Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Збалансоване харчування

Збалансоване харчування - запорука здоров'я і благополуччя. Збалансоване харчування має ряд ознак і принципів.

- Збалансоване харчування радить: їжте не поспішаючи і спокійно. Намагайтеся не пропускати прийоми їжі.

- Збалансоване харчування попереджає: якщо ви відхилилися від режиму, то для відновлення краще протягом наступних двох днів поміняти на 2 або 3 прийоми їжі.

- Збалансоване харчування вважає, що не потрібно з'їдати ще щось між прийомами їжі.- Збалансоване харчування вимагає: намагайтеся практично не їсти варення, тістечка, солодкі напої, мед, бутерброди, «фаст фуд», страви під соусами.

- Під час проходження програми «Старт» і «Закріплення результату» потрібно повністю виключити вживання алкогольних напоїв, чого вимагає збалансоване харчування, тому що вони дуже калорійні. Під час етапу «Контроль» можна випивати не більше одного келиха сухого вина на добу.

- Збалансоване харчування нагадує: після завершення програми, під час свята краще випивати келих червоного вина або сухого шампанського, замість міцних спиртних напоїв.

- Відносно закусок, краще вживати зелені оливки, замість арахісу або солоного печива.

- Намагайтеся випивати більше двох літрів мінеральної води на день.

Збалансоване харчування і фізична активність:

- Бажано регулярно займатися фізичними вправами;

- Збалансоване харчування радить: частіше ходити пішки;

- Вибираючи між сходами і ліфтом, потрібно вибирати сходи;

- Намагайтеся менше проводити в сидячому положенні;

- Намагайтеся займатися одним з видів спорту 1-2 рази на тиждень, як того бажає збалансоване харчування;

- Зниження температури повітря у Вашій спальні на 1-2 градуси Цельсія сприяє спалюванню калорій під час сну.

Збалансоване харчування і сумісність продуктів

Без правильного харчування неможливо домогтися міцного здоров'я. А без потрібних теоретичних знань про продукти, які надає збалансоване харчування, і їх складі неможливо правильно харчуватися.

Ось чому існує кілька нескладних таблиць, за допомогою яких Ви зможете грамотно скласти своє меню, както вимагає збалансоване харчування.

Використовуючи першу таблицю і список «дозволених» фруктів і овочів (див. «Докладно про програми»), можна вибрати продукти, які доповнять Ваш режим і скомпонувати збалансоване харчування і різноманітне меню на кожен день. Таке меню сприятиме реалізації Ваших думок про красиву фігуру, здоров'я і хорошому самопочутті.

Білки, жири і вуглеводи є одними з головних складових продуктів, які включає збалансоване харчування. І багато хто знає, що надлишок або нестача одного з цих складових може викликати різні відхилення і захворювання в організмі. Також важливо отримувати з їжею правильні білки, вуглеводи і жири. І правильне їх поєднання. Це знають не багато, ось чому, для того щоб допомогти Вам розібратися з цим питанням і скласти правильний раціон, ми склали список тих продуктів, які включають в свій склад поживні корисні речовини і які чудово підійдуть для Вашого здорового раціону, природно якщо їх правильно поєднувати у стравах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити