Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Культура харчування

Культура харчування - питання, якому в сучасному житті, на жаль, дуже мало значення надається. Що таке КультРа харчування? У чому полягає культура харчування? Швидше за все, кожна людина задає собі подібне питання, причому з віком все частіше. Деякі ставлять запитання про те, що ж має на увазі культура харчування під час харчового розладу або шлункових кольок, а хтось усвідомлено. І всі приходять до одного і того ж висновку - якщо хочеш жити довго, то потрібно правильно харчуватися. Якщо ні, то можеш їсти все підряд і в будь-який час.Культура харчування - тема достатня велика, ми можемо визначитися з основними правилами, дотримуючись яких можна міркувати про правильне харчування.

Культура харчування. Правило перше: потрібно намагатися дотримуватися традицій своєї національної кухні. Не варто досить багато експериментувати з власним шлунком, коли Ви знаходитесь далеко від дому.

Культура харчування. Правило друге: намагайтеся завжди снідати, обідати й вечеряти. Потрібно їсти не менше 3-х разів на добу і бажано в один і той же час. Між цими прийомами їжі можна іноді з'їдати щось невелике. Немає нічого страшного в тому, що Ви вип'єте склянку молока з булочкою або с'діте яблуко між сніданком і обідом.

Культура харчування. Правило третє: не переїдайте, встаючи з-за столу з невеликим почуттям голоду.

Культура харчування. Правило четверте: між двома бажаннями їсти і спати, завжди потрібно вибирати друге. Спочатку потрібно трохи відпочити, а потім вже і поїсти. Якщо організм втомився і виникає бажання спати, то це значить, що втомилися не тільки м'язи і мозок, але і шлунок.

Культура харчування. Правило п'яте: їжа повинна бути свіжою. З різних способів приготування їжі краще віддавати перевагу простій варінні. Потрібно менше їсти копченого, смаженого або печінки. Овочі та фрукти краще їсти сирими.

Культура харчування. Правило шосте: пийте багато рідини, але повільно. Їжте багато часнику, що не менше 1-2 зубчиків на добу, натщесерце. Можна дрібно порізати часник і не розжовуючи проковтнути, після чого запити водою. Так у Вас не буде смердіти з рота і Ви отримаєте відмінний природний антибіотик, який контролюватиме мікрофлору у Вашому кишечнику і шлунку. Не забувайте вживати сіль, але в маленьких кількостях. Вживайте тільки хороше вино і стежте за тим, щоб голова залишалася світлою, а ноги легкими.

Культура харчування. Правило сьоме: харчуйтеся тільки тим, що рекомендує лікар, який користується Вашим довірою.

Якщо Ви будете дотримуватися цих простих правил культури харчування, то проживете без хвороб довге життя. Все залежатиме від того наскільки ви будете дотримуватися цих правил. Подумайте над тим, які правила, з наведених у цій статті, Ви вже виконували. Якщо не виконували, то чому? Чи на всі Ви можете вплинути?

Додати коментар


Захисний код
Оновити