Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Увага: небезпечні тижня вагітності

У даній статті ми поговоримо про критичні періоди вагітності, так як це найнебезпечніший час, коли виношування може бути перервано під дією найрізноманітніших чинників.

Найбільш небезпечним вважають весь перший триместр вагітності. У цей час протипоказані всі лікарські препарати. Але є й інші критичні періоди протягом всієї вагітності.Період з другої по третій тиждень вагітності

Протягом цього терміну відбувається впровадження плода в слизову матки і успішному завершенню цього процесу можуть перешкодити наступні обставини, а саме індивідуальні особливості будови матки (дитяча матка, наявність яких-небудь перегородок в матці), наявність шрамів на поверхні ендометрію через перенесені раніше абортів або ж хронічного ендометриту, рубці після кесарева розтину і інших операцій, наявність пухлин (міоми), важкі фізичні або ж емоційні навантаження.

Період з четвертої по шосту тиждень вагітності

Ці тижні небезпечні тим, що на даному терміні при наявності несприятливих обставин, наприклад, інфекції, спиртні напої, препарати з тератогенним ефектом можуть виникнути вади розвитку, які призводять до викидня.

Період з восьмий по дванадцятий тиждень вагітності

На даному терміні можливий розвиток небудь дефектів у формуванні плаценти. А ще є великий ризик гормонального дисбалансу, наприклад, порушення функціонування яєчників, посилення продукування в організмі жінки чоловічих статевих гормонів, порушення функціонування щитовидної залози), що призводить до завмирання вагітності і аборту.

Період з вісімнадцятого по двадцять другий тиждень вагітності

Це небезпечні тижня вагітності так як в цей час мимовільний аборт можуть викликати інфекційні захворювання, які передаються статевим шляхом, а саме герпес, хламідіоз, токсоплазмоз, уреаплазмоз. Крім того на даному терміні може статися викидень при істміко-цервікальної недостатності, простіше кажучи часткове розкриття зіва матки. В даному випадку викидень можна запобігти, якщо накласти спеціальну утримуючу дужку на шийку матки.


Період з двадцять восьмий по тридцять другий тиждень вагітності

Протягом цього терміну можуть відбутися передчасні пологи через гестозу, передчасного старіння плаценти або її відшарування. Найбільша небезпека загрожує в цьому періоді багатоплідної вагітності.

Вищевказані небезпечні тижня вагітності не є гарантом того, що саме в зазначений час з вашою вагітністю щось станеться. Та й до того ж слід враховувати, що критичний період у кожної жінки може бути свій. Наприклад, якщо попередні вагітності переривалися на одному і тому ж терміні, то саме цей термін стане для наступної вагітності небезпечним в силу психологічних і фізіологічних особливостей вагітної. Слід берегти себе в перебігу всієї вагітності, а не певний час. У випадку, якщо у вас є якісь побоювання, то зверніть особливу увагу на критичні періоди.

Додати коментар


Захисний код
Оновити