Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Через якийсь час після пологів дозволений секс?

Секс після пологів стає проблемою для великого відсотка жінок. Стати мамою - це чудово, але тим не менше потрібно не забувати про те, що ви є ще і жінкою.

Безліч жінок запевняють в тому, що заняття сексом після пологів були схожі на «перший раз». Є все ж щасливі жінки, які ще в пологовому будинку думають про те, як вони знову повноцінно займуться сексом, але жінок у яких є можливість після повернення додому зайнятися сексом дуже мало. У випадку, якщо вірити статистиці, то у п'ятдесяти відсотків мам з'являються проблеми протягом трьох місяців після пологів, що суттєво заважає організувати секс, а у вісімнадцяти відсотків ці проблеми не йдуть протягом першого року.Коли можна займатися сексом?

Починати секс після пологів можна не раніше, ніж по закінченні місяця-півтора. В першу чергу дана вимога пов'язана з тим, що саме протягом цього терміну матка плавно повертається до колишніх розмірів, а ще заживає місце прикріплення плаценти. Якщо в незагоєними рану під час сексу потрапить інфекція, то все може завершитися ендометритом, простіше кажучи запаленням матки.

Крім того, перш ніж ви спробуєте секс після пологів, піхва має повернутися в колишній стан, так як після пологів воно надмірно розтягнуте. У більшості випадків, на шостому тижні воно починає зменшується в розмірах. Щоб допомогти йому в цьому треба виконувати спеціальні вправи Кегеля, які тренують м'язи промежини, а так само вагіни.

У минулому столітті знаменитий лікар-гінеколог Кегель придумав цей дієвий комплекс вправ для тих народили жінок, у яких після пологів виникли серйозні проблеми з мимовільним сечовипусканням. Але по закінченні певного часу виявилося, що дані вправи ще й підвищують сексуальний тонус, покращують кровопостачання і дозволяють контролювати оргазм, випробовуваний жінкою. Щоб зрозуміти, які саме м'язи потрібно тренувати, під час сечовипускання зупиніть струмінь сечі. М'язи, якими ви це зробили є м'язами промежини. Вам потрібно навчитися їх напружувати і розслабляти, робити це можна в будь-який час. І це допоможе швидше налагодити секс після пологів.

У випадку, якщо пологи пройшли шляхом кесаревого розтину, то таких проблем не виникне і сексом можна займатися відразу після пологів. Насправді піхву в даному випадку не зазнало ніяких змін, але рана на місці прикріплення плаценти повинна зарубцюватися, як і після природних пологів. Та й до того ж на матці залишається рубець, який заживає протягом півтора місяця.

Контрацепція

Побутує помилкова думка, що поки жінка продовжує годування дитини грудьми або поки у неї не відновився менструальний цикл, то завагітніти можна. Але це банальний міф. Та й до того ж поки цикл не почався і не став повноцінним, можна легко не помітити нову вагітність, а це викличе масу проблем, адже навряд чи ви побажаєте знову народити. Після пологів менструація може початися на двадцять восьмий день, а може не приходити на протязі всього періоду лактації, але це не означає, що ви надійно захищені від вагітності, ризик є і про це потрібно обов'язково пам'ятати.

Якщо вже почали пробувати секс після пологів, подумайте про конрацепции. Календарний метод вам однозначно не підходить. Він і так є неточним і ефективний всього в п'ятдесяти відсотках випадків, а після пологів тим більше.

З гормональними таблетками всі досі не визначено, оскільки думки сучасних фахівців розходяться. Деякі стверджують, що гормони, потрапляючи в молоко, пагубні для дитини, інші наполягають на тому, що гормональні контрацептиви ніяк не впливають на малюка. Вирішувати тільки вам, але не намагайтеся самостійно «призначити» собі препарат, краще зверніться до лікаря. Даний засіб вельми надійно-на 97-99 відсотків.

Є кілька варіантів запровадження гормонального препарату, про них поговоримо нижче. Найпоширеніший варіант - це таблетки, але приймати треба кожен день, і в один і той же час, неважливо чи є у вас секс після пологів чи ні.

Ін'єкція, яку називають «протизаплідним уколом», має такі ж показання та протипоказання, як і у пігулок. Просто змінюється форма застосування, такий укол діє протягом восьми-дванадцяти тижнів.

Можливо так само застосування протизаплідної капсули, її вводять під шкіру плеча. Вона діє протягом п'яти років, в будь-який момент її можна видалити.

У разі якщо вже налагоджений секс після пологів, внутрішньоматкова спіраль ефективна на дев'яносто вісім відсотків, але ставити її можна тільки через півтора місяці після пологів і за умови, що у вас немає яких-небудь гінекологічних захворювань.

Бар'єрна контрацепція (а саме презервативи, діафрагма, сперміциди) діють на вісімдесят п'ять-дев'яносто сім відсотків. Добре допомагає застосування діафрагми в комплексі з сперміціддом.

Чоловіку, який згорає від пристрасті потрібно мати на увазі, що від нього вимагається максимум терпіння і ніжності, щоб відновити секс після пологів. Спочатку доведеться розділити з дружиною не тільки ліжко, але і турботи по будинку і малюкові.

Щоб зняти м'язову напругу перед тим як починати секс після пологів, добре підійде масаж (бажано із застосуванням ефірних олій). Вибрати позу, в якій ви будете самостійно контролювати глибину і частоту проникнень, наприклад, позу «наїзниця». Щоб усунути сухість піхви, можна застосувати спеціальні гелі та змазки. Крім того жінці важливо бути впевненою у своїй сексуальній привабливості, але переживати не варто, оскільки погляд сильної половини людства набагато менш вимогливий, ніж жіночий.

Відновлення сексу після пологів є успішним закінченням післяпологового періоду та початком сімейного життя. Будьте щасливі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити