Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сутички перед пологами - помилкові або тренувальні

Всі вагітні перед пологами починають відчувати, помилкові або тренувальні перейми. Вони тривають від півхвилини до двох хвилин, вагітною жінкою вони відчуваються як підвищення тонусу матки.

У більшості випадків, тренувальні перейми виникають після двадцяти тижнів вагітності, але в даному випадку багато залежить від індивідуального порогу чутливості до болю.Підвищення тонусу матки часто виникає на протязі дня, але так як жінка зайнята домашніми справами або іншою діяльністю, вона може і не помічати ці скорочення матки. Виникнення помилкових сутичок частішає зі збільшенням терміну, але все одно тренувальні сутички не систематичні та їх тривалість найчастіше не перевищує декількох хвилин. Найчастіше вагітні описують помилкові сутички однаково: на певний час живіт напружується, кам'яніє, стискається, а після стає колишнім.

Помилкові сутички безболісні і майже не заважають повноцінній життєдіяльності вагітної, але перед пологами вони стають сильнішими і призводять до суттєвого дискомфорту. Деякі жінки можуть не відчувати тренувальні перейми, що теж нормально і залежить від індивідуальної чутливості.

Не потрібно приділяти їм багато уваги і побоюватися їх, так як це нормальний фізіологічний процес. Фахівці радять відволіктися або ж змінити вид діяльності, наприклад, піти погуляти або прийняти теплий душ. Тренувальні перейми відчувають не всі і це нормально.

Помилкові потрібні для того, щоб підготовлюють матку і шийку матки до пологів. Пологи являють собою велике навантаження на матку і статеві органи жінки, з цієї причини без попередньої підготовки просто не впоратися. Тренувальні або помилкові сутички сприяють розм'якшенню, а так само вкорочення шийки матки. Щоб зменшити їх частоту, хворобливість і ризик початку пологів раніше терміну, слід суворо дотримуватися нижче наведені рекомендації.

Помилкові виникають значно частіше, якщо вагітна займається навіть легкої фізичною діяльністю. У разі, якщо перейми викликають дискомфорт, то лікарі радять лягти або встати і прогулятися. У будь-якому випадку бажано змінити заняття і випити склянку води.

Так само не варто тривалий час стояти на ногах, а при можливості краще посидіти і відпочити. А ще слід обов'язково подбати про повноцінний відпочинок і хорошому сні. Однак не варто впадати в крайнощі і лежати без руху цілими днями.

У разі, якщо тренувальні перейми посилюються, то це може бути викликано підняттям важких або надмірно активною фізичною діяльністю.

Слід розуміти, що ранній появі помилкових сутичок, які здатні призвести до передчасних пологів, так само сприяє куріння, вживання спиртних напоїв і певних ліків.

Не можна сідає на дієту, так як для організму це стрес і можливі передчасні пологи. Обов'язково обмежте вживання продуктів і напоїв, що містять у своєму складі кофеїн.

Крім того потрібно відмовитися від ризикованих експериментів зі своїм тілом. У випадку, якщо Ви ніколи в житті не ходили в баню, то і зараз не варто її відвідувати.

Більшість жінок, турбуються про те чи зможуть вони відрізнити тренувальні перейми від родових, але переживати не варто, так як це не так складно, як здається.

При появі помилкових або треріровочних сутичок, в першу чергу слід визначити часові інтервали. У разі, якщо сутички нерегулярні, то для переживань приводу немає, так як це тренувальні перейми, який швидко проходять, для їх послаблення достатньо походити по кімнаті або знайти зручне положення. Тренувальні сутички не надають згубної дії на малюка.

Але, якщо підвищений тонус матки триває довше двох хвилин, крім того сутички стали регулярними і хворобливими, а ще з'явилися кров'янисті виділення або підтікають води, присутній тягне біль в попереку, то потрібно звернутися до лікаря, оскільки вищевказані симптоми говорять про настання пологів або появі який - або загрози для плода, тому бажано перестрахуватися.

Додати коментар


Захисний код
Оновити