Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правильне дихання - вірний помічник при пологах

Щоб полегшити процес пологів, потрібно навчитися правильно дихати. Освоївши елементарні вправи, ви зможете під час пологів правильно застосовувати правильне дихання в якості природного методу знеболення, що істотно полегшить весь процес пологів.

Крім того дихальні вправи корисні для вагітної, так як вони не тільки допомагають добре підготуватися до пологів, але і чудово насичують організм киснем, за рахунок чого дитина отримує достатній обсяг поживних речовин.Правильне дихання в процесі пологів відводиться дуже велика роль, оскільки неправильне дихання істотно уповільнює та ускладнює процес. Щоб освоїти навички дихання, слід починати тренування задовго до пологів.

Фахівці рекомендують виконувати вправи починаючи з шістнадцятого тижня вагітності і тренуватися до останніх тижнів. Тренуватися можна кілька разів протягом дня, обов'язково контролюючи своє самопочуття.

У разі, якщо стан псується, наприклад, виникло запаморочення, то відразу ж перестаньте повторювати вправу.

Після того, як виконали вправу обов'язково повністю відновите своє дихання. Необхідно просто подихати так, як ви це звикли робити завжди.

Всі вправи необхідно виконувати в зручному для вас положенні. А перед тим, як почати тренуватися потрібно обов'язково добре провітрювати кімнату.

Найкращим варіантом буде виконання дихальної гімнастики на свіжому повітрі.

Перша вправа дозволяє навчитися розслабляючому і помірного диханню.

Вам потрібно взяти маленьке дзеркальце і тримати його однією рукою на рівні свого підборіддя. Тепер зробіть глибокий вдих через ніс, а витримавши паузу, зробіть видих через рот. Головне навчитися видихати таким чином, щоб знаходиться навпроти вас дзеркальце запотівають рівномірно і плавно, а не відразу. При цьому губи бажано витягувати трубочкою, обертати при цьому головою і шиєю не потрібно. Застосовуйте дзеркальце до тих пір, поки не зробите правильний видих десять разів поспіль. Після цього робити вправу можна і без нього. Даний тип дихання придасться на початку родового процесу, а ще допоможе розслабитися під час відпочинку між сутичками.

Друга вправа допомагає відпрацювати поверхневе правильне дихання. В даному випадку, вдихати і видихати потрібно через ніс або через ніс і рот. Під час вдиху і видиху рухається тільки грудна клітка, живіт при цьому повинен бути нерухомим. Робіть вправу, суворо дотримуючись певного і постійного ритму. Не потрібно збільшувати темп під час виконання вправи, так як тривалість і сила вдиху повинні бути рівні параметрам видиху. Спочатку радять виконувати вправу не довше десятісекунд, по закінченні часу можна збільшувати до хвилини. Це правильне дихання добре допоможе при посилюються сутичках першого періоду, а ще він застосовується протягом усього потужного періоду.

Третя вправа допоможе відпрацювати переривчасте правильне дихання. Треба трохи відкрити рот. Торкнутися кінчиком язика зубів і робити гучні вдихи і видихи. Дихання здійснюється виключно м'язами грудної клітки. Ритм дихання повинен бути постійним і швидким. Спочатку робіть вправу протягом п'ятнадцяти секунд, після плавно збільшуйте час до декількох хвилин. Даний тип правильного дихання застосовують при «продишіваніі» сутичок в кінці другого періоду, при активних потугах і проходження дитини.

Четверта вправа допомагає відпрацювати глибоке правильне дихання з затримкою на вдиху. Вам потрібно зробити глибокий вдих через ніс, далі затримайте дихання і долічіть до десяти (подумки). Після цього до кінця видихніть через рот, але не випускайте все повітря відразу, видих повинен бути розтягнутим, беруть участь м'язи грудної клітки і пресу. Під час видиху потрібно вимовляти шиплячі звуки з «і». Освоївши паузу, переходьте до тривалих затримок, рахуючи до двадцяти п'яти. Це правильне дихання допомагає в період пологів («вигнання плоду»). Робити стискаючий видих необхідно, щоб голівка дитини не почала йти назад.

Додати коментар


Захисний код
Оновити