Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Поради як зберегти ранню вагітність

Скільки почуттів і емоцій одночасно долають дівчину, яка дізнається про свою вагітність? Словами це не описати, але все пройшли через це підтвердять, що накриває не лише хвилею щастя, але і хвилею паніки. Приголомшені й розгублені дівчата тут же заявляють, що нічого не знають, нічого не вміють, що їм страшно, але вони зроблять все для своєї дитини. А що потрібно робити на перших порах? Перш за все - слхраніть ранню вагітність. Про це ви зможете прочитати в нашій статті.Як зберегти ранню вагітність

1. Шкідливі звички. Це табу на все час вагітності, у післяпологовий період, і було б непогано - на все життя. Пам'ятайте, алкоголь, куріння і інше - заборонена тема, і тут не може бути «я трохи», «я поступово», «я потім». Якщо раніше ваш відпочинок був тісно пов'язаний з розпиванням алкогольних напоїв, а знімали напругу ви виключно за допомогою сигарет - вам доведеться змінити спосіб життя. І до речі, розслабиться можна, слухаючи красиву і геніальну класику, що також піде на користь і майбутньому малюкові і допоможе зберегти ранню вагітність.

2. Повноцінне харчування. Два основних правила - не переїдати і не сидіти на дієтах для схуднення щоб зберегти ранню вагітність. Доведеться відмовитися від багатьох продуктів, але практично всі вони вельми і вельми шкідливі. Ніякої хімії у вигляді сухариків, чіпсів, горішків, краще їжте каші, рибу, м'ясо, овочі.

3. Вітаміни. Щоб зберегти ранню вагітність при існуючій загрозі викидня і недостатньому здоров'я матері варто вживати продукти, з високим вмістом вітамінів. Найважливіший - вітамін E («вітамін вагітності»). Він присутній в яйцях, зелені, рослинній олії, горіхах.

4. Під контролем. Якими б нудними не були нескінченні походи до лікаря і посиденьки в чергах - не припиняйте регулярні відвідування в жіночу консультацію. Чим швидше доктора виявлять відхилення або недуги - тим ефективніше і швидше їх вилікують і допоможуть вам зберегти ранню вагітність. У будь-якому випадку, ви будете хоч трохи більш спокійні за себе і майбутньої дитини, контролюючи ситуацію і довіряючи фахівцям. Особливо вищевикладене стосується вагітних жінок у віці.

5. Увага, ліки! Які б ліки ви не брали, про кожного ви повинні знати всю інформацію. Уважно читайте протипоказання, радьтеся з лікарями, а ще краще - замінюйте їх чимось безпечним, наприклад, малиновим чаєм при простуді.

6. Стрес. Щоб зберегти ранню вагітність, забороніть собі хвилюватися через дрібниці, впадати в депресії або істерики. Психологічну рівновагу на рівні з фізичним здоров'ям впливають на нормальний розвиток плода. Якщо вас щось засмучує або обурює - думайте про ваше майбутнє щастя, про малюка.

7. Вдома і стіни лікують. Так, удома вам комфортніше і затишніше, але якщо лікарі радять лягати в лікарню - виконайте їх рекомендації, не ризикуючи своїм здоров'ям.

І останнє: дозволяйте собі більше відпочивати, читати улюблені романи, дивитися мелодрами, безцільно гуляти по парку, ніжиться вранці в ліжку і радіти кожному дню щоб зберегти ранню вагітність. Щастя вам і вашому майбутньому малюкові!

Додати коментар


Захисний код
Оновити