Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як лікувати молочницю при вагітності

Всі жінки чули про молочниці, а багато хто знайомий з даним захворюванням особисто. На жаль, захворювання широко поширене, приблизно кожна третя жінка хоча б раз у житті особисто стикалася з такою проблемою.

А є і та категорія жінок, для яких молочниця є постійним супутником, у тому числі і при вагітності.

Дуже часто жінки вперше стикаються з молочницею під час вагітності, коли організм, унаслідок слабкого імунітету, ставати уразливим.Симптоми молочниці

Причиною появи небудь або загострення захворювання при вагітності є грибок роду кандида. Але захворювання викликається не стільки самим грибком, скільки його надмірної чисельністю.

У разі, якщо у жінки з'явилися виділення білого кольору (сирнисті і з грудочками), що мають кислуватий запах і супроводжуються свербінням, то швидше за все у вас «молочниця». Але подібні симптоми мають і деякі інші інфекційні захворювання, які вимагають іншого підходу і відповідно лікування. З цієї причини, перед тим, як приступити до лікування потрібно правильно встановити діагноз.

У фахівців існує думка, що молочниця при вагітності не чинить згубного впливу на дитину і мати. Але проте захворювання потрібно лікувати. Молочниця, як і будь-яка інша інфекція є потенційно небезпечною. Так як захворювання, за винятком дискомфорту ускладнює і саме протікання вагітності і підвищує ризик інфікування плода. Наприклад, якщо мама заразить новонародженого, то молочниця може "оселитися" в його ротику, що в свою чергу суттєво ускладнить процес годування.

Особливості молочниці під час вагітності

Основна проблема полягає в тому, що застосування більшості лікарських засобів для лікування захворювань під час вагітності просто не припустимо. З цієї причини не варто вірити рекламі, в якій стверджують, що через пару днів застосування препарату все повернеться в норму, адже не відомо чи можна приймати препарат для лікування молочниці під час вагітності. У першу чергу потрібно відправитися до лікаря, який встановить діагноз і призначить лікування, яке не зашкодить вагітності і малюкові.

Щоб успішно вилікувати молочницю при вагітності потрібно обов'язково дотримуватися правил особистої гігієни. До речі, прийняття душу сприяє тимчасовому полегшенню стану. Відразу після водних процедур свербіж припиняється. Але, по закінченню певного часу спостерігається прямопротівоположное результат, оскільки свербіж ще більше посилюється. А все тому, що тільки гігієнічних дій не достатньо для усунення проблеми.

Лікування включає в себе дієту, тому жінка повинна обмежити або виключити з раціону солодкі, гострі, мариновані страви, прянощі. Всі вищеперелічені продукти сприяють розмноженню грибків і ще сильніше підвищують кислотність піхви. А ось кисломолочні продукти допомагають, так само потрібно ввести в свій раціон фрукти і овочі.

У деяких випадках достатньо дотримання особистої гігієни і дієти щоб вилікувати молочницю при вагітності. Але так відбувається лише у випадку, якщо захворювання тільки почало розвиватися. Такий варіант лікування найбільш сприятливий для вагітної, так як не доводиться приймати лікарські препарати, які здатні згубно вплинути на дитину.

Вагітній потрібно обов'язково застосовувати гігієнічні прокладки. Крім того виключити фізичні навантаження і перебування на спеці, так як все це сприяє посиленню потовиділення і призводить до попрілостей і сильного подразнення шкіри. Так само під час лікування велике значення має статевий спокій, не забувайте про це.

Є думка, що однією з можливих причин молочниці при вагітності є стрес, тому не зайвим буде привести в норму психічний стан і вирішити всі внутрішні конфлікти.

Важливо: під час лікування молочниці у вагітних неприпустимо застосування пероральних медикаментів, які мають протигрибкову дію.

Місцеве лікування полягає у введенні у піхву таблеток, кремів, свічок. Слід віддавати свою перевагу тим препаратам, які можна застосовувати вагітним. Найчастіше застосовують «Клотримазол» і «Міконазол». Менш ефективний, але зате безпечний «Пімафуцин», який в маленьких дозах не чинить токсичного впливу на дитину.

Так само можна вдатися до народних засобів. Найбільш популярні це підмивання содовим розчином, відваром з кори дуба, календули, розчином тетраборату натрію в гліцерині.

Простий рецепт лікування молочниці при вагітності: вам потрібно взяти літр води, додати в нього столову ложку соди і чайну ложку йоду. Одержаний розчин виливають у тазик і сидять у ньому приблизно двадцять хвилин. Роблять процедуру один раз вдень.

Лікувати молочницю потрібно обов'язково у обох партнерів, щоб запобігти повторному зараженню, так як дане захворювання здатне передаватися статевим шляхом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити