Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Що означають білі виділення при вагітності

У перебігу вагітності обсяги слизових виділень істотно збільшуються у всіх жінок. Дане явище прямо пов'язане зі збільшенням притоку крові до даної області, а ще активністю гормонів вагітності (естроген і прогестерон), за рахунок продукування яких стінки піхви стають м'якше, а слизова збільшує свою секрецію.

Подібні зміни здатні здивувати багатьох жінок, особливо тих, хто протягом багатьох років приймав оральні контрацептиви. Адже, як загальновідомо, дані препарати зменшують обсяг вагінальних виділень.Коли жінка вагітніє, то на шийці матки виникає своєрідна пробка з слизу, яка забезпечує захист для розвивається малюка. І це теж одна з причин збільшення рясності вагінальних виділень.

Варто сказати про те, що збільшення виділень при вагітності далеко не єдина ознака вагітності, здатний стурбувати майбутню матір. Адже дуже часто зовнішні статеві органи і стінки піхви у вагітних набувають пурпурний і навіть синюватий відтінок. Дане явище прямо пов'язане з припливом крові, наслідками якого є посилення сексуального потягу. Дана зміна може стати помітніше в другому і третьому триместрі, але у деяких в період вагітності спостерігається навпаки різке зниження лібідо. По суті кожен варіант є нормальним, але тим не менш може стати серйозним приводом для занепокоєння, якщо згубно впливає на стосунки з чоловіком. В даному випадку рекомендується консультація лікаря і хорошого психолога.

Біли

Виділення з піхви називаються белями. У випадку, якщо вони водянисті і молочні, і не мають при цьому запаху, то все нормально. Але під час вагітності їх обсяг може істотно збільшуватися, що пояснюють підвищеним рівнем естрогену і посилення припливу крові.

Біли складаються з слизу, в якій є клітини епітелію, які відділилися від стінок піхви. Крім того, в їх змісті є корисні бактерії, які харчуються епітеліальними клітинами і продукують молочну кислоту. Саме ця кислота забезпечує гарний захист піхви, а ще успішно перешкоджає появі бактерій, які провокують появу різноманітних патологій. Крім того в змісті білей є рідина, обсяг якої істотно збільшується після порушення.

Білі не є ознакою захворювання, оскільки це абсолютно нормальне явище, яке сприяє очищенню, а так само зволоженню піхви. Крім того, дані виділення вважаються одним з перших ознак вагітності, яке проявляється сильніше, чим більше стає термін. Білі можуть бути на протязі всього періоду вагітності. На останньому місяці вагітності відтінок виділень може значно потемніти, а обсяг ще більше збільшитися.

З подібними виділеннями можна навіть переплутати відходження слизової пробки, яка представляє собою вміст каналу шийки матки. При цьому виділення по консистенції схожі на білок яйця.

Так само зі слизом виділяється певний об'єм крові, іноді незначний, тому жінки навіть не звертають уваги.

Даний ознака говорить про підготовку організму до пологів, оскільки починаючи з 38-го тижня, шийка матки розм'якшується і трохи відкривається. Та й до того ж в останній місяць вагітності можливе передчасне вилиття навколоплідних вод, які можна прийняти за виділення. Навколоплідні води не мають кольору, запах солодкуватий, з цієї причини жінка зможе успішно відрізнити їх від сечі. У навколоплідних водах можна побачити білуваті пластівці (частинки мастила), які покривають шкіру дитини. При будь-яких відхиленнях виділень при вагітності слід терміново звернутися до лікаря, особливо це важливо на пізньому терміні, оскільки може знадобитися термінове втручання фахівців.

Ознаки наявності інфекції

У випадку, якщо ви помітили зміну кількості і властивості виділень, то слід якомога швидше звернутися до лікаря, так як це може бути ознакою інфекції або ускладнення. До того ж рясні творожистие виділення з кислуватим запахом, які супроводжуються свербінням в області промежини, можуть говорити про молочниці. Дане захворювання розвивається внаслідок серйозного порушення кислотності піхви під впливом гормональних змін, а так само пригнічення імунної системи. Виникнення зеленуватих, жовтуватих, сіруватих, гноевідних виділень, що мають неприємний запах, говорить про зараження якоюсь інфекцією, приміром, трихомоніазу, гонорея та багато іншого. Всі вагінальні інфекції потребують швидкого лікуванні, щоб своєчасно запобігти загрозі для здоров'я дитини. При цьому курс лікування обов'язково повинні пройти обидва сексуальних партнера.

Слід розуміти, що причин збільшення вагінальних виділень може бути безліч, наприклад, дія термічних подразників або алергічної реакції. У випадку, якщо у вас виділення не відповідають нормі, то ні в якому разі не займайтеся самолікуванням і не приймайте ліки без рекомендації хорошого лікаря. Неправильний діагноз і невідповідне лікування здатне привести до серйозних проблем, як для жінки, так і для малюка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити