Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Часте сечовипускання при вагітності - це нормально?

Під час вагітності в організмі жінки відбувається маса змін, включаючи часте сечовипускання. При вагітності це є нормальним станом, хоча і неприємно жінці.

Причини частого сечовипускання при вагітності

Дане явище обумовлене збільшенням об'єму циркулюючої рідини в організмі, з цієї причини в два рази зростає навантаження на нирки.Протягом доби відбувається неодноразове оновлення навколоплідної рідини, що теж справляє свій вплив.

Крім того часте сечовипускання при вагітності може бути наслідком надмірного тиску матки на сечовий міхур. У більшості випадків, почастішання сечовипускання відбувається два рази за вагітність, а саме на її початку і в кінці. Однак враховуючи інші причини, то жінка впродовж всієї вагітності відвідує туалет частіше, ніж зазвичай.

Часте сечовипускання на початку вагітності

Пов'язано з тим, що на сечовий міхур тисне матка, яка розташовується зовсім близько від нього. Так продовжується протягом перших чотирьох місяців, а після матка відсувається від сечового міхура, збільшуючись до центру черевної порожнини і отже сечовипускання стає значно рідше.

Безліч жінок розцінюють часте сечовипускання як ознаки можливої вагітності на тому терміні, коли тест проводити рано. В принципі така ознака дійсно може говорити про вагітність, але він не точний. Оскільки гормональні зміни в організмі з усіма витікаючими наслідками починаються відразу ж після запліднення.

У разі, якщо за винятком частих позивів в туалет турбують різі, болі в низу живота або в попереку, при цьому сеча каламутна і істотно підвищується температура тіла, то часте сечовипускання в даному випадку говорить не про вагітність, а про захворювання нирок або сечового міхура. В даному випадку необхідно, якомога швидше звернутися до хорошого фахівця, щоб провести всі потрібні обстеження з метою уточнення діагнозу і пройти необхідний курс лікування. Особливо важливо вчасно пройти лікування тим жінкам, які вагітні.

Прискорене сечовипускання в кінці вагітності

На даному етапі дитина «спускається» в таз », оскільки готується до появи на світ. При цьому сечовипускання може стати дуже частим з тієї причини, що голівка дитини сильно давить на сечовий міхур. У деяких жінок дитина опускається в таз тільки до моменту пологів, але в інших це відбувається заздалегідь. У будь-якому випадку малюк вже великий, а збільшена матка певною мірою тисне на сечовий пузирь.Прі цьому чим сильніше тиск, тим частіше жінка ходить в туалет. Але слід враховувати, що всі жінки різні і кожна вагітність унікальна, з цієї причини у деяких часте сечовипускання цілком може бути відсутнім. Однак, якщо ви вагітні, а в туалет ходите рідко, то щоб бути впевненою в нормальному перебігу вагітності, слід порахувати обсяг випивається за день рідини. Можливо причина в тому, що ви дуже мало п'єте, а це значно підвищує ризик інфікування сечовивідних шляхів.

Як полегшити свій стан?

У разі, якщо під час сечовипускання трохи нахилитися вперед, то це допоможе краще звільнити сечовий міхур. Отже, наступний похід в туалет буде істотно пізніше.

У разі, якщо часто піднімаєтеся в туалет по ночах, то потрібно обмежити прийом рідини і вживання рідкої їжі протягом декількох годин перед сном.

При придбанні бандажа віддавайте свою перевагу моделі подібної з боді (із застібкою між ніг). Таким чином ви зменшите час, що витрачається на відвідини туалету.

Крім того намагайтеся уникати годин пік, щоб не потрапити в пробку і не терпіти в машині.

Так само часте сечовипускання спостерігається протягом доби після пологів. Фахівці це пояснюють тим, що з організму виводиться надлишковий обсяг гормонів і непотрібної рідини. По закінченні певного часу об'єм сечі прийде в норму.

Незважаючи на всі неприємні моменти, прискорене сечовипускання при вагітності, не може бути причиною відмови від материнства. Багато жінок після народження дитини, із задоволенням згадують дивовижні дні, коли в животі хтось тебе штовхає ніжкою або ручкою, при цьому неприємні явища зовсім не затьмарюють спогадів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити