Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Щадні методи лікування отруєння при вагітності

Харчове отруєння є дуже небезпечним станом, особливо при вагітності, з тієї причини, що воно може викликати передчасні пологи або викидень. У переважній більшості випадків отруєння відбувається через харчування неякісними або ж простроченими продуктами.Симптоми харчового отруєння: біль у шлунку, нудота, блювота, пронос, підвищення температури до 37,5 градусів, зниження артеріального тиску, прискорене серцебиття, непритомність. Тобто ознаки все точно такі ж, як і до вагітності, вся різниця в тому, що в процесі виношування отруєння істотно небезпечніше. У першу чергу це пов'язано з тим, що в разі отруєння може початися інтоксикація або ж зневоднення.

У разі, згущення крові зростає ризик появи тромбів. А при зниженні об'єму крові, концентрація окситоцину настільки, що здатна привести до скорочення матки, а значить і до викидня. Крім того з причини блювоти і діареї вітаміни і цінні речовини активно виводяться з організму людини.

У більшості випадку отруєння при вагітності лікується стандартно, але потрібно обов'язково враховувати сприйнятливість організму вагітної до інтоксикації і обезводнення. Якщо у жінки почалася сильна блювота, а самопочуття стає все гірше і гірше, то потрібно викликати швидку допомогу. У даному випадку потрібна госпіталізація жінки, щоб у лікарні провели дезінтоксикаційну терапію за допомогою крапельниць.

У разі, якщо Ви з якихось причин не бажаєте їхати в лікарню і звертатися до лікарів, то слід обов'язково промити шлунок якщо трапилося отруєння при вагітності. Причому робити це потрібно обережно, якщо є загроза викидня і кровотечі, то промивання протипоказано.

Тоді не провокуйте блювоту і дочекайтеся того, щоб шлунок сам опорожнился природним шляхом, після цього можна прийняти сорбенти, які успішно поглинають згубні речовини.

Після того, як блювота припиниться слід потроху заповнити втрачену рідину. З цією метою радять пити мінеральну воду в невеликих порціях. Після отруєнь при вагітності не можна тривалий час голодувати, оскільки це шкідливо для дитини.

Корисні правила для вагітних, які допоможуть запобігти отруєнню

Перше правило. Завжди добре мийте руки перед тим, як сідати їсти.

Друге правило. Добре мийте фрукти і овочі перед тим, як їх їсти щоб уникнути отруєння при вагітності.

Третє правило. Слідкуйте за терміном придатності продуктів. Не можна вживати прострочені продукти, особливо небезпечні м'ясні напівфабрикати.

Четверте правило. Не можна залишати недоїдену їжу при кімнатній температурі, щоб доїсти її пізніше, тому що бактерії швидко розмножуються.

П'яте правило. Не можна їсти такі продукти: паштет, шинка, сирі яйця, м'ясні консерви, м'які або не пастеризовані сири.

Шосте правило. Утримайтеся від відвідування ресторанів, кафе, особливо на пізніх термінах вагітності.

Харчове отруєння при вагітності може призвести до сумних наслідків

Одним з наслідків зневоднення організму є втрата великого об'єму рідини при блювоті і проносі. До ознак зневоднення відносять постійне бажання пити, відчуття сухості в роті, головний біль. Зневоднення не можна допустити, бо вона призводить до зменшення об'єму циркулюючої крові, що в свою чергу здатне вплинути на скорочення матки і привести до передчасних пологів. З цієї причини слід відразу зробити все потрібне для того, щоб компенсувати рідина.

Через харчове отруєння можливе порушення обміну речовин, що призводить до порушення нормального кровопостачання. Так само з організму вимиваються мінеральні речовини і вітаміни, які потрібні для розвитку плоду. У зв'язку з цим, як тільки самопочуття поліпшиться, потрібно заповнити організм всіма цінними речовинами.

Всі хто зіткнувся з харчовим отруєнням при вагітності, переживають про те, що це може відбитися на дитині. Не переживайте з цього приводу, оскільки збудник інфекції, в більшості випадків, не виходить за межі кишечника. У разі, якщо при отруєнні не допустити інтоксикації і зневоднення організму, то все обійдеться. Але самолікування протипоказане, так як при вагітності більшість ліків заборонені.

Обов'язково зверніться до лікаря, який призначить ліки, безпечні для прийому у разі якщо трапилося отруєння при вагітності. А ще він випише дієту, найчастіше, вона полягає у відмові від їжі до тих пір, поки не настануть поліпшення в самопочутті. Коли вам стануть помітні поліпшення, то можна сміливо починати вживати хліб, вівсяну кашу і пити великий об'єм рідини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити