Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Призначення свічок з папаверином при вагітності

Вагітність є складним періодом, хоча і радісним. Буває так, що вагітні стикаються з різними нездужання, які затьмарюють цей період, та й до того ж для лікування не можна застосовувати ліки. Але є препарат, який застосовують для полегшення стану вже багато десятиліть. У даній статті ми поговоримо про папаверин та його застосуванні під час вагітності.Папаверин відносять до спазмолітичну засобам. При вагітності він добре знижує тиск, успішно знімає напругу гладкої мускулатури. У разі, якщо прийняти велику дозу, то Ви відчуєте заспокійливий ефект і серцевий ритм стане повільніше.

Папаверин випускають у вигляді рідини для уколів, свічок, а так само різноманітних таблеток. Але в більшості випадків, вагітним призначають саме свічки папаверин. Хоча буває так, що виникає необхідність і в уколах. У разі, якщо прописали папаверин у вигляді уколів, то робіть їх у поліклініці під наглядом кваліфікованого спеціаліста. Вся справа в тому, що вливати внутрішньовенно папаверин потрібно повільно, старанно відстежуючи стан пацієнтки. А ось уколи підшкірно або внутрішньом'язово можна робити і вдома.

Папаверин під час вагітності застосовують у разі гіпертонусу матки. Це стан дуже часто зустрічається у нинішніх вагітних. Крім цього, папаверин при вагітності добре покращує кровопостачання матки, що благотворно впливає на стан дитини. У разі, якщо є загроза викидня, то якраз папаверин може допомогти. Обов'язково проконсультуйтеся з приводу даного препарату з лікарем.

Якщо призначили папаверин у вигляді свічок, то найчастіше денна доза становить дві - три свічки. У вигляді ін'єкцій препарат призначається в обсязі двадцяти міліграмів, розведених в фізіологічному розчині (для внутрішньовенного застосування). Папаверин в ін'єкціях призначають підшкірно або внутрішньом'язово. У такому випадку дозування варіюється від одного до двох мілілітрів двохвідсоткового розчину, два-чотири рази на день.

У випадку, якщо вам прописали папаверин при вагітності, то необхідно знати про те, що він може спровокувати появу певних побічних ефектів. Наприклад, можливо прояв різного роду алергічних реакцій, зниження кров'яного тиску, підвищена сонливість, збільшення обсягу еозинофілів в крові.

Перевагою папаверину є те, що він не робить згубного впливу на здоров'я малюка. У різних джерелах різні дані про вплив папаверину, одні пишуть, що дія препарату не вивчено, а інші, що він повністю безпечний. Не варто переживати, адже не одне покоління дітлахів виросло, мами яких при вагітності приймали папаверин. Так що препарат перевірений часом. Буває так, що папаверин при вагітності приймають тривалими курсами, але це абсолютно не відбивається на здоров'я плоду.

Вагітним жінкам не призначають папаверин, якщо у них є проблеми з функціонуванням печінки, підвищений внутрішньоочний тиск, проблеми з щитовидною залозою, а так само тахікардія.

Не займайтеся самолікуванням і не застосовуйте папаверин без призначення. Крім папаверину, при гіпертонусі матки, застосовують і інші препарати, які містять вітамін В6 і магній, які добре розслаблюють мускулатуру. Магній ефективно допомагає і при судомах, які мучать вагітних. З цієї причини не варто нехтувати біологічно активними добавками, що містять у своєму складі цінні вітаміни і мікроелементи. Після консультації з фахівцем підберіть ті препарати, які створені для вагітних.

Додати коментар


Захисний код
Оновити