Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Важливість організації харчування при вагітності

У перебігу всієї вагітності дуже важливо контролювати якість їжі, яку жінка вживає. У процесі виношування дитини, приділяється особлива увага харчуванню, так як її отримує не тільки жінка, але і зростаючий організм.Протягом перших дванадцяти тижнів лікарі радять не особливо відходити від смакових уподобань і задовольняти всі харчові бажання організму. Але пізніше потрібно більш грамотно підходити до раціональності вживання продуктів харчування при вагітності. Істотно корисніше поджаристой картоплі чи наваристого супу буде риба з овочами і зеленню або м'ясо з мінімумом жиру. М'ясне перша порада варити на другому бульйоні, а з наближенням пологів розумніше буде перейти на легкі вегетаріанські супи на основі овочів. Добре підійдуть молочні супи. Обов'язково виключіть з раціону всі гострі приправи, хрін, перець, гірчицю.

 

Всі продукти харчування при вагітності слід піддати термічній обробці, молоко вживати тільки після кипіння. Тоді в ньому зникнуть всі згубні мікроби, а кальцій, який важливий для здоров'я залишиться. Не варто вживати глазунью або яйця некруто, тільки добре зварені яйця, які пройшли теплову обробку. Не варто їсти так само сучасні новинки кухні, а саме суші, непросмажені стейки, сашимі і так далі.

Уважно ставтеся до якості продуктів, завжди читайте етикетку, звертайте увагу на термін придатності до вживання продукту. Харчування при вагітності - запорука здоров'я малюка. Навіть якщо дата виготовлення і придатності ще нормальна, а запах вас насторожує, то відмовтеся від прийняття в їжу цих продуктів.

А ще потрібно максимально зручно організувати для майбутньої мами місце приготування їжі, так як жінка буде проводити багато часу на кухні, адже з харчування при вагітності потрібно виключити напівфабрикати. Зверніть свою увагу на стільниці, вони повинні бути міцними, зручними і екологічно чистими.

Фахівці радять так само відмовитися від застосування мікрохвильової печі. Адже після підігрівання з їжі зникає більшість цінних речовин, причому більше, ніж варити цей продукт протягом двох годин.

Завжди прислухайтеся до свого організму, тому що якщо йому бракує певних речовин, то він миттєво скаже про необхідність, потрібно лише зрозуміти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити