Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Увага - небезпечні періоди вагітності

До вагітності ні в якому разі не можна ставитися як до хвороби, адже це найпрекрасніший період у житті жінки, а не якесь нездужання. Але сам факт виношування дитини вимагає серьезногоотношенія до свого стану.

Протягом всієї вагітності виникають деякі небезпечні періоди, в які велика веротяность викидня.Такі критичні моменти властиві, на жаль, кожному триместру вагітності.
У небезпечні періоди вагітності плід особливо схильний до впливу різних факторів які можуть стати причиною мимовільного переривання вагітностіНайбільш небезпечні періоди вагітності - зазвичай перші місяці,коли у дитини тільки починають формувати життєво необхідні органи, тому в цей період не рекомендується вживати ніякі ліки. Але в інші періоди вагітності теж виділяють кілька критичних моментів.

Небезпечні періоди вагітності починаються з 2 тижня.У цей час запліднена яйцеклітина якраз пройшла весь складний шлях до матки і намагається закріпитися на її стінці для подальшого розвитку. Але на це можуть вплинути різні чинники. Наприклад, ускладнити процес впровадження ембріона в слизову матки можуть наявні у жінки вроджені або набуті дефекти матки, травми тканин,отримані під час абортів або складних запалень; новоутворення в порожнини матки; шрами на стінках матки, що залишилися після різних операцій; а також важкі фізичні навантаження і складне емоційний стан матері. Крім усього перерахованого,перешкоджати успішному впровадженню ембріона може ще й наявність хромосомних і генетичних аномалій зародка, які формуються в ці небезпечні періоди.

У цей період жінки найчастіше не знає про своє становище і що з'явилася кров сприймає як звичайні місячні. При такому розвитку подій жінка навіть не підозрює про те, що сталося і,таким чином, захищена від отримання психологічної травми.

На наступних тижнях майбутні батьки зазвичай дізнаються радісну новину і починають готуватися до появи дитини на світ. Але не варто випереджати події, адже на 4-6 тижнях вагітності зародок виявляється найбільш вразливим, це теж небезпечні Періо вагітності.Саме в цей період під впливом різних обставин у дітей з'являються патології. Учені навіть з'ясували, яка тиждень відповідає розвитку певної аномалії. Наприклад, фахівці встановили, що порок серця зазвичай з'являється в період з 3 по 7 тиждень вагітності, на 5-6 тижні у дитини може утворитися заяча губа, а патології,пов'язані з неправильним розвитком мозку і кінцівок, можуть розвиватися, протягом усіх 9 місяців.

Небезпечні періоди вагітності виникати і на 8-12 тижнях. Саме в цей період починає формуватися плацента, тому можуть виникнути проблеми, пов'язані з її розвитком і розташуванням. Крім того,на цьому терміні на розвиток плоду сильно впливають різні гормональні зміни, пов'язані з порушенням функції яєчників або щитовидної залози. Надлишок або нестача певних гормонів може привести до мимовільного аборту. Наприклад, недолік прогестерону викликає звичайно викидень,а зниження рівня естрогену може призвести до вагітності, що завмерла.

Небезпечні періоди вагітності можуть зустрічатися і на 18-22 тижнях. У цей час на розвиток плоду сильно впливають наявні у жінки недоліковані захворювання, які передаються статевим шляхом. Стати причиною викидня можуть герпес, токсоплазмоз, хламідіоз і уреаплазмоз.У цей період вагітність може бути перервана через неправильне розташування плаценти, адже матка постійно зростає, що не може не позначитися на становищі ембріонального органу. Крім того причиною викидня може послужити наявність патологій шийки матки. Ці небезпечні періоди чреваті тим, що в таких випадках через збільшення розмірів і ваги плоду, Він не може довго утримуватися в порожнині матки, тому й відбувається переривання вагітності. Для того, щоб запобігти викидень, шийку матки зашивають. Ця операція не дуже складна та й проводиться під наркозом, тому бояться її не варто.

На 28-32 тижнях вагітності викидень може статися через пізньогогестозу,відшарування плаценти або плацентарної недостатності. Особливо небезпечні випадки - коли жінка виношує двох і більше дітей. Тому при розвивається розладі ряду органів майбутня мама повинна постійно стежити за своєю вагою.

Стежити за своїм здоров'ям необхідно протягом усіх 9 місяців,але в особливо небезпечні періоди вагітності жінка повинна бути гранично обережна. Особливо уважно ставиться до свого здоров'я мають майбутні мами, що потрапляють в категорію ризику. Насамперед, це жінки, у яких раніше вже траплялися викидні. Таким майбутнім мамам слід бути особливо уважними в ті періоди,в які у них раніше відбувалося переривання вагітності, або ж в передбачувані дні місячних. Жінкам, що знаходяться в групі ризику, не варто займатися важкою фізичною роботою, потрібно повністю виключити можливість виникнення стресових ситуацій, а також на час відмовитися від сексу.Майбутнім мамам варто відмовитися і від тривалих поїздок і перельотів, а якщо виникла загроза переривання вагітності, то потрібно терміново звернутися до лікаря або навіть лягти в лікарню.

Небезпечні періоди вагітності зовсім не свідчать про те, що у будь-якої жінки може трапиться викидень. Всі вагітні мають індивідуальні особливості організму,тому і вагітність у всіх протікає по-різному. Тому не варто бояться цих критичних моментів, адже вони можуть пройти абсолютно непомітно, не викликавши ніяких ускладнень і патологій розвитку у дитини. Але якщо ж у вас раніше були якісь серйозні проблеми зі здоров'ям,то небезпечні періоди вагітності переживати варто уважно і вести себе в цей час гранично обережно, адже в іншому випадку ви ризикуєте втратити дитину. Крім цього потрібно пам'ятати, що вагітній жінці, незалежно від періоду вагітності, потрібно більше відпочивати, харчуватися тільки здоровою їжею і спілкуватися зі своєю дитиною,адже з найперших днів свого життя він повинен відчувати материнську любов і турботу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити