Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Наслідки завмерлої вагітності

Вагітність називають завмерла тоді, коли припиняється розвиток плодового яйця і самого плоду. Такий вид вагітності також можна назвати самовільним викиднем, найчастіше протікає на ранніх термінах вагітності. Чи не виношування вагітності спостерігається також і на більш пізніх термінах, але більш рідко.Самим підступним в протіканні такої патології є те, що вагітна жінка може не помітити, що плід припинив свій розвиток. Як правило спочатку вагітність протікає звичайним шляхом. У жінки будуть в наявності всі ознаки нормальної вагітності, такі як припинення менструального циклу, збільшення матки в розмірах,так як плодове яйце було успішно імплантовано в порожнині матки.

 

Наслідки завмерлої вагітності можуть бути самими жахливими. Але для початку слід розглянути всі ознаки, за якими таку вагітність можна розпізнати. Якщо плід завмер на пізніх термінах вагітності, коли жінка вже відчувала його рухи всередині матки,то припинення ворушінь плода - перша ознака вагітності, що завмерла. На більш ранніх термінах вагітності, коли активність плода розпізнати неможливо, завмерла вагітність може проявитися болями внизу живота, підвищенням температури тіла і ознобом, кров'яними виділеннями з піхви, і взагалі погіршенням стану.Поява таких симптомів вимагає негайного відвідування лікаря, який за допомогою ультразвукового аналізу та гормонального аналізу крові достеменно зможе встановити завмерла вагітність. Повторні аналізи призначаються тоді, коли факт завмирання плоду встановлений.Завмерла вагітність зазвичай видаляють за допомогою медикаментозного (за допомогою препаратів, що стимулюють викидень), вакуум-аспіратівного або хірургічного аборту, щоб уникнути інфікування та отруєння організму жінки продуктами розпаду плодового яйця. У багатьох випадках плідне яйце організм жінки відторгає самостійно,але все ж слід провести вискоблювання залишків плодового яйця, щоб уникнути запалення порожнини матки, адже не факт, що всі залишки плода вийдуть самостійно. Спостереження лікаря має бути обов'язковим, щоб уникнути ускладнень.

Причини виникнення вагітності, що завмерла можуть бути самими різними: генетичні, гормональні, інфекційні, психологічні, шкідливі звички. Такі інфекції як уреаплазма, хламідіоз, мікоплазма, герпес, токсоплазма, грип, краснуха і багато інших негативно впливають на розвиток плоду, що згодом призводить до вагітності, що завмерла.Причиною завмерлої вагітності елементарно може бути дисбаланс гормонів естрогену і прогестерону, як при надлишку того чи іншого гормону, так і при його недоліку. Якщо ж аналіз на хоріонічний гонадотропін людини або скорочено ХГЧ показує низький результат, то це також може стати причиною викидня.
Тютюнопаління,наркоманія і алкоголізм також є причинами припинення розвитку плоду. До таких же наслідків можуть привести стресові ситуації, нервова перевозбудімость і перенапруження, прийом певних антидепресивний препаратів.

Наслідки завмерла вагітності не будуть жахливими, якщо лікування проходило під наглядом фахівців.Після невдалого рази, наступну вагітність варто планувати разом з вашим гінекологом, який визначить самий оптимальних термін, коли це можна буде зробити знову. Для цього вам необхідно пройти ряд досліджень, здати безліч аналізів, щоб визначити, чому ця вагітність стала невдалою.Після видалення завмерлої вагітності доктор не заборонить вам займатися сексом зі своїм статевим партнером, а от планувати вагітність можна починати тільки по закінченню 6-12 місяців, але не раніше. За цей період часу ви зі своїм партнером пройдете ряд цитогенетичних досліджень,щоб дати можливість доктору виявити причину виникнення вагітності, що завмерла, так як причина її виникнення може бути як генетична, так і інфекційна.

Весь цей період, до моменту, коли доктор дозволить повторне зачаття, вам слід приймати комплекс вітамінів і мінералів, а також контрацептивні засоби,підібрані індивідуально для вас. Важливо також переглянути свій режим і раціон харчування, в який повинні входити корисні продукти. Виконуючи всі рекомендації доктора через деякий час у вас з'явиться можливість виносити і народити здорового і красивого дитинку на радість татові і мамі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити