Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як змінюється матка при вагітності?

Як змінюється матка при вагітності - постараємося знайти відповідь на це питання. У першу чергу слід зазначити, що матка вже з п'ятого тижня вагітності помітно збільшується в розмірах. У звичайному стані матка має грушеподобную форму, а при вагітності вона трансформується в кулясту.До п'ятого тижня вагітності матка жінки за формою і розмірами нагадує гусяче яйце. На цьому етапі тканини матки в районі перешийка стають пухкими, що може призвести до загину матки вгору.

 

До 12 тижня вагітності область положення матки не змінюється (малий таз), а розміри кардинально не збільшуються.Тому зовні вагітність може бути помітна тільки лише у струнких дівчат, які зібралися народжувати дитину вперше. Дуже ранні терміни вагітності можуть супроводжуватися мізерними виділеннями, пофарбованими кров'ю. Такі явища можуть бути спровоковані прикріпленням плодового яйця. Це говорить від тому,що фрагменти слизової матки при цьому процесі відторгаються. Вони як правило безболісні і необільних. Якщо вас нічого не турбує, наприклад різкі болі в низу живота або попереку, виділення швидко закінчилися, то приводу для занепокоєння немає. Однак якщо все навпаки,то такі явища можуть бути провісниками мимовільного аборту або позаматкової вагітності, тому поспішіть звернутися до лікаря. Але в кожному разі про таке явище ваш доктор повинен бути проінформований.
Перші тижні вагітності ознаменовані збільшенням матки в розмірах, в результаті чого починається розтягнення зв'язок і м'язів.Тому жінка з початку затримки менструального циклу може відчувати певний дискомфорт в низу живота: тяжкість, болючість, спазми, поколювання.

Як змінюється матка при вагітності - гіпертонус. Існує таке поняття як гіпертонус матки. Це стан, коли матка стає твердою, стислій,поряд з цим відчуваються болі внизу живота як при менструації. Насправді гіпертонус - це скорочення матки, які в багатьох випадках призводять до викидня. Якщо у вагітної жінки з'явилося таке відчуття, необхідно терміново звернутися до лікаря, щоб усунути це небезпечне для благополучного результату вагітності стан.Гіпертонус - це перша ознака неправильного функціонування організму жінки. Йому причиною можуть бути різні фактори: запальні процеси в малому тазу, гормональні порушення в роботі організму, вади розвитку матки, новоутворення та аномалії матки. Якщо пустити на самоплив і не звернути увагу вашого доктора на гіпертонус матки,вагітність ви можете не виносити.

Як змінюється матка при вагітності - ерозія шийки матки. Ерозія шийки матки дуже поширене захворювання, свого роду ранка на шийці матки. У зв'язку з вагітністю, посилюється приплив крові до матки, а відповідно і починає кровить ерозійна ранка. Зазвичай кров'янисті виділення можуть з'являтися вранці, або при статевому контакті з партнером.Такі виділення короткочасні, необільних і безболісні. При огляді гінеколог визначить, якому лікуванню підлягає ваше захворювання і яку загрозу воно становить для вашої вагітності. Зазвичай лікування починають після того, як відбудуться пологи, але якщо того вимагає ситуація, то лікар призначить місцеве лікування,яке не становить загрози викидня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити