Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Причини невиношування вагітності

Ось і настав довгоочікуваний момент, коли нарешті стало ясно - ви вагітні. Але після перших хвилин радості вас починають долати різні сумніви і страхи, самим кошмарним з яких є невиношування вагітності. Протягом всіх дев'яти місяців жінка із завмиранням серця приходить на прийом до лікаря. І тільки після того, як доктор говорить,що все в порядку, настає деяке полегшення.

 

Причини невиношування вагітності бувають найрізноманітніші. Невиношування вагітності за своєю суттю це самовільне переривання вагітності в терміні до 37 тижнів. Невиношування вагітності називають викиднем, якщо таке сталося до 22 тижня вагітності, або передчасними пологами,якщо таке сталося після терміну в 22 тижні. Якщо у жінки стався викидень, то дитину врятувати абсолютно неможливо, але якщо пологи наступили передчасно, то фахівці з усіх сил і можливостей рятуватимуть його життя. Невиношування вагітності у жінок може бути «звичним», якщо таке вже відбувалося кілька разів (більше двох).Причини невиношування вагітності включають в себе в першу чергу різні гормональні порушення в результаті збою у функціонуванні яєчників, плаценти або наднирників. Наслідками таких порушень є надлишок андрогенів (чоловічих гормонів) або нестача естрогенів (жіночих гормонів) або прогестерону, а може бути і того й іншого.

По-другий, причинами невиношування вагітності можуть бути різні генні та хромосомні аномалії, які, як правило, призводять до загибелі плода на ранніх термінах вагітності. Тому гінекологи призначають певні аналізи для того, щоб виявити на ранніх термінах такі аномалії. Обов'язковими вони є для жінок,вік яких перевищує 30 років. Якщо у вас стався викидень, причиною якого стали аномалії розвитку плода, несумісні з його життям, варто при наступній вагітності обов'язково пройти генетичне дослідження і не покладатися на волю випадку.

У зону ризику невиношування вагітності потрапляють жінки з гострими інфекційними захворюваннями, такими як грип, краснуха та багато інших; з істміко-цервікальної недостатністю або скорочено ІЦН; за наявності хронічних інфекцій статевих шляхів (таких як мікоплазмоз, хламідіоз, герпес, уреаплазмоз та інші), наслідком яких можуть стати запальні процеси плаценти, слизової матки і оболонок плода, що спричинить за собою порушення розвитку вагітності і мимовільне її переривання.

Аборти, попередні цієї вагітності, також можуть стати причиною викидня або передчасних пологів.Також на такий результат можуть вплинути анатомічні особливості будови матки, такі як седловидная матка, дворога матка і так далі, різні захворювання матки і яєчників (наприклад, міоми).

Якщо у жінки існує хоча б одне неконтрольоване хронічне захворювання сечовидільної системи, ендокринної, захворювання шлунково-кишкового тракту або інше, то воно може також вплинути на результат вагітності самим несприятливим способом.

Варто також відзначити негативний вплив на організм майбутньої мами і наявність стресів, нервових потрясінь і фізичних навантажень, різного роду травм, а також таких шкідливих звичок як алкоголізм, наркоманія чи тютюнопаління,які також можуть привести плід до загибелі. Іноді працюючи на шкідливому виробництві, піддаючись впливам зовнішніх негативних факторів таким, як забруднене хімічними речовинами повітря, вібрація, радіація, ультра-або інфразвук, вагітна жінка піддає себе небезпеці невиношування вагітності.Причини невиношування вагітності можуть виникнути при наявності різних резус-факторів батька і матері. якщо у плода резус позитивний, а в мами негативний, то існує ризик резус-конфлікту, в результаті якого організм жінки відкидає плід як чужорідне тіло.

Важливим для того, щоб вагітність була повноцінною,є і вік майбутньої мами. Організм жінки сформований і готовий до репродукції приблизно з 20 по 35 роки життя. Раніше чи пізніше цього строку вагітність може бути невиношенной. Що стосується дівчат, які захоплюються різними дієтами і схудненням. Якщо ви хочете стати мамою і народити здорову дитинку в термін,то слід до зачаття дитини почати повноцінно харчуватися і набрати масу тіла, не критично для виношування вагітності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити