Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Болить пупок при вагітності

Для майбутньої мами вагітність повинна бути самим радісним періодом в її житті, коли вона може дивитися на світ іншими очима, змінюватися, стаючи з кожним днем все краще, добрішим і ніжніше. Але вагітність приносить із собою і багато неприємних моментів, які можуть перешкодити повною мірою насолодитися своїм чудовим становищем. Наприклад,затьмарити радість майбутній мамі може біль.

Дуже часто під час самої звичайної вагітності виникають різні болі. У жінки хворіти може спина, ноги і ще багато іншого, наприклад, коли болить пупок. Але не слід при кожному неприємному відчутті впадати в паніку, бо є болі, які властиві нормальному протіканню вагітності і не є якимось відхиленням від норми.

Тому, щоб уникнути різних проблем, необхідно знати, яка біль не викликає ніяких побоювань, а з якою краще звернутися до лікаря.

 

Якщо у жінки під час вагітності болить пупок, то це одна з найскладніших проблем.Адже пупок може хворіти з кількох причин. Перша з них полягає в тому, що живіт у вагітних постійно зростає, в результаті чого відбувається натягнення шкіри, а це цілком може викликати больові відчуття в області пупка. Друга - розтягнення круглої зв'язки печінки. Справа в тому,що ще під час внутрішньоутробного розвитку пуповина примикає до воріт печінки. Коли дитина народжується, її перев'язують, через що вона і стає круглою зв'язкою печінки. Під час вагітності у жінки в результаті того, що матка росте, органи трохи зміщуються. Це ж стосується і зв'язки печінки, яка змінює своє положення. Можливо,саме тому під час вагітності болить пупок.

Якщо під час вагітності болить пупок, то це може свідчити про те, що у жінки слабкий прес. Крім цього, чим більше термін вагітності, тим більша ймовірність виникнення пупкової грижі. В окремих випадках пупок може навіть стирчати назовні,але після пологів найчастіше все знову приходить в норму. У таких ситуаціях під час вагітності пупок болить переважно починаючи з 13 тижня. Більшість жінок зовсім не звертають уваги на таку біль, адже вона виникає від цілком нормальних фізіологічних процесів і з часом проходить сама по собі.

Однак під час вагітності пупок болить ще й за іншими, більш серйозних причин.

Якщо у жінки під час вагітності не тільки болить пупок, але її нудить, часто турбує затримка стільця, гази, блювання, частішає пульс, це може значить, що у неї з'явилася пупкова грижа. У місці утворення грижі можна намацати щільне утворення,при натисканні на яке виникає різкий біль. При виявленні такої освіти слід терміново викликати лікаря. Крім цього, якщо у жінки під час вагітності болить пупок, то це може свідчити про загострився захворюванні тонкого кишечника.

У тому випадку, коли жінка відчуває переймоподібний біль в пупку,і при цьому скаржиться на діарею, нудоту, блювоту і підвищення температури, то цілком імовірно, що у неї - кишкова інфекція. При наявності всіх перерахованих вище симптомів необхідно терміново звернутися до лікаря, адже через блювання та рідкого стільця посилюється тонус кишечника, який підвищує і тонус матки,а шкідливі бактерії роблять негативний вплив на плід. Це все разом може стати причиною викидня. Отже, після проходження курсу лікування від кишкової інфекції необхідно вжити всіх заходів для попередження передчасних пологів.

Болить пупок під час вагітності та у разі запалення апендициту.У вагітних це трапляється досить рідко. Але цей варіант теж відкидати не можна. Через те, що збільшена матка сприяє зсуву внутрішніх органів, то гострий апендицит у вагітних має нетипову клінічну картину. Під час запалення апендициту майбутня мама відчуває гострий біль у правому боці, трохи нижче ребер.Біль може супроводжуватися нудотою і блювотою. Щоб уникнути негативних наслідків і попередити виникнення ускладнень, потрібно терміново проконсультуватися з лікарем.

Якщо у жінки постійно болить пупок при вагітності і це не дає їй спокою, краще не терпіти і відразу ж після виникнення неприємний відчуттів звернутися до лікарні.Якщо ж немає можливості відправитися до фахівця на прийом, то можна зв'язатися з ним по телефону і якомога чіткіше описати характер болю, розповісти про момент виникнення болю і місце, в якому вона виникає. Для того, щоб лікар зміг поставити правильний діагноз, важени навіть найменші подробиці.

І ще раз хочеться нагадати,якщо виникли якісь підозрілі симптоми, не намагайтеся зайнятися самолікуванням, негайно вирушайте до лікарні, адже від ваших рішень залежить не тільки ваше здоров'я, а й життя малюка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити