Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Організовуємо харчування під час вагітності

Правильне харчування під час вагітності - це розпливчасте поняття, адже кожна жінка індивідуальна і потреби її організму теж. Тому жінка сама зрозуміє, чого потрібно їсти побільше, а від чого краще відмовитися. Але все ж є рекомендації, які стосуються абсолютно всіх майбутніх мам. А саме, вживати потрібно їжу,яка містить багато вітамінів, і не переїдати. Але все ж деякі фахівці схильні рекомендувати вагітним харчуватися за визначеним графіком та вживати конкретні продукти, так як потреби організму з кожним тижнем вагітності змінюються.

 

Отже, давайте докладніше дізнаємося про останні наукових дослідженнях фахівців,дозволяють організувати правильне харчування під час вагітності.

У перші 4 тижні вагітності харчування потрібно організувати так, щоб організм в достатній кількості отримав фолієву кислоту, яка необхідна для нормального розвитку плоду. Для цього в свій раціон необхідно включити рибу, м'ясо, молочні продукти,а також їсти більше сирих овочів і фруктів.

На 5 тижні у вагітних найчастіше починається токсикоз, тому тут вже питання стоїть не в тому, що з'їсти, а як зробити, щоб не знудило. Тому тут фахівці радять на сніданок з'їсти яблуко чи випити йогурту, і причому вживати їжу рекомендується не встаючи з ліжкаПротягом наступних двох тижнів для повноцінного розвитку дитини необхідно постачати свій організм великою кількістю фолієвої кислоти, вітамінів Е і В. Тому їжте більше молочних продуктів.

На 9 тижні вагітності у дитини починають формуватися стінки судин, а для цього йому необхідні вітаміни С і Р. Вони міститися в цитрусових. Якщо ж у майбутньої мами на них алергія, то замість фруктів можна їсти гречку і чорну смородину.

На 10 тижні вагітності жінка повинна організувати своє харчування таким чином, щоб в її організм надходило більше фтору, кальцію і заліза. Тому в щоденний раціон обов'язково повинні бути включені фрукти, м'ясо, молоко, риба і сир.

Протягом 11-13 тижні у малюка формуються органи нюху, статева система, щитовидна залоза.Тому в цей період майбутня мама повинна організуватися харчування таким чином, щоб в організм потрапляло більше йоду, цинку і вітаміну Е. А для цього потрібно їсти сир, овочі і морепродукти.

Починаючи з 14 і аж до 20 тижня харчуватися слід невеликими порціями, але через короткий проміжок часу. Тепер рекомендується вживати тушковані овочі,їсти різні каші, м'ясо і рибу.

У наступний період вагітності харчування необхідно організувати так, щоб не переїдати, але й не голодувати. Допустима норма кілокалорій - не більше 3000. Повноцінне харчування має включати в себе сметану, сир, сир і молоко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити