Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Переривання вагітності на ранніх термінах

Якщо жінка вирішила перервати вагітність, то їй необхідно піти в гінекологічну клініку і звернутися до досвідчених фахівців. І чим раніше вона це зробить, тим краще.

Переривати вагітність на ранніх термінах можна трьома способами. Лікар, залежно від терміну вагітності, може віддати перевагу медикаментозного аборту, хірургічного або міні-аборту.

Способи штучного переривання вагітності на ранніх термінахЗробити аборт на ранніх термінах можна за допомогою спеціальних медичних препаратів. У цьому випадку не проводиться втручання в порожнину матки. Медикаментозний аборт роблять на шостий чи сьомий тижня, але не пізніше. Саме до 7 тижня ще йде процес прикріплення плодового яйця до стінок матки, тому, поки цей процес не завершений, можна зробити фармаборта.

Для переривання на ранніх термінах ще використовують вакуумний аспіратор. Цей процес називається міні-абортом, робиться він на терміні максимум до 6 тижнів. Під час такого аборту вакуумним аспіратором плодове яйце висмоктується з матки. Після шести тижнів цей процес проходить дуже складно, тому на більш пізньому терміні вже використовують інші способи переривання вагітності.

Переривання на ранніх термінах також проводиться за допомогою хірургічного втручання. Такий аборт можна робити навіть на 3 місяці. Його зазвичай застосовують, коли для застосування інших методів вже пізно, тобто після 6 тижнів. Під час переривання вагітності лікар вискоблює плодове яйце і слизову оболонку матки. Це неприємний процес, який до того ж має і дуже серйозні наслідки для подальшого репродуктивного здоров'я жінки. До того ж, на більш ранньому терміні ускладнень після такого аборту буде набагато менше, ніж, якщо його зробити вже на великому терміні. Після такої операції велика ймовірність виникнення різних запалень. Крім того, вагітність завжди супроводжується гормональною перебудовою організму, тому внаслідок оперативного втручання відбудуться зміни в роботі ендокринної системи.

Аборти можуть робитися і аж до 22 тижнів, але тільки за медичними показаннями: якщо дитину вразила хвороба, яка може призвести до різних патологій, або ж якщо продовження вагітності ставить під загрозу здоров'я і життя жінки. Але, варто відзначити, що переривання вагітності на пізніх термінах має силу-силенну негативних наслідків.

Підготовка до аборту

Переривання на ранніх термінах - це дуже серйозний і складний процес і до нього потрібно добре підготуватися, пройти необхідне обстеження, зробити УЗД. Ультразвукове дослідження покаже точний термін вагітності і виключить позаматкову вагітність. Перед вибором способу переривання вагітності лікар визначає всі можливі протипоказання, встановлює точний термін вагітності. Крім цього, якщо фахівець призначив хірургічний аборт, то перед операцією необхідно ще проконсультуватися з анестезіологом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити