Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як максимально точно визначити дату пологів

Щоб максимально точно визначити дату пологів, зовсім не обов'язково бути великим математиком, достатньо всього лише вміти рахувати. Тому, згадуємо, коли у вас в останній раз були місячні. До дати першого дня місячних потрібно додати 7 днів, а потім відняти три місяці. Наприклад, якщо у вас останні місячні почалися 29 жовтня. То до цієї дати додаємо 7, виходить, що ви завагітніли не раніше 4 листопада. Від цього повертаємося на 3 місяці тому, і виходить, що малюк повинен з'явитися на світ 4 серпня. Однак цей спосіб дуже не точна, тому не можна на нього покладатися на 100%.Існує ще один спосіб, який допоможе більш менш точно визначити дату пологів. До першого дня початку менструації потрібно додати 280 днів або 40 тижня і подивитися за календарем, яка дата у вас вийде. У цей час дитина вже повністю буде сформований і у вас почнеться підготовка до пологів. Однак природа може диктувати свої правила. Дата пологів також залежить від тривалості менструального циклу. Наведені вище розрахунки підходять тільки в тому випадку, якщо цикл дорівнює 28 дням, якщо ж він більше або менше, то тоді потрібно додати або відняти зайві дні.

Якщо ж ви забули, якого числа у вас почалася остання менструація, то максимально точно визначити число пологів може, звичайно ж, лікар. Тому, якщо вас дуже сильно турбує це питання, запитаєте у фахівця. Медик огляне вас на гінекологічному кріслі, оцінить висоту дна матки, її розміри, виявить якісь інші ознаки і після огляду зможе максимально точно визначити дату пологів. Крім цього, він розповість про розвиток плоду і, якщо є якісь патології, обов'язково їх згадає.

На пізнішому терміні максимально точно визначити дату пологів допоможе час, коли жінка відчула перші ворушіння дитини в утробі. Вперше дитина починає штовхатися в період від 18 до 20 тижнів вагітності. Але цей спосіб дозволить лише приблизно визначити дату пологів, так як в цьому випадку час, коли мама відчує перші рухи малюка, залежить від її чутливості.

Відзначимо, що зараз медицина дозволяє дуже швидко і точно визначити дату пологів. І для цього зовсім не потрібно згадувати ази математики і будувати якісь здогади, достатньо всього лише сходити на УЗД. Саме ультразвукове обстеження дозволить максимально точно визначити дату пологів. Його зазвичай призначають на 12 тиждень вагітності. Лікар за допомогою ультразвукового датчика зможе визначити величину плодового яйця, по якій і визначається точний термін вагітності.

Проте варто відзначити, що за нормальної вагітності дитина може з'явитися на світ у період з 38 до 42 тижнів. Тому, яке б число ви не вибрали, і яку б дату вам не назвали лікарі, малюк все одно народиться тоді, коли прийде його час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити