Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Що небезпечно для жінки при вагітності

Те, що для звичайної людини абсолютно не шкідливо, може бути дуже небезпечно для жінки під час вагітності. Ми зараз живемо в сучасному і постійно розвивається, тому небезпека може чекати практично за будь-яким кутом. Негативно позначитися на здоров'ї жінки при вагітності можуть мутують форми різних інфекцій, нові ліки, які часто викликають алергію. Та що вже тут ліки, навіть звичайне миючий засіб, яким користується кожна домогосподарка, може бути небезпечно не тільки для жінки під час вагітності, а і для дитини. Але не панікуйте. Не все так погано, як здається, тому давайте для початку розберемося, що насправді небезпечно для жінки при вагітності.Яка побутова хімія має статус "небезпечно" для жінки під час вагітності?

Все, чим користується людина кожен день, чинить на нього якийсь вплив. Найчастіше, повсякденні речі полегшують життя, роблять її більш комфортною, але іноді можуть навіть стати причиною погіршення здоров'я. І найбільше впливає на наш організм побутова хімія. Під час вагітності особливо небезпечно для жінки використання токсичних засобів, як наприклад, різні порошки і гелі для чищення сантехніки або ж інші рідини для очищення найбільш брудних ділянок будинку. Якщо ж все-таки немає іншого виходу і необхідно скористатися саме таким засобом, то ні в якому разі не можна це робити в закритому приміщенні, необхідно забезпечити повноцінну циркуляцію свіжого повітря, адже вдихання в надлишку токсичних речовин може сильно позначитися на розвитку дитини. Крім цього, небезпечно для жінки при вагітності і використання різних хімічних засобів, які використовують під час ремонту, тому ремонт під час вагітності, навіть якщо у жінки дуже маленький термін, краще взагалі не починати. Це стосується не тільки капітального ремонту, але і косметичного. Ні в якому разі не можна нічого фарбувати, це небезпечно так як фарба має дуже стійкий запах і особливо токсична, що навіть у здорової людини закрутиться голова. Слід уникати використання фарб, що містять свинець і ртуть. Якщо ж все-таки виникла гостра необхідність щось пофарбувати, то при виборі фарб необхідно звернути увагу на їх склад. Зазначимо, що вагітним не можна не тільки займатися фарбуванням, але і не рекомендується кілька днів перебувати в приміщенні, де проводилися такі роботи.

Не менш небезпечно для жінки під час вагітності використання препаратів, для знищення комах і гризунів. Випадковий контакт, швидше за все, не зашкодить нікому, а от тривалий вплив речовини може викликати негативні наслідки. Не хочеться лякати, але такого роду хімія найчастіше стає причиною появи вроджених каліцтв. Якщо ж у будинку з'явилися комахи, від яких ви хочете позбутися, то використовуйте для цього менш шкідливі способи і не купуйте всякі розпилювачі, гелі або інші товари, що мають їдкий запах.

Наскільки небезпечно для жінки при вагітності домашня тварина?

Жінок серед всіх домашніх тварин віддають перевагу саме кішкам. Але, як не дивно, для представниць прекрасної статі саме ці милі і нешкідливі, на перший погляд, істоти, найбільш небезпечні, адже котяча шерсть є потужним алергеном. Крім того, тварини, яких господиня взяла з вулиці, або кішки, що мають постійний контакт з вуличними тваринами, можуть бути носіями токсоплазмозу. Ця рідкісна інфекція дуже небезпечна для жінки під час вагітності. Інфекція впливає на репродуктивну систему і може стати причиною загибелі плоду або народження неповноцінної дитини. Тому під час вагітності краще уникати контакту з вуличними тваринами, а якщо у вас вдома є кішка, то на час її варто віддати родичам, а після появи малюка забрати назад, адже потім інфекція вже не зможе ні на що вплинути.

Чи небезпечно для жінки при вагітності наявність перепадів температури навколишнього середовища?

Сауни, лазні, джакузі абсолютно протипоказані жінкам на ранньому терміні вагітності, це дуже небезпечно. Якщо в перші 7 тижнів вагітності температура жінки за 10 хвилин піднімається до 39 градусів, то з'являється велика ймовірність викидня або дитина може народитися з дефектом нервових трубок. Тому перегріватися в цей період не варто. У наступних триместрах вагітності можна відвідувати сауну, приймати джакузі, але тільки на пару хвилин. А ось переохолодження на дитину не вплине, але сама майбутня мама може підхопити елементарну застуду, а за наслідки хвороби доведеться відповідати вже вдвох. Тому краще в холодну пору року тепло одягатися і не переохолоджуватися.

Як впливає на вагітну жінку навколишнє середовище?

З плином часу стан повітря значно погіршується. Особливо це стосується міст, перенасичених транспортом та промисловими підприємствами. Те, що навколишнє середовище сильно впливає на стан здоров'я майбутнього малюка, ще не доведено, але все ж вагітним жінкам рекомендується дотримуватися кількох правил.

У першу чергу, необхідно виключити з маршрутів своїх прогулянок і поїздок території високої забрудненості, тобто не підходити близько до фабрикам, заводам, які забруднюють повітря шкідливими речовинами. Але все одно, стан повітря в приміщенні може бути набагато гірше, ніж на вулиці, тому краще все таки частіше гуляти на свіжому повітрі далеко від промислових об'єктів. Будинки не рекомендується використовувати різні токсичні речовини. Крім цього, слід позбутися від цвілі й вогкості в будинку, так як вони сприяють розмноженню бактерій. Варто звернути увагу і на нагрівальні прилади, адже вони можуть виділяти велику кількість окису вуглецю, яка небезпечна для жінки під час вагітності.

Інші небезпеки

Крім вже названих чинників, які є надзвичайно небезпечними для жінки під час вагітності, існують також і різні інфекційні захворювання, які можуть вплинути на розвиток плоду. Наприклад, гепатит, молочниця, вітряна віспа, краснуха, СНІД, різні інфекції сечостатевих шляхів та інше. Жінці не рекомендується часто контактувати з хворими, а якщо ви помітили у себе якийсь недуга, то відразу ж зверніться до лікаря. Крім цього, відвідати медичний заклад слід, якщо у вас з'явилися інші небезпеки, наприклад, кровотеча або біль у животі. Такими чином організм може попереджати майбутню маму про те, що дитині загрожує якась небезпека. Тому, якщо помітили навіть найменші кров'яні виділення або щось почало боліти, не тягніть і не займайтеся самолікуванням, адже ви ризикуєте втратити дитину. Тому виділіть час, щоб з'їздити до лікаря, він вже точно розбереться, в чому проблема і призначить правильне лікування.

Додати коментар


Захисний код
Оновити