Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Маловідомі ознаки вагітності

Маловідомі ознаки вагітності допоможуть вчасно дізнатися про цікаве положення. Для того, щоб ще до візиту до лікаря, дізнатися про вагітність, необхідно зробити тест. Це, мабуть, один з найбільш точних і достовірних способів. Однак є ще й деякі маловідомі ознаки вагітності, які дозволять дізнатися про своє цікаве положення ще до медичного обстеження. Природно, є жінки, які дуже уважно ставляться до свого здоров'я, тому помічають навіть найменші зміни у своєму організмі, але є й такі, які не підозрюють про свою вагітність аж до затримки місячних.Маловідомі ознаки вагітності на ранньому терміні у різних жінок можуть відрізнятися, і навіть при повторній вагітності якісь ознаки можуть проявитися ще сильніше, а якихось може і зовсім не бути. Крім цього, перераховані нижче маловідомі ознаки вагітності можуть і зовсім свідчити про якесь захворювання, тому в будь-якому випадку потрібно звернутися до лікаря.

Спазми і невелика кровотеча

Через кілька днів після зачаття запліднена яйцеклітина прикріплюється до стінок матки. Як наслідок, можуть з'явитися такі маловідомі ознаки, як незначне кровотеча і біль внизу живота, ніби під час менструації. Кровотеча з легкістю можна порахувати початком місячних, однак виділення і спазми в цьому випадку менш виражені. Такі маловідомі ознаки вагітності можуть з'явитися через 12 днів після зачаття. Крім цього, жінка може помітити вагінальні виділення білого кольору. На такі маловідомі ознаки вагітності практично ніхто не звертає уваги, проте вони свідчать про те, що стінки піхви почали ущільнюватися, а відповідно, в результаті швидкого росту клітин і з'являються ці виділення. Вони найчастіше є абсолютно нешкідливими, тому їх не потрібно лікувати. До слова, їх можна спостерігати протягом усього терміну вагітності. Білі виділення зазвичай не доставляють ніякого дискомфорту, проте, якщо ви помітили, що вони мають специфічний запах і супроводжуються свербінням, то з цією проблемою необхідно звернутися до лікаря. Адже такі симптоми можуть свідчити про наявність інфекції.

Збільшення грудей

Маловідомі ознаки вагітності на ранньому терміні можуть проявлятися і зовні, змінюючи зовнішній вигляд жінки. Вони, безумовно, помітні оточуючим, особливо тим, з якими доводиться часто спілкуватися. Тут мова йде про збільшення грудей. Через зміни в організмі відбувається гормональний сплеск, через якого груди може збільшитися, стати більш пружною і чутливої. Крім цього, шкіра навколо сосків стає трохи темніше. Але варто відзначити, що причиною таких змін може бути зовсім не вагітність. Такі ознаки можуть свідчити про гормональний дисбаланс або проявитися через тривалого прийому протизаплідних таблеток. А збільшення грудей може свідчити про те, що скоро почнуться місячні.

Якщо ж ці всі симптоми є все-таки ознаками вагітності, то вам знадобитися певний період, щоб до них пристосуватися. Хоча гормональний фон буде змінюватися протягом всі вагітності, є все ж ймовірність, що дискомфорт у грудях зникне або хоча б трохи зменшиться.

Хронічна втома

Маловідомі ознаки швидкого материнства можуть виявлятися і в загальному стані організму. Якщо ви швидко втомлюєтеся і постійно відчуваєте слабкість, то це цілком може свідчити про «цікавому положенні». Ці маловідомі ознаки вагітності проявляються зазвичай через кілька тижнів після запліднення яйцеклітини. Медики стверджують, що такий стан організму під час вагітності пов'язано з підвищенням рівня прогестерону. Ще одними ознаками вагітності, про які мало хто знає, є низький рівень цукру в крові, зниження тиску і посилене вироблення кров'яних тілець. Однак втома може виникнути після затяжної депресії або хвороби. Якщо ж втома і швидка стомлюваність - це якраз ті маловідомі ознаки, що свідчать про вагітність, то в такому випадку потрібно більше відпочивати і харчуватися здоровою їжею.

Нудота вранці

Маловідомі ознаки вагітності можуть бути дуже неприємними і доставляти масу незручностей. До таких належить нудота вранці. Після запліднення яйцеклітини в організмі жінки підвищується рівень естрогену, що є причиною зменшення швидкості випорожнення шлунка. Через це якраз і виникає нудота вранці. Її ще називають «ранкової хворобою». З такою ознакою вагітності деякі жінки навіть не стикаються, а деяких нудити може в будь-який час доби, що приносить їм великі незручності. Крім цього, маловідомі ознаки вагітності можуть стосуватися і зміни смакових пристрастей. Деякі жінки стають справжніми ненажера і їдять навіть те, що вони раніше і не понюхали б, а інші, навпаки, відчувають відразу до їжі. І це, знову-таки, є ознакою гормональних змін в організмі. Ці маловідомі ознаки вагітності зникають зазвичай на 14 тижні, проте в деяких випадках нудота, обжерливість або відразу до їжі можуть зберегтися впродовж всієї вагітності. Однак, незалежно від того, зіткнулася чи жінка з цими симптомами чи ні, з лікарем все одно потрібно проконсультуватися з приводу харчування, адже дитина повинна отримувати всі необхідні вітаміни. Варто відзначити, що зміна смакових пристрастей є також причиною стресу, депресії і недосипання.

Затримка місячних

Маловідомі ознаки вагітності, найімовірніше, і закінчуються на вищепереліченому, адже затримка місячних є найвідомішим ознакою «цікавого положення». Саме в разі затримки жінки зазвичай роблять вдома тест, а потім йдуть до лікаря. До слова, навіть якщо тест показав негативний результат, до фахівця все одно необхідно звернутися, адже відсутність менструації може свідчити про гормональний порушенні або виникненні складних захворювань. Кровотечі у деяких жінок можуть виникати протягом всієї вагітності, але в кожному окремому випадку потрібно радитися з лікарем, щоб уникнути проблем і народити здорового малюка.

До речі, у випадку затримки місячних тест на вагітність потрібно робити всім жінкам, які живуть статевим життям, так як завагітніти можна навіть при використанні самих надійних контрацептивів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити