Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ймовірність вагітності після аборту

Ймовірність вагітності після аборту, як відомо, має невтішну статистику. Аборти сьогодні вже не рідкість, їх роблять багато жінок і навіть не замислюються про наслідки. Але рано чи пізно все одно захочеться мати дітей, а ймовірність вагітності після аборту значно зменшується і тут вже виникає не одна, а відразу дві проблеми: як завагітніти ще раз і як виносити дитину. Буває так, що у деяких після аборту так і подучается пізнати радості материнства. Уникнути виникнення проблем після аборту допоможуть наші рекомендації.Аборт є великим стресом для організму, в результаті якого знижується вірогідність нової вагітності. Після аборту жінка отримує цілий букет наслідків. Вірогідність нової вагітності може зменшитися через запальних захворювань, ендометріозу та інших не менш страхітливих процесів. Крім того, практично після кожного аборту залишаються в порожнині матки спайки, які впливають на можливість завагітніти вдруге.

Залежно від кількості абортів і терміну, на якому жінка вирішила позбутися дитини, визначаються всі можливі ускладнення, які можуть вплинути вірогідність нової вагітності.

Лікарі визначили кілька причин, що впливають на ймовірність вагітності після аборту:

- Ймовірність завагітніти після аборту знижується, якщо під час вилучення плодового яйця шийка матки була травмована;

- Після аборту часто залишаються спайки, виникають різні запалення, що може стати причиною неправильного прикріплення плодового яйця;

- На можливість виникнення вагітності після аборту може вплинути і гормональний збій в роботі ендокринної системи;

- Під час штучного переривання вагітності велика ймовірність виникнення травм на стінках матки, через це при черговій вагітності плід може не отримувати достатньо поживних речовин, а це зменшує шанси виносити здорову дитину;

- У разі множинних абортів стінки матки стають дуже тонкими, тому матка при черговій вагітності може просто розірватися.

Звичайно ж, всі ці наслідки дуже страшні, але не здавайтеся! Незалежно від причини, по якій ви зважилися перервати вагітність, ускладнення після аборту можна звести до мінімуму, якщо почати серйозно ставитися до свого здоров'я. І пам'ятайте, не потрібно квапити події. Щоб завагітніти і виносити здоровенького малюка, знадобиться час, тому не плануйте нову вагітність раніше, ніж через 9 місяців після аборту. Під час планування вагітності рекомендується вести здоровий спосіб життя, повноцінно харчуватися. Особливу увагу слід приділити тим продуктам, які містять фолієву кислоту і вітамін Е, так як ці вітаміни незамінні для нормального протікання вагітності. Навіть якщо у вас нічого не викликає занепокоєння, все одно необхідно відвідати лікаря, який зможе більш точно оцінити стан вашого здоров'я. Він може помітити різні запальні процеси, які протікають в прихованій формі, виявить гормональні порушення та інші негативні наслідки, що виникають після аборту і впливають на здатність жінки виносити здорову дитину. Тим більше, краще не ризикувати здоров'ям свого малюка. Пам'ятайте, тільки після повного курсу реабілітації ймовірність вагітності після аборту підвищується.

Після аборту при виборі засобів контрацепції необхідно порадитися з лікарем, так як завагітніти вже можна в наступному менструальному циклі, а от виносити дитину навряд чи вийде.

Якщо вам пощастило завагітніти, знайдіть собі тлумачного лікаря і розкажіть йому всі подробиці попередньої вагітності, щоб він міг запобігти різні ускладнення. Щоб не стався викидень, необхідно тримати матку закритою, тому лікар може накласти шви на стінку матки. У разі гормональних збоїв призначаються спеціальні препарати. Якщо виникають інші якісь ускладнення, лікар може госпіталізувати вагітну. Загалом, будь-яка проблема має медичну рішення. Головне - постійно стежити за своїм станом і виконувати всі рекомендації лікаря. І тоді в нагороду ви отримаєте справжнє щастя в конвертику.

Додати коментар


Захисний код
Оновити