Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як приймати пологи. Важливі правила в екстрених ситуаціях

Якщо вам раптово довелося приймати пологи, в першу чергу потрібно пам'ятати про те, що пологи є природним процесом. У разі, якщо вагітна здорова, то вона народжує сама, а акушери просто допомагають. Якщо з причин якихось обставин породіллю неможливо своєчасно доставити в лікарню, то потрібно просто припинити панікувати і прийняти пологи. Якщо ви не будете спокійні, то не зможете заспокоїти майбутню маму, а від вашого спокою і тверезості думки залежить сам процес пологів.Спочатку потрібно викликати швидку допомогу і проконсультуйтеся з лікарем у телефонному режимі. Детально опишіть йому стан породіллі і вислухайте всі його поради про те як приймати пологи.

Щоб прийняти пологи вам потрібна бинт, вата, чиста вода, нитки, марганцівка, йод і спирт, ніж або ножиці, гумова груша або трубочка, пелюшки, клейонка, ковдру. Все має бути чистим, тому прокип'ятіть або протріть спиртом предмети. Тканина потрібно пропрасувати праскою з двох сторін. У разі, якщо є медичні рукавички, то неодмінно одягніть їх.

Тепер, щоб почати приймати пологи, допоможіть прийняти жінці зручну позу, обов'язково промийте їй промежину водою з милом, а потім протріть розчином марганцівки або йодом. Щоб зменшити больові відчуття під час переймів зробіть жінці масаж попереку коли почнете приймати пологи.

Як тільки з'явиться голова дитини, очистіть дихальні шляхи від слизу за допомогою гумової груші, при цьому підтримуйте долонею голову малюка. У разі, якщо голова знаходиться в плодовому міхурі, то розріжте його.

Часто буває так, що шия малюка обвита пуповиною, вам потрібно її акуратно зняти. Коли дитина народиться, пуповину обріжте, зробіть це подалі від пупкового кільця дитини, щоб потім пуповину обробив досвідчений лікар. Обов'язково перетягніть її в двох місцях нитками і розріжте між ними. Край пуповини змастіть йодом і добре забинтуйте. Саме так буде правильно приймати пологи. 

Потім потрібно покласти малюка на живіт, при цьому голова має бути нижче тіла, і добре очистіть рот від слизу. У разі, якщо у вас немає груші або трубочки, то проведіть очищення рота пальцем, який замотаний у серветку.

Малюк може не дихати, в такому випадку йому слід потрібно потерти груди і спину, поплескати по стопах. Не забувайте про те, що малюк не вміє підтримувати температуру тіла, тому його слід добре укутати.

Як тільки у жінки вийде плацента, акуратно упакуйте її в пакет і передайте в пологовий будинок. Пам'ятайте це на випадок якщо вам доведеться приймати пологи. Якщо у молодої мами кровотеча, то потрібно акуратно помасажувати живіт і покласти на нього холодний предмет або лід в рушник.

Всі найскладніше позаду, тепер потрібно лише забезпечити доставку жінки і дитини в лікарню.

Додати коментар


Захисний код
Оновити