Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чим нормалізувати гемоглобін при вагітності?

Під час вагітності організм дитини з кожним місяцем вимагає все більше і більше поживних речовин. У разі, якщо вагітна отримує недостатньо корисних речовин, то на харчування малюка виділяються запаси організму матері.

Найбільше дитині потрібен гемоглобін з двадцятою по двадцять восьмий тиждень. З цієї причини в цей час жінці потрібно приділити особливу увагу своєму раціону і ввести в нього продукти харчування, які багаті залізом.Якщо цього не зробити, то жінка зіткнеться з таким діагнозом, як анемія (зниження рівня гемоглобіну).

Нормальним вважається при вагітності гемоглобін на рівні 130 (для півночі 120). Якщо рівень падає до 120 (для півночі 110), то це анемія легкого ступеня, до 110 (для півночі 100) середній ступінь анемії. Рівень гемоглобіну різко знижується на терміні двадцять вісім тижнів, після він знижується більш повільно, але постійно.

Через зниження рівня гемоглобіну можливо поява важких наслідків. У жінки значно знижується імунітет, а ще через низький рівень гемоглобіну можливі сильні кровотечі при пологах.

Гемоглобін важливий для організму людини, оскільки забезпечує транспортування клітин кисню. При вагітності жінка споживає кисню істотно більше і чим більше стає термін, тим більше збільшується потреба в гемоглобіні. Дефіцит гемоглобіну дуже небезпечний для харчування плоду киснем.

Щоб не допустити зниження рівня гемоглобіну при вагітності, вам потрібно подбає про його підвищення, а це складне завдання. Мало кому вдавалося підвищити гемоглобін тільки за рахунок зміни свого раціону, не беручи при цьому залізовмісних препаратів 

Найціннішими залізовмісними продуктами є продукти, які мають тваринне походження. Особливо цінні: мова, печінка, серце, телятина. Намагайтеся купувати парне м'ясо і відразу готувати його, не піддаючи заморожуванню. Корисна при вагітності для того щоб тримати в нормі гемоглобін, буде нежирна свинина. Незалежно від того, які ви продукти вживаєте з метою підвищення гемоглобіну, без продуктів тваринного походження ви не отримаєте потрібний результат. Слід так само сказати, що їсти ці продукти потрібно кожен день.

Введіть у свій раціон горіхи, оскільки вони є цінним железосодержащим продуктом. Найбільш цінними вважають саме волоські горіхи. Обов'язково зверніть увагу на калорійність, оскільки горіхи висококалорійний продукт і їсти його потрібно в обмеженому обсязі.

Бобові теж містять у своєму складі залізо, найбільш корисні в цьому плані: горох, боби, квасоля, соя. Серед фруктів і овочів зверніть увагу на моркву, буряк, гранати, яблука. З круп найціннішою для вагітної жінки буде гречана каша.

У випадку, якщо ви введете в свій раціон вищезгадані продукти, то вам вдасться підвищити гемоглобін при вагітності. Запам'ятайте, всі продукти потрібно запивати тільки слабокислими напоями, найкраще підходить морс і лимонний напій, корисно пити компоти із сухофруктів, без додавання цукру. Тоді залізо стане засвоюється ще краще.

Важливо: не можна запивати залізовмісні продукти молоком і їсти їх разом з рибою, так як це суттєво знижує засвоюваність заліза.

Додати коментар


Захисний код
Оновити