Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як захистити зуби під час вагітності

Як захистити зуби під час вагітності ми розповімо в цій статті. Стаючи на облік в жіночій консультації, вагітна жінка обов'язково направляється на обстеження до лікарів-спеціалістів.

Огляд та консультація стоматолога також входить до переліку необхідних обстежень, навіть якщо на даний момент у майбутньої мами немає ніяких проблем із зубами.

Розслаблятися з цього приводу не варто, так як організм під час вагітності мобілізується на виношування дитини і, щоб не спровокувати відторгнення плоду, знижує свої імунні властивості, внаслідок чого бактерії можуть безперешкодно потрапляти всередину.Особливо схильна до ризику інфекції ротова порожнина, а це може бути чревате наслідками не тільки для здоров'я мами, але і майбутньої дитини.

Крім того, тільки уявіть собі, скільки мінеральних речовин необхідно для формування скелета малюка. Якщо їх не буде в достатній кількості в організмі матері, то в хід підуть її зуби.

Так чи можливо зберегти зуби під час вагітності та годування дитини?

Цілком.

Для початку слід відвідати стоматолога і прислухатися до його порад і рекомендацій. А потім виконувати їх беззаперечно протягом всієї вагітності.

Лікар розповість Вам про можливі проблеми, атакуючих порожнину рота вагітної жінки і про те, як правильно їх вирішити.

Часта проблема - недостатня кількість кальцію.

Щоб організм не відчував нестачі кальцію, необхідно отримувати його в достатній кількості з молочних продуктів, овочів і фруктів. 

Необхідно враховувати індивідуальну непереносимість деяких продуктів при вагітності, тому вагітній жінці слід попередити свого лікаря про подібні факти, щоб він зміг підібрати Вам відповідну дієту.

Слід також потурбуватися про необхідний вмісті фтору в організмі майбутньої мами. На його рівень може вплинути зовнішній фактор неблагополучної екології.

Щоб заповнити запаси фтору в організмі вагітної жінки, потрібно вживати фтор сіль, а також щодня чистити зуби пастою з високим вмістом фтору. Це захистить Ваші зуби від карієсу, а ясна від запалень.

Про запаленні ясен, або гінгівіті, найчастіше сигналізує їх кровоточивість. Вагітна жінка вразлива до даного захворювання через те, що вона починає частіше харчуватися, внаслідок чого наліт на її зубах формується більш активно.

Цей фактор пов'язаний з особливостями перебудови організму в період вагітності, його гормональними змінами.

Однак, незважаючи на те, що це явище тимчасове, зуби при вагітності жінки потребують необхідної захисті. Доброю профілактичним заходом вважається регулярне використання зубної пасти на трав'яних компонентах. Так як догляд за порожниною рота передбачає ранкові та вечірні процедури, то можна один раз на день використовувати зубну пасту з фтором, а другий раз - трав'яну.

Отже, ми з'ясували, що дотримання рекомендацій з правильного харчування, споживання вітамінів, систематичний догляд та кваліфікована допомога фахівця допоможуть зберегти зуби майбутньої мами здоровими і міцними, а також сприятливо вплинуть на здоров'я майбутньої новонародженого.

Додати коментар


Захисний код
Оновити