Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Через який час можлива вагітність після завмерлої вагітності?

Багато жінок, які зіткнулися з такою проблемою, як завмерла вагітність переживають про те, чи зможуть вони виносити дитину і коли можлива нова вагітність. Але не варто впадати у відчай, оскільки нова вагітність і її благополучний результат цілком можливі.

Обов'язково попросіть свого лікаря відправити загибле плодове яйце або зародок на мікроскопічне дослідження. Дане дослідження встановить, чи була у дитини якась генетична патологія, яка могла стати причиною завмерлої вагітності.Після завмерлої вагітності потрібно почекати хоча б півроку, а вже потім порадившись з лікарем планувати нову вагітність. Не варто починати повне обстеження відразу після виписки з лікарні, дайте відпочити організму, а от коли прийдете в себе можете приступати.

Обов'язково охороняйтеся, оскільки організм повинен повноцінно відновитися після завмерлої вагітності перш ніж планувати нову вагітність. Та й до того ж причина, по якій завмерла попередня вагітність не відома, а значить великий ризик того, що історія знову повториться.

Ваше психологічний стан відіграє велику роль, дуже багато не відбулися матері впадають у депресію після завмерлої вагітності. Тому не можна планувати нову вагітність до тих пір, поки не відчуєте, що готові до цього кроку.

Намагайтеся не тримати в собі емоції, краще поговоріть з чоловіком і поясніть йому свої почуття, в такому випадку він зможе зрозуміти, що відбувається з вами і чому ви стали такою нервовою. Переважному більшості жінок після таких розмов стає істотно легше. По закінченні кількох місяців психологічний стан може не покращиться, тоді потрібно звернутися до досвідченого психолога перш ніж планувати нову вагітність після завмерлої.

Підготовка до нової вагітності

Плануючи вагітність після завмерлої, намагайтеся звести до мінімуму вплив негативних факторів навколишнього середовища, обов'язково переглянути свій спосіб життя і звичайно ж систематично відвідуйте гінеколога. У разі, якщо станете дотримуватися всіх правил, то успішно уникнете ускладнення з виношуванням дитини.

Ваш лікар повинен дати індивідуальні рекомендації, враховуючи особливості вашого організму. Але є й загальні рекомендації, яких слід дотримуватися всім, з ними ми ознайомимо вас нижче.

Шкідливі речовини зовнішнього середовища

На організм кожного з нас впливає безліч згубних речовин, а саме побутова хімія, вихлопні гази, різкі запахи парфумерії та багато іншого. Всі ці впливи потрібно звести до мінімуму. Якщо жінка змушена працювати на шкідливому виробництві, то потрібно перевестися на більш легку працю або змінити роботу. Адже немає ніякого сенсу вагітніти, якщо на вас по раніше будуть впливати ці негативні фактори.

Здорове харчування

Дуже важливу роль відіграє раціон харчування жінки. Вам потрібно почати вживати таку їжу, яка здатна забезпечити вас потрібним обсягом потрібних речовин якщо ви плануєте нову вагітність після завмерлої. 

У раціоні майбутньої мами не повинно бути гострих, смажених, копчених, солоних страв. А ще виключіть всі продукти, які містять у своєму складі барвники та консерванти. Всі спиртні і газовані напої, а так само кави слід повністю виключити, замініть їх мінеральною водою, морсами і компотами, без цукру.

У своє меню потрібно включити великий обсяг овочів, фруктів, зелені, м'яса, риби та дарів моря. Так само потрібно намагатися їсти по більше продуктів з високим вмістом заліза. Його багато в гречці, печінці, яблуках, гранатовому соку. А ще обговоріть меню з гінекологом, він обов'язково допоможе підібрати найбільш оптимальний варіант.

Полівітамінні препарати

Проконсультуйтеся з приводу прийому вітамінних комплексів після завмерлої вагітності. Так як за допомогою навіть збалансованого раціону далеко не завжди вдається забезпечити організм всіма необхідними речовинами. В обов'язковому порядку почніть прийом вітаміну Е і фолієвої кислоти, вони допоможуть зачати і виносити дитину після завмерлої вагітності.

Вітамін Е сприяє повноцінному перебігу вагітності. Він відповідає за функціонування статевої системи і потрібен для розвитку малюка, а ще підтримує шкірний покрив в нормальному стані. У разі дефіциту вітаміну Е можлива поява сильних розтяжок.

Імунітет

Сучасні люди не можуть похвалитися хорошою роботою імунною системою. З цієї причини перед плануванням вагітності жінці потрібно зміцнити свій імунітет коли передбачається вагітність після завмерлої.

Для цього він необхідно проводити на свіжому повітрі достатньо часу, а ще частіше ходити пішки. Спати потрібно не менше восьми годин на добу, з цієї причини потрібно припинити опівнічні посиденьки з друзями.

Займіться загартовуванням, достатньо в кінці прийняття душу обдати ноги прохолодною водою. А ще ходіть босоніж, на підошвах ніг багато рецепторів, а тому систематичное ходіння босоніж добре зміцнюють здоров'я.

Помірна фізична активність

Жінка, яка хоче стати мамою повинна подбати про свою фізичну форму після вагітності, що завмерла. Так як в даному випадку організм істотно легше буде переносити всі навантаження, що виникають під час виношування дитини. Та й до того ж ви уникнете поява проблем із зайвою вагою і сам процес пологів дасться простіше. А після пологів зможете швидко відновити свою колишню форму. Але все добре тільки в міру, не доводьте себе до знемоги. Цілком достатньо буде ранкової зарядки, прогулянок на свіжому повітрі і занять у басейні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити