Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Спосіб життя перед вагітністю

Спосіб життя майбутніх батьків повинен бути обдуманим, розважливим і правильним. Плануючи завагітніти і народити дитину, батьки повинні розуміти, що ще до моменту зачаття на них лежить подвійна відповідальність. Адже для того, щоб вагітність пройшла нормально, необхідно стежити за своїми звичками і здоров'ям задовго до зародження нового життя. Щоб малюк народився здоровим - його батьки також повинні бути міцними, здоровими і готовими до майбутніх змін. Що ж слід робити і який спосіб життя вести перед вагітністю?Контролюйте вагу. До і вчасно вагітності слід пам'ятати, що ні про яких дієтах, голодуваннях або переїдання і мови бути не може.

Фізична форма. Якщо ви не любите спорт - займіться йогою, гімнастикою, танцями, але обов'язково тренуйтеся регулярно: розвивайте дихальну систему, розтягуйте м'язи, щоб надалі полегшити собі пологи. Такий спосіб життя перед вагітністю надалі піде лише на користь.

Харчування. Здоровіше харчування - ваш пріоритет номер один. Подбайте про те, щоб у вашому раціоні були присутні вітаміни, м'ясо, риба, овочі, фрукти, олія та інші корисні продукти. Обмежуйте себе у вживанні жирної їжі, виключіть консерванти і напівфабрикати.

Слід відмовитися від:

Алкоголь. Спосіб життя перед вагітністю свідчить, що бажано забути про алкоголь ще за 3 місяці до вагітності. Вживання алкоголю в перші тижні вагітності може призвести до того, що з плодом трапиться мутація.

Куріння. Шкода куріння відомий всім і кожному, а його негативний вплив позначиться і на розвитку плоду. Також слід знати, що куріння підвищує ризик викидня. За статистикою, у курців матерів мертві діти народжуються в два рази частіше. Ускладнення можуть наступити ще під час вагітності - відшарування або передлежання плаценти. Також подбайте про те, щоб ніхто з вашого оточення не курив у вашій присутності, поддержівпая ваш спосіб життя перед вагітністю.

Наркотики. Вживання наркотичних препаратів призводить до незворотних негативних наслідків, які з однаковою силою проявляються і у матері, і у дитини. Дівчата-наркоманки дуже часто піддаються летального результату під час пологів: судоми, інфаркт міокарда, аритмія, гіпертензія, пошкодження судин головного мозку, проблеми з ритмом серцебиття.

Природно, перед вагітністю не слід забувати, наскільки високий ризик у наркоманів ВІЛ-інфікування, захворювання вірусним гепатитом. У людей з помутнілої психікою (а такими є і наркомани), часто спостерігається і нерозбірлива статеве життя, що призводить до відповідних недугам - сифіліс, хламідіоз, гонорея, трихомоніаз, уреаплазмос та інші. Про наслідки такого способу життя для майбутньої матері здогадатися нескладно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити