Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Солодка кукурудза: корисні властивості

Солодка кукурудза, корисні властивості якої чомусь для багатьох любителів злакових культур до цих пір залишаються сумнівними (адже більшість обивателів впевнені: якщо кукурудза погано перетравлюється в організмі, то й не приносить, не має ніякої живильної цінності), є одним з головних інгредієнтів численних страв, що з її появою мальовничо перетворюються.Насправді ж це барвисте, заряджаюче енергією і позитивом рослина, миттєво підвищує настрій і апетит (за рахунок вмісту глюкози), швидко і надовго вгамовує голод, що знайшло широку популярність і неймовірну затребуваність в Європі (а не на своїй історичній батьківщині - Північній Америці ), визнано дієтологами дуже цінним продуктом, який можна вживати і в свіжому (відвареному), і в консервованому вигляді. Хоча, звичайно, солодка кукурудза в цукровому сиропі не спроможна повноцінно зберегти і передати гурманам всі корисні властивості цієї рослинної культури, яку жителі Піднебесної, як і ще один корисний і дуже цінний злак - рис, вважають гордістю китайської кулінарії.

Як би там не було, солодка кукурудза, що в більшості випадків прикрашає і додає чудовий смак численним салатів і спокусливим холодних закусок, активно застосовується споконвіку і до наших днів і в фармацевтиці, і в народній медицині, насамперед, для лікування алергії зовнішньої і внутрішніх алергічних реакцій організму на конкретний продукт, препарат і пр. Також саме солодка кукурудза визнана світовим співтовариством дієтологів та ендокринологів чудовим продуктом, насиченим клітковиною і повільно розщеплюється складними вуглеводами, в раціоні худне. Тому як корисні властивості цього спокусливого надзвичайним ароматом рослини виключають запори, дистрофію, ожиріння, аномалії травлення, цукровий діабет, гормональні збої. Крім того, солодка кукурудза є ефективною і приємною профілактикою холециститу, поліомієліту, гепатиту. На практиці доведено, що саме кукурудза, на відміну від інших продуктів типового харчування людини, попереджає епілептичні напади та запалення сечового і жовчного міхура.

В обов'язковому порядку з 150 відомих на планеті видів їстівні сорти кукурудзи рекомендують вживати в сезон її цвітіння своїм пацієнтам кардіологи. Адже навіть і солодка кукурудза помітно знижує артеріальний тиск, рівень цукру і холестерину в крові, а також ризик обширного інсульту та інфаркту міокарда. Корисні властивості цього злаку, що при переробці трансформується в борошно, пластівці, масло і навіть вино, проявляються і в очищенні організму сучасної людини, якій не уникнути накопичення шлаків, токсинів і вільних радикалів, що і утворюють ракові пухлини. Застосовується солодка, соковита і молочна кукурудза, що володіє властивостями, що омолоджують, і в коректує косметології у вигляді масок, лосьйонів, скрабів, кремів, бальзамів для волосся, нігтів, шкіри обличчя і тіла, що знову знаходить здоров'я, природну красу і таємничий блиск.

Тому що індустрії краси та здоров'я вже давно відомий унікальний склад, благотворний вплив на людський організм і корисні властивості, якими володіє солодка кукурудза, що збагачує вітамінами С, Е, К, Д. групи В, мінеральними солями (фосфор, цинк, мідь, хлор, крохмаль, кремній, кальцій, калій, магній, нікель, залізо), а також ліноленова, глутамінова, фолієва, арахідонова кислоти (ще й тіптофан, лізин). Варто відзначити, що особливо необхідна солодка кукурудза представницям слабкої статі, які відчувають сильні болі під час рясних менструацій. До речі, кукурудза солодка придатна і при недокрів'ї, і при низькій згортання крові.

Отже, щоб відчути всі корисні властивості цього знаменитого злаку, досить качани солодкої кукурудзи в серпні акуратно зрізати ножем, висушити при температурі 40 градусів на вулиці в тіні або ж в духовій шафі і вживати в цілях профілактики протягом наступних трьох років, зберігаючи продукт в провітрюваному приміщенні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити