Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Домашній йогурт, кефір, сир

Домашній кефір, йогурт, сир - справжня скарбниця вітамінів. У нинішній час ні для кого не таємниця, що кисломолочні продукти неймовірно важливі в повноцінному раціоні кожної людини. Домашній кефір, йогурт, сир - все це повинно обов'язково бути у вашому меню. У даній статті ми розповімо про цінні властивості продуктів харчування домашнього виготовлення, а предметом нашого обговорення стане домашній кефір, йогурт, сир.Переваги йогурту, приготованого будинку, просто незаперечні, оскільки його смак - справжній, а не пересолодженого магазинний. Присутність живих і доброчинних мікроорганізмів, але ніяк не барвників, згущувачів та іншої хімії. Пастеризація, яка потрібна для збереження продукту в упакованому вигляді, точно так само несприятливо позначається на життєдіяльності цінних бактерій, з цієї причини, коли їмо магазинні продукти, ви навряд чи отримуєте користь, про яку так барвисто пишуть на етикетці.

Щоб приготувати домашній йогурт, вам слід придбати в будь-якій аптеці культуру бактерій пробіотиків, стерильні рукавички і шприц. Слід обов'язково уточнити, чи призначені ці бактерії для квашення молока. Щоб зробити домашній йогурт, можна обійтися і без йогуртниці зовсім, підійде будь-яке тепле місце необхідне для визрівання бактерій, деякі пристосовуються готувати в термосі або ж у духовці, можна просто укутати ковдрою і поставити на батарею, у разі якщо опалювальний сезон ще не почався. На кожній заквасці, а їх існує багато видів, вказаний точний метод приготування.

Перевагою є і те, що домашній йогурт має більш низьку кислотність, ніж, приміром, кефір. У домашньому йогурті це дійсно так, оскільки повністю відсутні додана на виробництві лимонна кислота.

Молоко для йогурту слід купувати пастеризоване. Хтось віддає перевагу кип'ятити його, інші запевняють в тому, що це лише зіпсує смак продукту (домашній йогурт).

Не слід додавати в домашній йогурт і цукор, тому що це приводить до розщеплення продукту, оскільки бактерії почнуть сбраживать і смак і якість істотно зміняться.

Трішки старанності і терпіння - і у вас буде корисний, багатий мікрофлорою домашній йогурт, який підходить і дітям, і дорослим. У йогурті корисно те, що бактерії витісняють своїх патогенних побратимів, перешкоджаючи безлічі інфекцій. За деякими відомостями, йогуртові культури істотно поліпшують імунітет, гарні для профілактики і лікування алергії, різноманітних пухлин.

Сир домашній - також цінний продукт, який багатий на білок. Крім цього, домашній сир містить залізо, магній, а також фосфор. Ліпотропні речовини благотворно впливають на печінку. Сир домашній хороший фактично всім без винятку адже не випадково він рекомендований кваліфікованими фахівцями і в дитячому, і в дієтичному харчуванні. Сирний білок здатний конкурувати з м'ясним, але він краще, та й до того ж швидше засвоюється організмом людини.

Магазинні сирна продукція в більшості випадків зроблена з додаванням цукру, а він суттєво ускладнює засвоєння кальцію. З цієї причини домашній сир може сміливо претендувати на реальну користь для організму людини, а не просто різновид десерту.

Сквашеного молоко, призначене для домашнього сиру, ні в якому разі не можна кип'ятити. У каструлі ви просто нагріваєте масу або на водяній бані або стежте, щоб сир домашній не торкався до стінок і не прилипав до них. Вам слід вловити момент, коли сирна маса почне відокремляться від сироватки. Застосовуйте спеціальний марлевий мішок, дайте отриманої маси стекти і ось ваш домашній сир готовий.

Ніжним сир домашній виходить в тому випадку, якщо молоко було сквашено соком лимона. Для цього слід: у нагріте молоко виливаєте столову ложку свіжовіджатого соку лимона. Маса створаживается прямо на очах і вам залишається лише виловити її з каструлі, відокремити від сироватки і старанно віджати. Сир домашній слід вживати кілька разів на тиждень.

Домашній кефір

Для домашнього кефіру підходить не просто незбиране, але і пастеризоване, і топлене, і навіть знежирене молоко. Кефір з високою жирністю вийде в тому випадку, якщо додасте разом із закваскою сметану.

Закваскою є кілька столових ложок кефіру, який придбаний в магазині, але даний продукт не повинен містити фруктовий наповнювач. Просто влийте його в прокип'ячене і остигле до 20 градусів молоко. У разі якщо кефіру немає, закваскою може стати кисляк або просто корочка хліба. В аптеці можна придбати спеціалізовану молочнокислу закваску, наприклад, лактобактерин.

Старанно перемішайте молоко із закваскою. Через добу ви перевірите результат і отримаєте вже повністю готовий продукт. Якщо закриєте кефірну масу в термосі, то готовий продукт вийде по закінченні приблизно семи годин.

Кефір домашній є не просто корисним дієтичним, але і профілактичним і лікувальний продукт. Він приводить в норму мікрофлору кишечника, молочнокислая кефірна середовище сприяє кращому засвоєнню кальцію, фосфору, вітаміну D. А виконаний в домашніх умовах кефір ще більш успішно виконує дані функції.

Домашній кефір, корисний і свіжий, стане ще корисніше, у випадку якщо ви прикрасите його ягодами або додасте сік. У кожному разі, приготовані в домашніх умовах молочнокислі продукти набагато краще магазинних.

Слід тільки лише уважно ставитися до якості вихідної сировини. Не забувайте і про те, що незбиране молоко істотно жирніше, і, отже, продукти з нього абсолютно не підходять для дітей і тих, хто стежить за своєю фігурою. Молоко, яке не минуло пастеризацію, переважніше кип'ятити. Готуйте молочнокислі продукти самостійно і будьте завжди здорові!

Додати коментар


Захисний код
Оновити