Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як погане харчування впливає на психіку

Як погане харчування харчування впливає на психіку, потрібно знати всім нескінченно худне леді. За останні кілька десятиліть багато вчених прийшли до висновків, що наше харчування настільки трансформувалося, що можна стверджувати, що стає причиною психічних розладів. Чи так це - чи дійсно та як погане харчування впливає на психіку?

Природою людина влаштована таким чином, що частина життєво важливих речовин наш організм може синтезувати, але без вступу з поза, т.е з їжею і питвом мікроелементів, вітамінів, білків і вуглеводів наш організм не зможе повноцінно розвиватися й існувати. Тому для людини дуже важливо гарне харчування, щоб підтримувати свій організм. Брак тієї чи іншої речовини призводить до хвороби і навіть, як з'ясувалося тепер, до психічних розладів.Напевно, всім, навіть дітям, відомо, що нестача, наприклад, вітаміну D, призводить до найтяжчого захворювання - рахіту, а остеопороз виникає в результаті нестачі кальцію. Таким же чином розвивається депресія, тобто погане харчування негативно впливає на психіку. Її провокує відсутність в раціоні фолієвої кислоти, селену, амінокислоти триптофан і жирних кислот омега-3. А це, як відомо, важке психічне захворювання. Вивчення хвороби шизофренії виявило, що ця хвороба безпосередньо пов'язана з браком жирів в організмі і вітамінів-антиоксидантів.

Світу науки і медицини відомі випадки, доводять безпосередньо зв'язок поганого харчування і надалі психічного розладу. Це стверджує Sustain-організація, яка займається проблемами поліпшення харчування і довела, що погане харчування впливає на психіку. Заявляючи, що харчування впливає на структуру людського мозку, а значить - і його функції. Так, ця організація в особі Тіма Ленга, її керівника, піднімає на обговорення дуже важливе питання і проблему - як погане харчування впливає на психіку. Звертаючи увагу на те, що людей, які втягнуті в політику, сфери продуктів харчування, мало цікавить здоров'я споживачів.

Тим часом населення все більше стає залежно від так званого фаст-фуду. Це дешева, всім доступна їжа, яка негативно впливає на психіку. Дуже бідна в своєму складі за кількістю амінокислот, вітамінів, жирних кислот, але дуже калорійна і смачна завдяки безлічі харчових добавок. Людина, яка практично щодня харчується фаст-фудом, а таких стає все більше і більше, розуміє, що це шкідлива їжа, але не в силах від неї відмовитися, стаючи психічно залежним. Телебачення і вулична реклама заманює в свої мережі фаст-харчування все більше людей. Причому багато хто з них ще діти. Фаст-фуд робить людину менш ініціативним і знижує його активність. Організм звикає до такої їжі, вимагає ще й ще. І людина безвольно знову купує черговий бутерброд. Через якийсь - то час людина стає байдужим до радощів життя, апатичним. Психічний стан підірвано. Ось так впливає погане харчування на психіку.

Було відмічено, що людина, яка стає заручником фаст-фуду, не тільки підриває своє здоров'я, але і стає нетерплячим у всіх сферах життя. Така людина прагне до швидкого задоволення своїх потреб, наприклад - фінансових. Людина віддає перевагу невеликим, але частим заробітками, великому постійному доходу.

Швидке харчування, будучи не здоровою, незбалансованою їжею, найчастіше порушує обмін речовин, підсумком чого стає ожиріння, а також робить негативний вплив на психіку. На відміну від чоловіків, жінки це не завжди готові прийняти спокійно. Починається депресія, пов'язана з незадоволеністю своїм зовнішнім виглядом і боротьба за красу. Підсумок усього цього - анарексія (повна відмова організму від їжі) - важке психічне захворювання, або булемія (обжерливість). Жінки, які страждають анарексіей, виснажують себе дієтами і викликають блювотний рефлекс після прийому їжі. Організм після цього не здатний до прийняття будь-якої їжі. Причому жінці все одно буде здаватися, що вона товста і їй потрібно ще схуднути.

Чоловіки до недавнього часу ставилися до своєї фігури менш трепетно, але все більше і більше представників сильної половини людства вимотують себе на тренуваннях в спортзалах, щоб скинути зайві кілограми, набрані в результаті швидкого харчування. І готові на все, не гірше за жінок.

Люди, що страждають такими психічними розладами, як ніби одержимі однією ідеєю та метою. Їх розмови примітивні і зводяться лише до однієї теми - схуднення.

Важливим чинником негативного впливу поганого харчування на психіку є постійна незадоволеність в якості їжі. Підсвідомої потреби в красивому і здоровому харчуванні. А щоденна погано сервірувати і дурно-яка пахне їжа погіршує наш загальний настрій і є постачальником лише негативних емоцій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити