Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Білок курячого яйця, властивості

Білок курячого яйця (властивості його воістину безцінні!) Одноголосно визнаний світовим науковим співтовариством еталоном біологічної поживності для людського організму, незалежно від її статі, віку, екологічної середовища проживання, роду діяльності, раціону харчування, способу життя, смакових переваг, тих чи інших патологій і пр. Тому що, по-перше, саме білок курячого яйця, бажано спожитий у відварному вигляді, сире яйце досить небезпечно інфекційними захворюваннями), зцілює від багатьох недуг (наприклад, виразка шлунка, хронічний панкреатит, всілякі простудні запалення, атеросклероз, неврози і т.д.), а по-друге, цей продукт ідеально засвоюється.Експериментально і неодноразово доведено, що головний будівельний матеріал для кісткової і м'язової систем організму людини і представників фауни - білок (причому протеїн курячого яйця набагато корисніше всякого рослинного або тваринного білка, наприклад, м'яса, риби, дичини, бобових, горіхів, молочної продукції та т . д.) - засвоюється на 97%. Білок курячого яйця, на відміну від жовтка, не містить настільки отруйного холестерину і на 90% складається з води, а також включає ряд незамінних вітамінів (групи В, К, Е, Д), мінеральних солей (фосфор, залізо, мідь, йод, кобальт) і амінокислот. Так, вітамін К сприяє поліпшенню згортання крові, а фолієва кислота, як і біотин, не допускають вроджених вад у дітей.

До речі, яйця (особливо варений білок курячого яйця) допустимо в меню вагітної жінки, якщо тільки вона не схильна до сильних алергічних реакцій на даний продукт, тобто у неї не спостерігається сенсибілізації (надчутливість шлунково-кишкового тракту до яєць курячим, перепелиним і пр. ). Якщо ж говорити про малюків, то відчути всі корисні властивості яєчного білка діти зможуть лише з 3-річного віку (хоча деякі американські вчені дозволяють мамам додавати в харчування крихти яйця вже з 6-ти місяців). Бо знову ж яйця є потужними алергенами, а от термічна обробка знижує ці згубні властивості. Підліткам же, у яких якраз формується кістково-м'язова система і мускулатура, спостерігається стрімке зростання, білок курячого яйця обов'язковий. Між тим, турботливим мамам слід пам'ятати про те, що яйця можна включати в тижневе меню не більше 3-х разів.

Ще благотворні властивості білка яєць проявляє ніацин, що нормалізує вироблення гормонів, функціональність статевих органів та ендокринної системи, сприяє мозкової активності, а також холін, який покращує пам'ять, виводити токсини і шлаки з кишечники та отрутохімікати з печінки. Особливою цінністю і попитом користується білок курячого яйця у людей, страждаючих ожирінням і цукровим діабетом. Оскільки саме білок курячого яйця містить авидин, біотин, що регулюють обмін глюкози, рівень цукру в крові і відновлюють здоровий блиск і правильний ріст волосся, нігтів, омолоджують шкіру. Так що унікальні властивості низькокалорійного курячого білка (на 100 г доводиться всього 45 кКал) застосовуються і в косметології, і в фармакології, і, звичайно ж, в народній медицині.

Всім відомо (але все ж незайвим буде ще раз нагадати), що білок курячого яйця проявляє свої дієтичні властивості і не допускає онкологічних утворень, видаляючи вільні радикали з організму, лише у разі вживання яйця протягом 5-ти діб після зносин, причому бажано в відварному ("в мішечок") вигляді. Оскільки, по-перше, яйця є відмінними переносниками інфекційних захворювань птиці, мікробів, що живуть на поверхні шкаралупи, а по-друге, білок сирої погано засвоюється навіть дорослим організмом.

Так що їжте на здоров'я курячі яйця, проте з обережністю!

Додати коментар


Захисний код
Оновити