Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ягідні соки та їх вплив на організм

У країнах Східної Європи найпопулярнішими є ягідні соки. В даний час переважна більшість людей купують їх в магазинах. Однак раніше кожна господиня сама закатувала з десяток банок цього вітамінного продукту. Але самими корисними все одно залишаються свіжовичавлені соки. Сік вичавлений з ягід, трохи кислуватий, а тому якісно втамовує спрагу. До того ж він корисний, адже кожна з ягід має власні цінні властивості. От саме в даній статті ми і розповімо вам про ягідних соках і їх у на організм.Сік з кавуна

Кавуновий СОА дуже корисний для організму людини, оскільки є кращим сечогінним засобом. Також він благотворно впливає на органи травлення, кровотворення, функціонування залоз внутрішньої секреції, на серцево-судинну систему. У даному соку міститься безліч вітамінів, а також цінних легкозасвоюваних речовин. Багатий сік і на солі магнію, кальцію, фосфору, заліза, натрію.

Сік з вишень

Вишневі соки надають оздоровчий вплив. Приймають їх з метою поліпшення травлення, при високій температурі, як жарознижуючий засіб. Вишневий сік добре підвищує апетит. Він є результативним відхаркувальним засобом при бронхітах і астмі. Вишневий сік містить в собі безліч органічних кислот, вуглеводів, фарбувальних і азотистих речовин.

Сік з винограду

Даний сік багатий на безліч різноманітних вітамінів, глікозидів, дубильних речовин, фруктози. Даний ягідний сік допомагає виводити з організму сечову кислоту. Він впливає точно як і лужні води. Фахівці настійно рекомендують цей сік для розчинення каменів у сечовому міхурі, а ще при анемії і виснаженні організму. При цукровому діабеті, ожирінні, хронічних фарингітах, у разі виразкових захворювань. Ягоди винограду багаті на фосфорну, саліцилову, яблучну, янтарну, лимонну, винну і багато інші кислоти. Попередження: даний сік категорично заборонено пити при туберкульозі легенів.

Сік з малини

М'якоть даного соку багата на залізо. У ньому багато фолієвої та аскорбінової кислоти, та інших активних сполук. Даний сік збуджує апетит і добре тонізує, допомагає при захворюваннях очей. Найціннішим є сік приготовлений з лісової дикоростучої малини.

Сік із журавлини

Цілющий вплив на організм журавлинного соку особливо проявляється взимку, в період загострення різних простудних захворювань. Оскільки здатний знищувати хвороботворні мікроорганізми. Так само він містить великий обсяг вітаміну С. При безлічі захворювань журавлинний сік підсилює вплив сульфаніламідних препаратів, а так само антибіотиків. Допомагає він і при захворюваннях нирок, оскільки якісно тонізує організм.

Сік з ожини

Сік приготований з ожини сприятливо впливає при запаленнях сечового міхура, нирок. Даний сік є загальнозміцнюючим і полівітамінним засобом. При високій температурі добре втамовує спрагу. Так само він здатний регулювати функціонування ШКТ і поліпшувати травлення.

Сік з лохини

Сік лохини допомагає при авітамінозі. У ньому міститься безліч цінних речовин, які благотворно впливають на організм людини. У змісті соку з лохини є: органічні кислоти, клітковина, дубильні речовини, глюкоза, фруктоза. Динний сік доброчинний при різноманітних захворюваннях серця, органів дихання, органів травлення, у разі застудних захворювань, при атеросклерозі. У соку також є безліч різноманітних мінеральних, азотистих речовин, а ще вуглеводів.

Сік з чорниці

Чорничний сік містить в собі безліч каротину, з цієї причини благотворно впливає на органи зору. Є в ньому і корисні цукру, дубильні речовини, цінні кислоти. Благотворно діє він при ревматизмі, подагрі, при розладах шлунково-кишкового тракту, підвищує гостроту зору.

Сік з чорноплідної горобини

Сік з чорноплідної горобини містить у своєму складі величезна безліч пектинових, дубильних речовин, Р-активних речовин. З даних ягід можна вичавити приблизно шістдесят відсотків соку. Благотворно впливає він при атеросклерозі, гіпертонії. В обмеженому обсязі даний сік слід приймати людям, які схили до тромбозів. Попередження: людям, які страждають на виразкову хворобу, сік повністю протипоказаний.

Сік із чорної смородини

У даному соку міститься безліч заліза, магнію, фосфору, солей калію, кальцію, багато мікроелементів, вітамінів В, Е. Даний сік робить благотворний вплив при різноманітних розладах серцево-судинної системи, при виразках, як кишечника, так і шлунку, добре допомагає і в разі різноманітних простудних захворювань.

Сік з глоду

Сік приготований з даної ягоди вельми рідко можна спробувати, оскільки далеко не кожна господиня знає про його великої цінності. Незважаючи на це, сік приготовлений з глоду добре допомагає при захворюваннях серця і гіпертонії. У ньому містяться органічні кислоти, ефірну олію, флавоніди, каротин, вітамін С, сорбіт, фруктоза, а так само дубильні речовини.

Завдяки величезній безлічі цінних властивостей ягідних соків їх вплив на організм неможливо переоцінити.

Додати коментар


Захисний код
Оновити