Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Оздоровлюючий кефір з тибетських грибів

Оздоровчі методики минулих часів в даний час знову стали актуальними. І частина з них, і справді, заслуговують пильної уваги. До даних методиками відноситься оздоровлення організму за допомогою кефіру, який отримують з тибетських грибів. Даний оздоровлюючий кефір з тибетських грибів і насправді робить благотворний вплив на організм людини, оскільки в його змісті є біологічно активні речовини.

Як виник оздоровлюючий кефір з тибетських грибів

Тибетський гриб (молочний тибетський гриб, кефірний гриб) був виведений в Тибеті і досить тривалий час був надбанням виключно тибетських ченців, які старанно приховували рецептуру приготування.У Росії цей гриб привезли з Європи де його активно застосовували для лікування захворювань органів травної системи, і сталося це лише в середині дев'ятнадцятого століття. У нашій країні оздоровчий кефір з тибетських грибів застосовували і в оздоровчих, і в лікувальних цілях.

Доведено, що оздоровлюючий кефір з тибетських грибів має складний мікробіологічний склад. У даному грибі благополучно розвивається приблизно десяток мікроорганізмів, серед яких оцтовокислі та молочнокислі бактерії, молочні дріжджі і тому подібні. У результаті впливу даних мікроорганізмів на молоко, воно сквашується, і виходить кефір з тибетських грибів, в якому є величезна безліч доброчинних для організму речовин серед яких:

білки, вітаміни (D, А, В), мінерали (кальцій, залізо, цинк, йод і багато інші), ферменти (речовини, які сприяють прискоренню всіх протікають в організмі реакцій), органічні кислоти і т. д.

Незважаючи на те, що склад давно вивчений, на сьогодні вчені так і не можуть повністю пояснити вплив на організм даного гриба.

Яка дія надає оздоровлюючий кефір з тибетських грибів

Оздоровлюючий кефір з тибетських грибів м'яко впливає на організм. У Тибеті його застосовували для лікування і терапії безлічі захворювань. Незважаючи на те, що його дія на даний момент погано вивчено, вченим вдалося встановити, що він здатний відновлювати імунітет, поліпшувати склад мікрофлори кишечника (кефір здатний нормалізувати кислотність кишечнику, обмін речовин і є цінною живильним середовищем для розвитку доброчинних бактерій, що допомагають травленню). Оздоровлення кишечника і відновлення обміну речовин супроводжує зниження алергічних реакцій. Поліпшення процесів обміну є профілактикою раку, старіння організму, в результаті чого відбувається зміцнення нігтів і волосся, стану шкіри, зубів, кісток поліпшується.

Бактерії, які містить оздоровлюючий кефір з тибетських грибів, витісняють згубну мікрофлору, присутню на слизових оболонках, поверхні шкіри, внутрішніх органах, а це означає, що даний засіб надає і протимікробну дію.

Ранозагоювальну і протизапальну вплив відбувається завдяки зменшенню впливу хвороботворних бактерій. Кефір здатний зменшувати спазми мускулатури органів травлення, а так само жовчних шляхів, надає жовчогінний і знеболюючий ефект.

Завдяки мінералах і вітамінах, що містяться в кефірі, він сприяє розумовій діяльності.

Крім цього суттєво підвищує працездатність, підвищує настрій, приводить в норму функціонування залоз внутрішньої секреції, виводить з організму накопичені отрути і шлаки (а ще і знижує концентрацію згубного холестерину в крові, який відкладається на стінках судин у формі бляшок).

У переважній більшості випадків кефір застосовується для профілактики і лікування безлічі захворювань, але особливо він доброчинний при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, різноманітних алергічних реакціях, при порушеннях обміну речовин і проблеми з імунітетом.

Як правильно виготовити оздоровлюючий кефір з тибетських грибів

Тибетський гриб зовні схожий на білі пористі кульки діаметром від 0, 5 см до 5 см, які зібрані в грона. Величезне значення має грамотний догляд за даними грибом, оскільки якщо цим нехтувати, то він може повністю втратити свої лікувальні якості. Раз на добу його слід промивати в теплій воді. Не можна ні в якому разі застосовувати з цією метою гарячу воду, зберігати кефір з грибами в холодильнику теж не можна.

Оздоровлюючий кефір з тибетських грибів слід готувати щодня наново. Для цього покладіть в суху скляний посуд приблизно вісім чайних ложок, завчасно промитих грон цього гриба і залийте літром теплого молока. Після цього банку накрийте марлею (закривати кришкою не можна, оскільки у гриба обов'язково повинен бути доступ до кисню), потім поставте ємність на цілу добу в темне приміщення, що має кімнатну температуру. Після доби кефір готовий. Процідіть його, сам напій випийте, а грона грибів старанно промийте і застосовуйте як закваску для приготування нової порції.

Як правильно вживати оздоровлюючий кефір з тибетських грибів

Кефір слід приймати по склянці тричі на протязі дня (переважніше після прийому їжі). Курс лікування становить від шести місяців і до року: двадцять днів прийому кефіру чергуються з десятьма днями перерви.

У разі ожиріння на цьому кефірі можна влаштовувати розвантажувальні дні, протягом дня слід приймати тільки кефір (один літр).

Крім цього даними кефіром можна промивати і обробляти найрізноманітніші пошкодження шкірного покриву, приміром, рани, садна, гнійничкові висипання, так само можна накладати при болях у вигляді компресів. Для того, щоб істотно поліпшити стан шкірного покриву обличчя, слід застосовувати цей оздоровлюючий кефір з тибетських грибів як лосьйон. Даний метод корисний при шкірі, схильної до старіння і різним сипям.

Тибетські гриби є хорошим оздоровчим засобом, який фактично не має протипоказань. Будьте завжди здорові!

Додати коментар


Захисний код
Оновити