Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Корисні і шкідливі властивості натуральної кави

Корисні і шкідливі властивості натуральної кави мають бути відомі всім кавоманам. В даний час ранок величезної безлічі людей починається з великої чашки кави, адже даний напій гарний як «заправки» для організму.

Саме кава здатна за лічені хвилини перетворити сонну муху в реактивного трудівника, який виконує свої обов'язки без ознак втоми. Поза сумнівом, кава-це приємний ритуал, від якої важко відмовитися вранці. Та й до того ж чи потрібно це робити? Щоб отримати відповідь на своє питання, спочатку слід вивчити корисні та шкідливі властивості натуральної кави. У даній статті ми якраз про них і розповімо вам.Множинні дослідження про вплив кави на організм людини дали цікаві та несподівані результати. Тепер, сідаючи за стіл з чашкою кави, ви дізнаєтеся значно більше про це чудесне напої.

 

Переваги натуральної кави:


Кава зменшує ризик виникнення діабету

Кваліфіковані вчені під час проведення дослідження дізналися про те, що люди, що випивають від 4 і до 6 чашок кави на протязі дня, знижували ризик захворіти діабетом другого типу на 30%, у випадку якщо порівнювати з тими, хто випивав дві чашки в день. Дана цифра зростала до 35% у тих шанувальників кави, які випивали більше шести чашок за день. І у випадку якщо ви вже порахували, скільки чашок випиваєте за день, то приблизно знаєте свій результат.

Однак якщо ви не п'єте каву, то турбується не варто. До слова, кава з кофеїном і без нього дають близькі результати.

Кава зменшує вплив вільних радикалів.

На жаль, люди забувають, що кава є природним напоєм і точно як і всі цінні рослини містить більше тисячі природних сполук. Дані фітохімічні речовини можуть запобігти різноманітні захворювання. Велике число сортів кави є антиоксидантами, а отже захищають клітини від наявних пошкоджень, що викликають вільні радикали. Саме ці якості вважаються найбільш доброчинними.

Кава покращує пам'ять.

Дослідники розповіли, що учасники експерименту, що п'ють щоденно кави з кофеїном, показали значно кращі результати тесту перевіряючого засвоєння нової інформації. Кава також здатне покращувати когнітивні здібності Ще одне дослідження показало, що кава в комплексі з чим-небудь солодким надає ще краще вплив. Поєднання двох речовин значно покращує пам'ять і когнітивну діяльність з точки зору уваги і функціонування пам'яті. Так само кави значно збільшує результативність функціонування всіх областей мозку, які відповідальні за ці функції. Такий висновок підтримує теорію взаємодії між речовинами, в якій кожен підсилює дію один одного.

Недоліки натуральної кави:


Кава підвищує ризик виникнення остеопорозу.

І насправді кава здатна призвести до вимивання з організму кальцію з сечею. Приблизно 5 міліграмів кальцію втрачається при випивання 200 мілілітрів кави. Однак даний недолік кави можна компенсувати всього лише двома ложками йогурту або молока на чашку.

Кава є причиною ранніх зморшок.

Незважаючи на те, що даний напій містить антиоксиданти, у випадку якщо ви випиваєте надмірно багато кави, це може спровокувати виникнення ранніх зморшок на обличчі. Відбувається це в результаті зневоднення, що є руйнівним для шкіри. Тому випиваючи чашку кави, не забувайте пити і воду.

Кава призводить до збільшення ваги.

Перепади концентрації цукру в крові через кофеїну можуть спровокувати виникнення вираженого почуття голоду. Кава тісно пов'язано з харчовими продуктами. Наприклад, ми поєднуємо кави з десертом на сніданок. Коли енергія виснажена кофеїном, люди відчувають апетит до жирної їжі, оскільки організм вимагає поповнення енергії і заповнення поживних речовин.

Кава проходить обробку пестицидами.

Кава входить до переліку найбільш оброблюваних пестицидами рослин. У процесі його вирощування застосовують синтетичні речовини, пестициди, гербіциди, і жодне з вказаних речовин не впливає на людину благотворно. У випадку якщо ви бажаєте отримати максимальний захист, то слід купувати каву з позначкою "органічний". У випадку якщо це кава без кофеїну, то краще переконається, що кофеїн видалений природним шляхом, без застосування хімічних речовин.

Додати коментар


Захисний код
Оновити