Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як отримати користь від вживання шкідливих продуктів

В даний час активний спосіб життя і здорове харчування набирають все більшої актуальності в усіх країнах світу. Проте будь моді властиво впадати в крайності. З цієї причини дотримуючись принципів нової моди звання «шкідливих» отримало безліч улюблених і смачних продуктів харчування. Поза всяким сумнівом свою лепту внесла і реклама, оскільки щоб підкреслити і виділити переваги будь-яких нововведень, прийнято акцентувати увагу на недоліках традиційних продуктів. Дуже багато продуктів харчування, які оголосили «шкідливими», здатні зробити благотворний вплив на здоров'я людини. У даній статті ми розповімо вам як можна отримати користь від вживання в їжу шкідливих продуктів.У разі якщо старанно розібратися в ситуації, що склалася, то можна помітити, що всі дискусії про згубний вплив яєць або м'яса, безпосередньо пов'язані з появою БАДів. Поступово людям нав'язали нову ідеологію харчування.

Навіщо їсти натуральне м'ясо, адже в ньому дуже багато калорій, та і його вживання не дуже гуманно для людини сучасності. А ліквідувати дефіцит заліза в організмі можливо за допомогою «чудодійних» пігулок, а так само пігулок. Однак по закінченні часу кваліфіковані медики все ж дійшли висновку, що мікроелементи і вітаміни синтетичного походження засвоюються організмом людиною значно гірше, порівняно з тими, які надходять в організм при споживанні продуктів рослинного або тваринного походження, але головне натурального.

Свинина

В даний час зрозуміти хто першим дискредитував свинину і оголосив її шкідливою вже й не зрозуміти. Досвідчені вчені вже не раз змогли довести, що свинина не має рівних в якості натурального джерела вітаміну B6. За винятком цього, вона є багатою на залізо, магній, фосфор. Маленький шматочок свинячого м'яса, близько ста грамів, може дати організму приблизно 40% добової норми цинку, без присутності якого попросту неможливо повноцінне функціонування імунної системи. Оскільки якраз саме цинк забезпечує зміцнення і зростання кісток людини.

Якщо говорити про жирності, то це перебільшення і не завжди так. Оскільки у добре вгодованих свиней певні частини тушки мають жирність підвищеного ступеня, проте грамотно підібране свиняче м'ясо не сильно відрізняється від курячого, яке всі вважають дієтичним. Крім цього тваринний жир потрібно організму в обмежених кількостях. А його дефіцит відразу ж відбивається на стані шкіри, яка може стати тьмяною і шорсткою, та й нервова система не буде гидувати жиром.

Шоколад

Какао-боби давно вважають найкращими помічниками психіатрів, оскільки вживання продуктів, які приготовлені на їх основі, активно стимулює продукування ендорфінів є «гормонами щастя». При впливі на мозок, вони здатні знімати стресові стани і викликати відчуття задоволення.

У змісті шоколаду є і флавоноїди, вони ж антиоксиданти. А знаменитими стали завдяки своїй здатності нейтралізовувати вільні радикали, що називаються каталізаторами старіння. Досвідчені співробітники інституту харчування РАМН, провели цілий ряд досліджень і змогли довести, що ефірні масла, які є у складі шоколаду, надійно оберігають стінки судин від тромбів. Велику користь від вживання забезпечує гіркий шоколад не має яких-небудь добавок та наповнювачів. Про якість шоколаду може багато розповісти і його колір. Тому купуючи шоколад звертайте на це увагу чим темніше плитка, тим більше в ній флавоноїдів.

Вершкове масло і яйця

Давно пора розвіяти міф про холестерин, який здатний забивати судини і викликати важкі захворювання серцево-судинної системи. Так, і справді холестерин відкладається на стінках судин цей факт не заперечити. Однак він надходить в організм кожної людини не з «шкідливих» продуктів харчування, і вже точно ніяк не з яєць та олії, а виникає у разі порушення хімічної рівноваги в організмі.

Масло дуже багате на наявність вітамінів B, D і А, а так само фосфор і кальцій. Воно просто незамінне для живлення маленьких дітей, а широке розмаїття всіляких маргарінообразних замінників вироблених на основі жирів рослинного походження якраз і наносять непоправної шкоди для здоров'я. Щоб отримати користь від масла, придбайте продукт, який має темно-жовтий колір. Для того, щоб його провести, застосовують молоко корів, що харчуються свіжою травою, а не сіном, яке у великому обсязі містить бета-каротин. Даний антиоксидант допомагає в роботі серця, а так само легенів.

Яєчний холестерин так само повністю безпечний. Оскільки якщо людина не має порушень обміну речовин, то ризик потрапляння холестерину цього виду в кров майже дорівнює нулю. Зате яйця містять вітаміни D, Е, фосфор. Вітамін E може служити хорошим засобом для профілактики раку грудей. Досвідчені медики так само запевняють в тому, що він зміцнює м'яз серця. А вітамін D, взаємодіючи з фосфором і кальцієм, піклується про повноцінне стані зубів і кісток.

Додати коментар


Захисний код
Оновити