Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сила сексуальних фантазій. Де межа?

Отримуючи задоволення в ліжку, ви не повинні бути безвідповідальними. Взаємна довіра і турбота про свого партнера є життєво важливою основою будь-яких відносин, будь то нове знайомство, яке може тривати зовсім не довго, чи старі, перевірені відносини. Якщо ви не можете насолоджуватися сексом і уникаєте занять любов'ю, в чому причина такої поведінки? Існує багато способів урізноманітнити і зробити цікавіше ваше сексуальне життя. Щоб збудити свого партнера, ви можете більш сексуально одягнутися, або роздягнутися так, щоб це звело його з розуму.

Ви можете додати у ваш сексуальний репертуар креми і ароматичні масла, вібратори і фалоімітатори, ремені, пір'я. Ми розповімо вам про всілякі сексуальні іграшки і дамо пораду щодо їх застосування, а також про ігри, які послужать прелюдією. Набравши сексуального досвіду і відчувши впевненість, ви зможете експериментувати з різними еротичними позами та їх екзотичними варіантами. Теоретично існують сотні поз, які ви можете використовувати в процесі статевого акту, ми вичленуємо ті, які ви навіть не могли собі уявити, не кажучи вже про те, щоб спробувати їх у справі.

Більше того, ви можете отримувати задоволення від ваших сексуальних фантазій, що є, напевно, одним з найбільш важливих доповнень до ваших любовних відносинах. Це можуть бути бажання, безконтрольно з'являються у вашій свідомості, або, навпаки, справжні сексуальні драми, які ви спеціально придумуєте. Найбільший сексуальний орган людини - мозок, і вміння застосовувати його - це ключ до щасливого сексу і любові. Фантазуйте із задоволенням, щоб урізноманітнити ваше любовне життя. Більшості з пас притаманні сексуальні фантазії, але це зовсім не означає, що ваші мрії не унікальні. Навпаки, це переконує вас у тому, що немає нічого дивного чи незвичайного в тому, що ви знаходите ці фантазії класними і сексуально збудливими. Познайомившись з пропонованими вам ідеями, відчуйте себе готовими до того, щоб разом зі своїм партнером вибрати з них те, що підходить вам. Існує три способи, які змусять ваші фантазії працювати на вас. Деякі фантазують тільки в думках, інші розповідають про свої сексуальні фантазії партнерам, і, нарешті, більшість пар втілюють свої любовні фантазії в життя, використовуючи уяву і ігрові навички для того, щоб надати пікантності своїм любовним стосункам.

Необхідно відзначити один важливий момент - фантазії не є реальністю. Існує кілька сценаріїв, які збуджують нас в уяві, але від яких залишається погане післясмак, якщо їх реалізувати в дійсності. Такий може стати ідея зайнятися любов'ю з партнером набагато молодший за вас. На ділі ж спокушання неповнолітньої молодика є сексуальним розбещенням малолітніх. Два інших сценарії вельми поширених фантазій, які здивують вас, - це згвалтування та любощі з нетрадиційним партнером. Гетеросексуали часто марять про гомосексуальне кохання, а гомосексуалісти мріють про традиційний секс. Це зовсім не означає, що насправді вони хочуть поміняти свою орієнтацію. Природа подібних фантазій прагнення отримати сексуальну насолоду - не має ніякого відношення до поведінки людини в реальному житті.

Ви можете мріяти чи розігрувати щось в уяві до тих пір, поки у вас не виникає бажання втілити свої фантазії в життя. У дійсності ж сексуальне збудження частково виникає з почуття ніяковості, ніби те, що ви граєте в думках, неприйнятно як для суспільства в цілому, так і для вас зокрема. Ось чому багато виявляються залежними від сексуальних фантазій, що здаються такими дивними чи хвилюючими. Жінка, що представляє сексуальні відносини з іншою жінкою, чоловік - з іншим чоловіком, або ж фантазія про те, як ваш партнер займається з вами сексом, незважаючи на ваш опір, - це все типові приклади сексуальних фантазій людей, які в реальному житті не визнають одностатевих відносин і сексуального насильства. Не хвилюйтеся, якщо раптом подібні фантазії прийдуть вам в голову і сподобаються вам. Просто насолоджуйтеся ними, як ніби вони не мають значення, оскільки ви не збираєтеся втілювати їх у життя. Звичайно, окреслити межі дозволеного дуже важливо. Якщо ви здатні сприймати цю статтю як якесь посібник з вивчення вашої сексуальності, то ви і ваш партнер повинні розуміти різницю між добром і злом, любов'ю і насильством, взаємним задоволенням і експлуатацією.

Додати коментар


Захисний код
Оновити