Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Створення обстановки для сексуальних ігор

Секрет - в приготуванні

Як створити атмосферу любові і налаштувати партнера? Деякі відповідають на це питання просто: напружте фантазію. Інші йдуть на все: запрошують партнера до себе додому і, приглушивши світло, запалюють свічки і стелять постіль, заздалегідь приготувавши пляшечку з маслом для масажу. Але якщо ви дасте своєму партнерові зрозуміти, що налаштовані на любов, або, в свою чергу, отримаєте від нього аналогічні посили, це допоможе вам швидше зайнятися коханням.

По суті, створення обстановки є формою прелюдії. Можливо, ви подумали, що прелюдія - це просто чудове дійство, яке передує сексу. Якщо так, то тепер ви зрозумієте, що чуттєва активність без статевого акту, якою ми насолоджуємося під час прелюдії, додає нові фарби до занять сексом. Прелюдія не тільки розпалює пристрасть, без якої неможливий хороший секс, але і сама по собі може бути завершальним етапом. Створення обстановки - це форма флірту, але, якщо ви думаєте, що фліртувати можна лише з незнайомцями або людьми, з якими у вас немає відносин, задумайтеся: флірт - це дзвіночок, за допомогою якого подається сигнал про наміри та бажання.

Розмова про дзвіночках наводить на думку про вченого-фізіолога Павлова, який використовував дзвінок для вивчення умовних рефлексів на собаках. Перед тим як їх годувати, він дзвонив у дзвоник, через деякий час у собак при звуці дзвіночка починала виділятися слина. Все, що вам з вашим партнером слід зробити, - це знайти способи, від яких у вас слинки потечуть, і ви по сигналу, який незабаром навчитеся дізнаватися, почнете любовні ігри.

Секс без рук

Один автор висловив думку, на яку посилається, напевно, більшість з нас. Згідно Еріці Джонг, ми хочемо сексу без проблем, щоб він відбувався сам по собі - щоб наш одяг скидалася миттєво і нам не заважали якісь гудзики і застібки, щоб наші контрацептиви завжди були під рукою, щоб світло було приглушене, а ліжко розібрана, так як ми вважаємо, що будь невміле поводження, все, що відволікає увагу, може зіпсувати наш настрій і відбити бажання зайнятися сексом. Якщо ви побоюєтеся такого повороту справ, то вам необхідно продумати все до найменших подробиць - ретельна підготовка обстановки допоможе вам швидше потрапити в обійми один одному.

На мій погляд, вловити сигнал партнера і зрозуміти, що ви обоє хочете зробити це тут, - значить зробити відносини близькими і чуттєвими. Найкращий стимул для любові - піднесений настрій.

І не важливо, витратите ви на підготовку дві хвилини або два дні, ключ до взаєморозуміння повинен бути знайдений. Деяким парам подобається прямий підхід, наприклад: Я хочу зайнятися коханням сьогодні. Як ти до цього ставишся? Інші ж віддають перевагу більш завуальований метод: Як би я хотіла раніше лягти сьогодні в ліжко! А ти? Чим довше ви розшифровуєте код і сигнал, які вам подаються, тим краще евфемізми. Це означає, що ви і ваш партнер вчіться посилати і отримувати невербальні сигнали, які говорять про вашої зацікавленості.

 

Мова тіла

Наше тіло часто посилає повідомлення, які набагато сильніше й ефективніше слів. За допомогою мови тіла - пози, пильного погляду або руху руки - ми показуємо партнеру, що у нас на думці. Ви можете навіть не підозрювати, наскільки ви відкрилися, а ваші партнери не зможуть точно сказати, як вони про це дізналися. Ми часто свідомо не помічаємо, які повідомлення посилають наші тіла, ми можемо навіть не зрозуміти сенс жесту нашого партнера, однак ми розуміємо суть повідомлення. Але якщо ви бажаєте зазирнути за лаштунки і дізнатися, що відбувається насправді, то розповісти, чи є у вашого партнера думка про секс чи ні, вам допоможуть деякі спостереження.

Часом зовсім не важко здогадатися, що чоловік дійсно готовий до сексу: звичайний чоловік використовує мову свого тіла так само витончено, як слон поводиться в посудній лавці. Він буде чепуритися, зчищаючи з рукава неіснуюче пляма, смикати краватку, якщо такий є, поправляти годинник або манжети сорочки. Він буде весь час повертатися в вашу сторону, неважливо, стоїть він або сидить, а носи його туфель і коліна також будуть спрямовані до вас. Він буде дивитися на вас млосним поглядом, пильно розглядаючи вас з голови до п'ят і особливо звернувши увагу на вашу груди.

Але якщо ви все-таки сумніваєтеся, то наступну хвилю сигналів ви навряд чи пропустите. Якщо чоловік дійсно розігрітий, то він засуне великі пальці рук за пояс штанів таким чином, що його пальці будуть спрямовані вниз, як ніби він хоче цим сказати: Гей, подивися-но, що у мене для тебе є! Він може відкинутися на спинку софи або стільця, широко розставивши ноги, демонструючи свій шарм. Чоловіки і жінки проявляють свою зацікавленість дзеркально: якщо ваш партнер сидить або стоїть в тій же позі, що й ви, - руки на спинці софи, ноги підібгані під себе або якось по-іншому, знайте - вони зацікавлені в тому, щоб підлаштуватися під вас. Жінки показують свою прихильність тими ж способами, проте є декілька незвичайних прийомів, наприклад, за допомогою носка висячої туфлі. Коли жінка сидить, поклавши ногу на ногу і розгойдуючи туфлю, що висить на пальцях, вона відчуває себе розслаблено і комфортно. Але якщо вона подасть ще й інші знаки, то, тримаю парі, вона запрошує свого партнера. Коли жінка в настрої, вона опускає очі і потім швидко піднімає їх, відводить убік і облизує губи. Якщо партнер дійсно готовий до сексу, вона може висловити своє бажання, повільно перекладаючи ноги з однієї на іншу, при цьому злегка погладжуючи їх. Це натяк. Не губіться!

Дуже важливо розуміти, що почуття любові, інтересу і прихильності виражається інакше, ніж просто бажання зайнятися сексом. Немає нічого більш образливого і огидного, ніж опинитися в ситуації, коли ви розумієте, що ваш партнер обіймає вас, цілує і пестить тільки тому, що думає лише про ліжко. Я знаю, коли Стів хоче зайнятися зі мною сексом, - говорить Шерон. - Навряд чи можна припустити його сигнали, так як це єдиний час, коли він стосується мене, іноді це єдиний момент, коли він усвідомлює, що я існую. Зазвичай, він хоче, щоб йому вчасно подали чай, дивиться телевізор або йде в шинок зі своїми друзями. Коли ж він повертається додому весь такий сюсі-пусі, - означає, що у нього один секс на умі. Це виводить мене з себе, чесно кажучи. Коли двоє говорять один одному: Я люблю тебе - тільки щоб поцілуватися, пообніматься, потриматися за руки або поговорити один з одним, то, щоб продовжити відносини, слід показати, що ви неповторні, і ні в якому разі не говорити: Ти робиш це тільки тому, що тобі треба отримати від мене щось!

Додати коментар


Захисний код
Оновити