Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Що таке сексуальний цикл

Цикл сексуального відгуку складається з чотирьох ступенів. Перша - це збудження, або хвилювання. Воно може бути викликано думками про секс - з вашим партнером, з незнайомцем, з чашкою шоколаду. Воно може виникнути від того, що ви побачите або почуєте щось, що здасться вам збудливим, - сексуальний образ, сексуальний чоловік, сексуальна ситуація. Воно може виникнути від чийогось доторку чи сексуального пропозиції. В процесі збудження як чоловіки, так і жінки відчувають ряд фізіологічних змін. Чоловіки відчувають ерекцію не тільки пеніса, але іноді і сосків. Жінки відчувають, що соски і клітор як ніби набухають, так само як і губи й область навколо вагіни, сама вагіна стає вологою, і це служить сигналом до початку прелюдії.Збудження - це струна, звук якої може тривати так довго, як тільки ви захочете, або всього лише сходинка, через яку ви просто перескочите. Далі ви переходите до другої, основного ступеня. Основа нагадує американські гірки, коли ви досягаєте першої великої висоти. Це точка, де ви затримуєте дихання, так як знаєте, що в будь-який момент воно вам буде потрібно. На даному етапі і у чоловіків і у жінок спалахнуть не тільки обличчя, але також груди, живіт, плечі і руки. Ось чому жінки накладають рум'яна, щоб виглядати привабливо, і ось чому цей солодкий погляд немов щойно з спортзалу або з пробіжки так сексуально збуджує. І чоловіки і жінки виявлять, що сексуальні частини їхніх тіл збільшилися в розмірі - не тільки соски і пеніс, але також грудях і яєчка. Кров'яний тиск підніметься, пульс і дихаггіе почастішає. Одного разу досягнувши цій стадії, ви зрозумієте, що рух без зупинки призводить до третьої стадії - оргазму, що триває від тридцяти секунд до трьох хвилин. Відчуваючи оргазм, ви часто і важко дихаєте, а ваше серце колотиться як божевільне, все тіло відчуває мускульні скорочення, які неможливо контролювати. Наступна за оргазмом стадія - розв'язка, коли всі фізіологічні зміни відбуваються в зворотному порядку. Рум'янець, що розлився по всьому тілу, спадає, збільшені частини тіла зменшуються, а подих і ритм серця повертаються в нормальний стан.

Порушення кордонів

Цикл для чоловіків і жінок однаковий і повторюється кожного разу, як ви починаєте займатися любов'ю. Тим не менше кожен раз все відбувається інакше в залежності від того, що ви відчуваєте, як далеко зайдете і як довго триває цикл. Порушення може тривати від декількох годин до декількох хвилин. Ви можете перерватися і ніколи не досягти оргазму. Деякі, переходячи на основну щабель, відчувають декілька оргазмів, перш ніж досягнуть розв'язки. Слід, однак, підкреслити ту важливу роль, яку відіграє збудження. Якщо до того часу, коли ви і ваш партнер починаєте займатися любов'ю, один з вас вже збудився або готовий відразу ж на наступний щабель, це означає, що він може залишити свого партнера далеко позаду. І якщо ви відразу ж перестрибнули на стадію сексу з проникненням і, зробивши статевий акт, заснули, не дивно, що ваш партнер лежить, дивлячись у стелю, і дивується: невже це все, па що ви здатні? Це новішими не означає, що один з вас повільний або фригідність, так сталося потім, що один з вас порушив кордони і не дав другий наздогнати вас. Ось чому так важливо говорити один одному про те, як, коли і де ви хочете продовжити це.

Мета - узгодити ваші почуття, партнери одночасно опинилися на стадії порушення, перейшли на основну щабель і досягли оргазму, або, якщо хтось з них затримався на стадії порушення, продовжити її, поки інший не наздожене, або, якщо хтось вже досяг оргазму, повинен сконцентруватися на своєму партнері, поки той не досягне завершальній стадії. І давайте подивимося правді в очі: навіть коли ви обидва досягли оргазму, це не повинно бути кінцем близькості. Якщо у вас обох немає сил більше ніж на один оргазм, можна насолоджуватися повільними ніжними ласками після швидкого і шаленого оргазму.

Я вже говорила про те, що сексуальний цикл однаковий для жінок і чоловіків і повторюється знову і знову кожного разу, як ви займаєтеся любов'ю. Говорячи це, я мала на увазі, що всі в циклі урівноважене, що партнери разом ідуть від збудження через основну щабель до оргазму і розв'язки. Тим не менш цикл може бути перерваний, і тоді кожен з вас залишиться спустошеним і розчарованим. Ви будете відчувати, що всередині у вас болить і ниє; такий стан хлопчики називають блакитні яєчка. Якщо ж заняття любов'ю було довгим і збудливим і ви випробували задоволення не тільки від оргазмів, але і взагалі від усього процесу, це просто прекрасно. Перефразувавши Орвелла, можна стверджувати, що всі оргазми схожі, а деякі більш схожі, ніж інші.

Додати коментар


Захисний код
Оновити