Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Отримуючи це разом

Важливо розповісти своєму партнеру (і бути чесним із самим собою) про свої сексуальні бажання. З одного боку, ви повинні бути впевнені в тому, що отримаєте деяке задоволення. Але, пройшовши весь шлях разом, ви розумієте, що, чим досвідченіше ви стаєте, тим більше задоволення отримуєте. Давайте подивимося на ідею спонтанності в сексі. Чому ми повинні скромничати, якщо знаходимо партнера привабливим і смакуємо секс з ним?Це може бути чудово зайнятися швидким і раптовим сексом на вершині збудження. Такий секс може бути більш збудливим, ніж якби він застав вас зненацька. Це трохи схоже на рішення спуститися вниз, до місцевого магазинчик, за їжею. Але якщо в сексі дотримуватися того ж принципу, що і в їжі: їж усе підряд, то і для талії, і для сексуальних відносин це шкідливо. Таким чином, якщо своє сексуальне життя розглядати як їжу особливого роду, то планувати секс слід так само, як влаштовувати обід для двох або світський банкет: для кожного випадку свій список продуктів. Ми часто стримуємо свої почуття і пориви, коли у нас виникає імпульс продемонструвати свою любов партнеру. Ми відчуваємо, що хочемо поцілувати його шию, попестити або обійняти його, а ведемо себе як дурні, нічого не роблячи. Буває, що ми хочемо сказати: Я тебе люблю або, може, навіть: Я думав про тебе сьогодні, - але інші люди і інші питання відволікають нас. Таким чином, перше правило - бути в злагоді зі своїми почуттями. Наступного разу, коли у вас виникне таке бажання, просто зробіть те, про що мрієте. Єдине, що повинно вас стримувати, - це можлива реакція вашого партнера. Ми боїмося почути відмову, а коли він говорить, що не варто бути таким сентиментальним, ми відчуваємо себе скривдженими і непотрібними. Але часто за цим ховається його власне збентеження, яке і змушує його так поводитися, тому не приймайте подібні висловлювання на свій рахунок.

Як же послати сигнали своєму партнеру, що він для вас сексуально привабливий, і як прийняти відповідні сигнали? І коли ви можете почати? Існує безліч прийомів, за допомогою яких це можна зробити. Наступного разу, закінчивши займатися любов'ю, закрийте очі і, подумки повернувшись назад, подумайте, що допомогло вам зрозуміти або як ваш партнер зрозумів ваші сигнали, що закликають до сексу. Чи сталося це тому, що ви акуратно підібрали одяг, або йому сподобалася ваша туалетна вода? А може, вся справа в тому, що ви перенесли зустріч па ранок, день або вечір? Так чи інакше, але у вашій поведінці присутнє щось, що сигналізувало вашому партнерові: думки про секс виникли у вашій голові ще до того, як ви його запропонували. Якщо так воно і є, повторіть цей прийом знову і подивіться на реакцію партнера. Завчасний настрій дасть відмінні результати. Домовтеся з вашим партнером, що робитимете любов'ю в певному місці сьогодні ввечері, завтра або у вихідні, і почніть планувати цю подію. Ви можете планувати зустріч протягом двох годин, двох днів або навіть двох тижнів - чим раніше зроблено пропозицію, тим більше у вас можливостей трохи краще підготуватися.

Якщо ви хочете, щоб ваш партнер прийняв запрошення зайнятися сексом, необхідно, щоб ця думка вкоренилася в його свідомості. Для цього візьміть за правило говорити партнеру, як сильно ви його любите. Поцілунки, обійми і турбота дадуть вам додаткові очки. Робіть компліменти, дозволяючи йому насолоджуватися своїми достоїнствами, будь то зовнішність чи вчинки. Якщо основа була закладена заздалегідь, вам буде набагато легше отримати те, що ви хочете і коли ви цього захочете. Сплануйте свою кампанію і, дочекавшись потрібного години, почніть її здійснення. Якщо ви здивуєте партнера і застігнем його зненацька, це послужить вам гарну службу. Але якщо кожен з вас не врахував бажання іншого, то це призведе до розчарування.

Чи варто було трудитися як раб цілий день, готуючись до приходу свого коханця, щоб почути його вигук, коли він прийде на вечерю при свічках: Що відбувається? Ми когось чекаємо до вечері? Чи знову відключили світло? Ось чому так важливо дати зрозуміти партнеру, чого ви чекаєте від нього.

Щоб підготувати грунт, ви можете покласти записку вашому партнерові в кишеню, або повісити її десь, або вкласти в його щоденник. Це може бути любовний поема або просто пропозиція того, що ви хочете зробити з ним, - романтичне або зовсім непристойне! Або ви можете покласти що-небудь більш специфічне туди, де він зможе знайти цю річ протягом дня: наприклад презерватив, пляшечку з масажним маслом, пір'їнка або пару наручників із запискою, що, бути може, пізніше він скористається ними разом з вами. Якщо ви знаєте, що ваш партнер буде жахливо збентежений, якщо хтось із друзів або колег побачить цю річ, то будьте більш розсудливим. Але насправді більшість раді продемонструвати всім, що вони бажані сексуальні коханці, що викликають таку пристрасть у своїх партнерів. Ви можете отримати відмінний результат, якщо покладете своє любовне послання туди, звідки воно може прилюдно випасти за чашкою кави під час перерви.

Додати коментар


Захисний код
Оновити