Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як зробити зустріч незабутньою

Якщо ви працюєте не разом, візьміть за правило телефонувати або зв'язуватися електронною поштою. Перший дзвінок або лист повинен бути самим звичайним. Скажіть щось на кшталт: Я подумала, що тобі треба знати про те, що я люблю тебе, сумую і чекаю не дочекаюся вечора, коли зможу побачити тебе. Зателефонуйте вдруге трохи пізніше і натякніть на можливість сексу. Ви можете сказати: Я зараз думала про те, коли ми були разом в останній раз, і не можу дочекатися, коли ми знову будемо разом. Втретє призначте рандеву і зробіть ваше побачення таким, яким ви хочете, щоб воно було.Ви можете спокусити свого партнера в спальні або у вітальні, в звичайному одязі, випивши чашку чаю як вид роздуми, коли ви зловили потрібний момент. Але якщо ви дійсно хочете продовжити любовну гру і збільшити сяють, прикладіть трохи зусиль, щоб заявити про свої наміри і підготувати обстановку, відповідну вашим задумам. Ось, наприклад, випробуваний прийом: дружина чекає чоловіка біля дверей в негліже з мартіні в руках, скажете, що не сексуально? Повинна відзначити - це працює! Навіть якщо той, який чекає біля дверей, у велосипедних трусах з келихом охолодженого Шардоне! Зверніть увагу на те, що виявить ваш партнер, приходячи до вас додому або коли ви приходите до нього, - є різниця між любовною грою і повним розчаруванням. Якщо нам необхідно щось обговорити, відкладіть це на потім або вирішите свої проблеми до того, як вирішите зайнятися любов'ю. Якщо ви хочете сексу, переконайтеся, що саме секс і любовний роман займають вас в даний момент більше всього на світі і що ви обговорюєте саме їх.

Підготуйте кімнату так, щоб вона сама по собі запрошувала до сексуальних ігор. Сексуальне збудження робить вас суперчутливими до фізичних відчуттів. А звернення до своїх почуттів - це спосіб налаштуватися на потрібну хвилю. Увімкніть обігрів або приготуйте гарячу ванну, щоб запросити туди свого партнера. Приглушіть світло, накинувши шарф на абажури настільних світильників або задрапувавши стельові світильники. Або просто запаліть скрізь свічки. Відомо, що приглушений або мерехтливе світло викликає сексуальний потяг. Чому? Та тому, що першою ознакою сексуального збудження у будь-якої статі є збільшення, або розширення, зіниць. У темряві зіниці завжди розширюються. Якщо ви подивитеся на будь-кого у світлий час доби, коли їх зіниці звужені, вони не виявлять до вас ніякого інтересу. Подивіться на них при світлі свічки - і раптом виявиться, що вони відчувають таке сексуальне бажання, якого не відчували ніколи раніше.

Багато пар використовують ладан, вважаючи його ауру екзотичної таємниці і східного чарівності дуже дієвим засобом. Якщо вам не подобається ладан, спробуйте використовувати аромат ваших улюблених парфумів або туалетної води. Можна приготувати пляшечку з ароматичною сумішшю, яка наповнить кімнату приємним запахом. Музика також допомагає розслабитися, наводить на думку про щось приємне - шум морського прибою або водоспаду, спів птахів, якщо такі звуки вас заводять. Дотик - дуже важливе відчуття, і ви можете запропонувати вашому партнерові масаж, щоб розслабити його. Ви можете використовувати його як прелюдію до сексу або як еротичне стимулювання. Масаж, який ви робите один одному до і після, сам по собі вже є любовним актом. Ласкаві дотики рук в процесі масажу доставляють величезну насолоду. Масаж дає можливість вивчити тіло партнера, самому отримати задоволення і зробити приємне партнеру. Масаж передує сексу, і його краще використовувати, щоб розслабити і порушити один одного, до того як ви перейдете від чуттєвої стадії до сексуальної.

Щоб зробити екзотичний і еротичний масаж, влаштуйте зручніше свого партнера, розстеливши простирадло або рушник на підлозі або на ліжку, запросіть його лягти і довіритися вашим рукам. Переконайтеся, що ваші руки теплі - щоб зігріти їх, занурте їх у гарячу воду.

Налийте крем або масло на долоні, потерши їх один про одного, щоб зігріти косметичний засіб до використання. Попросіть партнера лягти на живіт і акуратно сядьте верхи на нього, враховуючи свою вагу. Почніть масаж зі спини, пестячи і розтираючи шию і плечі. Ніжно розітріть кожну руку по черзі, пестячи внутрішню частину ліктя і погладжуючи руки і пальці. Поверніться до спини і, помассировав ділянку навколо лопаток, спускайтеся вниз по хребту до попереку. Помасажуйте сідниці, до того як почнете спускатися нижче по ногах до пальчикам. Приділіть особливу увагу внутрішній поверхні стегон і ділянкам під колінами. Коли дійдете до ступень, попросіть партнера перевернутися і рухайтеся у зворотному напрямку, від ніг до грудей. Масажуйте, пестіть і розтирайте свого партнера, прислухаючись до його реакцій, щоб ваші руки доставляли йому задоволення. Коли ви самі втомитеся, а ваш партнер відчує себе розкутим і розслабленим, зупиніться і відпочиньте. Тепер ваша черга, щоб вас балували. Поміняйтеся місцями і дозвольте своєму партнеру зробити те ж саме для вас. Якщо дотику один до одного вас порушили настільки, що ви не можете більше чекати, відчуваючи, що земля йде з-під ніг, перетворите сексуальні ласки в гру.

Переконайтеся, що на ваших руках достатньо масла або крему, коли ви ніжно і потім більш наполегливо пестите тіло і геніталії свого партнера. Масажист / масажистка можуть попросити, щоб партнер зробив їм заспокійливий, що приводить у почуття масаж після заняття любов'ю, або щоб наступного разу йому першому робили масаж.

Додати коментар


Захисний код
Оновити