Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Одяг для сексу

Щоб відчувати себе сексуальними, необхідна впевненість в собі, і для більшості з нас впевненість у собі безпосередньо залежить від нашої зовнішності. Сумно, але багато заходять в глухий кут, думаючи що вони повинні бути красивими, щоб бути сексуально привабливими. Правда полягає в тому, що якщо ви закохуєтеся в когось і він закохується у вас, це означає, що у вашій індивідуальності є щось привабливе.Вона може думати, що у неї кілька зайвих кілограмів, він може боятися, що йому трішки не вистачає волосся, але той факт, що ви разом, говорить про те, що йому подобається щось, що можна обійняти, а вона любить шльопати по лисій голові. Але якщо ви відчуваєте, що несоответствуете вашому ідеалу чоловіка чи жінки, не падайте духом. Моделі, якими ми захоплюємося, яким заздримо і яких намагаємося копіювати, зовсім не такі, якими здаються. Фігури, які ви бачите на сторінках журналів і газет, і рекламі або на подіумі, виглядають так привабливо завдяки безлічі фахівців. Щоб підняти груди, використовується прозора плівка. Ці прекрасні збуджені соски, що є причиною відчаю всіх нормальних жінок, стоять так, тому що до них доклали кубики льоду, або сприснулі холодною водою, або ущипнули. Якщо ви ніколи не розуміли, чому ваші соски плоскі або навіть впавшие, за винятком моментів, коли ви збуджені, в той час коли їх, здається, стоять постійно, то тепер ви знаєте, як вони це роблять. Для посилення ефекту використовується макіяж, зачіска, комп'ютерна обробка фотографій, коли прибирають видимі кровоносні судини, розтяжки та інші фізичні вади. Чоловіки виглядають так мужньо, тому що використовують підкладки або збуджують свій пеніс. За допомогою камери і гарного освітлення навіть маленька сосиска в кадрі може стати величезною палицею салямі! У дійсності ж без трюків фотографів більшість чоловіків-моделей нічим не відрізняються від решти представників сильної статі.,

Чим намагатися змінити свою сутність, краще навчитися мистецтву підносити себе в кращому світлі, а це означає одягатися так, щоб вбивати наповал і збуджувати. Існує інший аспект в одязі для сексуальних задоволень. Це те, що у нас є сексуальні фантазії - мрії і сценарії, які надихають нашу уяву, коли ми думаємо про секс. Ви можете використовувати одяг і аксесуари, які відповідають даним нарядом, щоб реалізувати свою мрію. Все, що необхідно, - впевненість у собі.

Одягтися, щоб викликати трепет

Почніть з вивчення свого гардеробу: вам потрібно знайти те, що налаштує вас на потрібний лад. Наводить Чи ваша одяг вас па думку, що сьогодні буде ніч з ночей? Це має бути щось, що асоціюється з незабутньою сексуальної зустріччю, коли партнер розчиниться в вас. Надівши це на себе, скажіть собі: Сьогодні ввечері я не почую слова немає, - і це змусить вас показати своє вміння запрошувати свого партнера.

Деякі предмети одягу сексуальні самі по собі. Відкриті вирізи горловини, шкіра, вельвет, обтягуючі і облягаючі речі однаково діють на обидві статі. Високі підбори у жінок і великі пряжки на ременях у чоловіків часто є сексуальними сигналами. Фокус полягає в тому, щоб знайти, що саме приносить задоволення вам і що вашому партнеру. Ви можете виявити, наприклад, що предмети, які з першого погляду не здаються збудливими, надають певний ефект на вас або вашого партнера. Один, наприклад, може відчути, що вовняний жакет має особливий резонанс, інший - що біла краватка або метелик говорять: Прийди та візьми мене. Вивчіть свій гардероб і з'ясуєте у своїх партнерів, що їм найбільше подобається і що, можливо, вам буде потрібно купити.


Звичайно воліють одяг з хутра, шкіри, щілинка, вельвету або інших тканин з ворсом, до яких тягне доторкнутися. Звернувшись до спогадів, ви неодмінно помітите, що саме натуральна текстура шкіри та хутра змушувала вас відчути себе затишно і в безпеці. Проведіть рукою по витонченому сатину або теплому шовковому вельвету, і ви відчуєте насолоду, від якого по спині бігають мурашки. Спробуйте використовувати цей натуральний ефект, надівши нижню білизну з цих тканин, і воно просто буде закликати вашого партнера приголубити вас.

Одяг також асоціюється з певними моментами нашого життя. Якщо у вас або вашого партнера є особлива спогад про пристрасне епізод, що мав місце у відпустці, коли ви входили в спальню в шортах, або в блузці, або купальнику, воно може знову викликати сексуальне збудження. Деякі речі нагадають вам ваші перші дні, коли ви збиралися на перше побачення. Ви можете знайти одяг, який точно розповість про ваші сексуальні уподобання. Надіньте дівочу нічну сорочку або футбольні шортики, поставши перед більш досвідченим і старшим партнером в зовнішності молодий невинності, і ви будете приємно здивовані його реакцією.

Виглядати сексуально


Коли ви дивитеся на одяг, що викликає у вас сексуальні фантазії, ваші думки спрямовуються далеко за їх межі. Ви можете внести нову іскру в вашу сексуальне життя, якщо ваш одяг перетворить вашу зовнішність і направить ваші думки до сексу. Але одного разу, коли ви переконаєтеся, що у вашому власному образі і в зовнішності вашого партнера є щось, що заводить вас, ви, можливо, захочете поекспериментувати. Які особливі фантазії ви захочете втілити в життя? Замислилися над сценарієм хазяїн-слуга, яку можете розіграти разом з партнером?

Якщо так, то подумайте над тим, щоб народити одного з вас в покоївку-француженку або дворецького, який / а буде приходити за викликом господаря або господині. Вам буде потрібно маленьке чорне платтячко з коротким білим фартухом, білим комірцем і манжетами, чорні панчохи і чорні туфлі, щоб бути схожою на даний персонаж. І звичайно ж, мітелка з пір'я, щоб змахнути павутиння і порушити його уяву. Якщо ж слуга постане дворецьким, то він повинен надіти строгий чорний костюм і краватку, білі рукавички і взяти піднос, на якому він принесе своїй господині все, що вона забажає: чашку чаю, пляшечку олії для тіла, перо або батіг. Або ви, можливо, захочете, щоб хтось із вас був босом, а інший його працівником. Вам доведеться одягти нудне офісне плаття, але додати невеликий сюрприз до свого обмундируванню - дуже сексуальну білизну. Якщо ця ідея надихає вас, то запевняю: ви займетеся любов'ю прямо на столі в залі засідання ради директорів, змахуючи на підлогу всі ділові папери й щоденники. А як щодо того, якщо один з вас буде рабом, а інший принцесою або принцем з 1000 і однієї ночі, зухвалою свою улюбленицю з гарему? Раб повинен бути напіводягнена, в прозорому костюмі з просвітчастого мусліну, а пан або пані - в розкішних шовках і сатині. Одним з найсексуальніших предметів одягу, як вважають більшість чоловіків і жінок, є корсет. В дійсності навряд чи можна радити надягати його. Корсети - вузькі і складні конструкції, які надають тілу ненормальну форму, що, природно, привертає. Корсет додає жінці вид пісочного годинника, виштовхуючи груди назовні і роблячи талію такий, ніби її можна обхопити однією рукою. Це свого роду виклик - одягаючи його, ви ніби кажете: Мені так тісно в ньому! Не міг би ти розрізати шнурівку і звільнити мене? Анітрохи не менше сексуальної привабливості в басків, які теж, безсумнівно, демонструє і провокує, дражнить і відкриває погляду більше, ніж здається. Багато секс-символи і жінки легкої поведінки люблять надягати корсети і баски - від Марлен Дітріх до Мадонни. Вони обидві по буквах вимовляють слово С-Е-К-С, і лише деякі чоловіки можуть протистояти їм і не піддатися їх сексуальності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити