Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Еротичний одяг

Еротичний одяг це лише сходинка, що веде в світ панів / рабів і садо / мазо. Зараз давайте поговоримо про те, як треба зіграти свою роль. Якщо вам подобається ідея сценарію, в якому один з вас керує, а інший виконує накази, то вам принесе задоволення експериментувати, граючи в покірне / влада. Один з вас буде по-справжньому роздавати накази, а інший виконувати те, що йому говорять. І щоб підкреслити ідею сценарію, кожен з вас повинен відповідно грати свою роль. Домінуючий партнер повинен бути агресивним, жорстким і створити видимість сильної людини.

Колір одягу повинен бути чорним, текстура тканини - щільною, гладкою і блискучою, щільно облягає тіло. Домінуючий партнер, якщо це жінка, повинна надіти довгі лакові або шкіряні чоботи, щільно облягають ноги, лайкрові легінси або чорні панчохи, коротку шкіряну або лакову спідницю. Якщо ж домінуючий партнер чоловік, він теж повинен пошукати наряд в похмурих тонах, облягаючий, прикрашений ланцюгами або шкіряними ременями, з великою кількістю лайкри, лайки, еластичного матеріалу або шкіри. Якого б статі не був даний персонаж, у нього повинен бути хлист або тростину, і якщо у нього немає наручників, то неодмінно повинні бути шкіряні ремені або мотузка, якої він прив'язує свою жертву. Маски, чорні і грубі, або оздоблене особа, вселяє жах в серце жертви, - найпопулярніший інвентар пана / пані. Покірний повинен бути ранимим. Що б вони не наділи, це має бути тонким і недорогим, легко зривається і незащіщающім. Якщо ви хочете виконувати роль покірного, вам необхідно надіти тонкі прозорі трусики, щоб домінуючий партнер міг легко шмагати або бити вас палицею по сідницях.

Фінальним трюком з переодяганням може бути обмін одягом. Багато чоловіків збуджуються, коли вона надягає його трусики, а він - її! Повеселитеся від душі, коли кожен із вас буде демонструвати улюблену білизну свого партнера. Ви зможете зрозуміти, як важко або, навпаки, легко роздягнути партнера, щоб зайнятися сексом, коли кожен із вас буде стягати свою білизну з іншого. Бути може, ви відчуєте смак до перевдягання в одяг протилежної статі. Однак, не спробувавши, ви не дізнаєтеся, подобається це вам чи ні.

Одяг є важливим способом поліпшення вашого сексуального життя. Більш того, певна одяг або матеріали, з яких вона зроблена, можуть бути нерозривно пов'язані з конкретними-сексуальними бажаннями партнерів. Багато чоловіків, наприклад, знаходять високі підбори дуже збудливими. І ось чому.

По-перше, високі підбори витягають лінію ноги, що призводить до збудження певну зону нашої психіки. Ми так запрограмовані. Якщо озирнутися в минуле, в печерні часи, то навряд чи розсудлива чоловік, що вибирає собі дружину, побажав би, щоб при наближенні хижака на ній були каблуки. Довгі й мускулисті ноги були явною перевагою у виборі дружини, а високі підбори і роблять ноги саме такими. Але є й інша, більш сексуальна причина: реакція, що приводить жінку до оргазму, - так званий карпоідальний рефлекс. Чи усвідомлює це чоловік чи ні, жінка на високих підборах змушує його думати про секс. Але деяких чоловіків високі підбори доводять до фетишизму. Пояснення такого інтересу слід шукати в ранньому досвіді дитини, коли він крутився біля материнських ніг і буквально фіксував на них всю свою увагу. І чоловіки і жінки можуть збудитися від виду або запаху гуми чи якогось іншого матеріалу, якщо їх перший сексуальний досвід був пов'язаний з подібними матеріалами. Якщо ви виявили, що певні речі збуджують ваші смакові рецептори і змушують вас реагувати на них, може, варто проаналізувати ситуацію до кінця?

Тут, тим не менш, є одне але. Деякі, щоб отримати сексуальне задоволення, вдаються до додаткових штучкам. Іншими словами, якщо чоботи на високих підборах збуджують вас і роблять вашого партнера бажаним - це перевага. Проблеми починаються тоді, коли ви вже не можете без цього обходитися. У такому випадку настав час звернутися за допомогою. Кому сподобається, що люблять всього лише підбори, а не партнера.

Додати коментар


Захисний код
Оновити