Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Влаштуйте стриптиз

Прикривали Чи Адам і Єва свою наготу? Або вони додали до своїх гріхів ще й той, що першими зрозуміли, що одягнений партнер може бути більш еротичним і збудливим, ніж той, який виставляє свою наготу напоказ? Правильно підібраний одяг, яка змінює ваш настрій і вашого партнера, є одним з елементів сексуального вбрання. Іншим елементом є вміння все це знімати. Іноді треба просто розірвати одяг, падаючи па підлогу, ліжко або кухонний стіл, якщо вам хочеться цього просто зараз. Стриптиз для партнера має свої переваги і подобається будь-кому підлозі.Важливо пам'ятати, що хороший стриптиз увазі поддразніваніе. Стриптиз - це не просто скидання одягів. Згадайте дні народження і посилки: чим ретельніше упакований подарунок і чим більше потрібно часу, щоб його розгорнути, тим сильніше передчуття і солодше задоволення. Тому починайте стриптиз повністю одягненим. Якщо ви готові довести справу до кінця, приглушите світло і поставте гарну музику, найкраще Джо Кокера - Ти можеш залишитися в капелюсі (You Can Keep уоur Hat On). Надягніть що-небудь на додаток - капелюх, рукавички, шарф чи краватку, навіть якщо зазвичай ви їх не носите. Чим більше часу забере у вас роздягання, тим сильніше буде божевілля, в яке ви поскладаю глядачів! Знімайте по одній речі, пам'ятаючи, що ви не хотіли б виглядати нерозумно. Деякі чоловіки схильні думати, що вони виглядають краще, якщо спочатку знімуть шкарпетки і туфлі, більшість же чоловіків божеволіють, коли жінка залишається в туфлях і панчохах до завершення показу. Багато чоловіків і жінки вважають дисонанс в одязі дуже збудливим, тому залишайтеся в капелюсі до останнього моменту або зніміть сорочку до того як візьметеся за краватку. Рухайтеся в такт музиці і кожен знімається вами предмет одягу обертайте навколо себе або протягніть його між ніг.

Запросіть ваших глядачів взяти участь у стриптизі - зняти важливі предмети одягу за допомогою зубів, наприклад, або потримати ремінь або краватку, поки ви знімаєте його з себе. Стійте навпроти свого партнера, присуваючись ближче, щоб спокусити його, але відійдіть, щоб зайнятися любов'ю з абажуром, дверима або кріслом замість нього. Коли ви нарешті дійдете до останнього предмета, надягнутого на вас, запросіть партнера змастити вас пудрою або маслом, перед тим як позбавити їх від страждання, скинувши останню частину вашого вбрання і приховавши головне місце за капелюхом, шарфом або віялом.

Спостереження за тим, як сексуально партнер знімає з себе одяг, - це задоволення, одержуване практично всіма людьми, воно гарантовано призводить до збудження. Навіть якщо ви не хочете дивитися стриптиз довго, ви можете, дотримуючись хороших правил стриптизу, зняти свій одяг так, щоб ваш партнер по сексу не залишився байдужим.

Основне правило стриптизу - зрозуміти для себе, що слід знімати, що залишити і як ви при цьому будете виглядати. Найважливіше в цьому процесі - порядок, послідовність виконання. Як вже було відмічено, найпоширеніша, яка зменшує статевий потяг помилка у чоловіків - залишитися в шкарпетках до кінця стриптизу. Остаточна втрата інтересу відбувається, якщо шкарпетки виявляються чорними, темними або взагалі смішними. Тому, якщо за деякою дивної причини ви не можете відучити себе від звички знімати шкарпетки в останню чергу, принаймні, купіть собі шкарпетки світлих відтінків. Насправді поєднання трусів спортивного стилю зі світлими шкарпетками вже збуджує, і не тільки геїв!

Додати коментар


Захисний код
Оновити