Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Еротичний макіяж

Увінчати неземною красою

Одягнувшись для сексу, не забудьте про свої природні гідності. Той факт, що в пуританстві жінці наказує покривати голову, говорить про те, що волосся (неважливо, на голові або на тілі) є дуже сексуальною частиною зовнішності і чоловіків і жінок. Деякі жінки заводяться від чоловічої щетини, деяким вона не подобається. Поговоріть про це і зрозумійте, що вважає за краще ваша партнерка.

Триденна щетина може створити чудеса з вашою сексуальної життям! Але подумайте і про волосяному покриві на тілі. Деяких жінок зводить з розуму вид гладкою, засмаглою, блискучою, як від масла, грудей. Якщо це подобається вашій партнерці, то поголіть волосся бритвою або видаліть за допомогою крему для депіляції. Змазування воском, звичайно, виділило б вас і зробило б справжнім мачо. Більшість чоловіків говорять, що люблять, коли у їхніх партнерок довге волосся, але якщо це не ваш стиль, то направте його увагу на що-небудь ще. Волосся на жіночому тілі малопрівлекательная річ, з нальотом мужності. Більше того, в цьому є щось від тварини, звіра, але якщо ви хочете розбудити в партнері лева, то можете на якийсь час залишити свої пахви неголеними, щоб досягти бажаного результату. Ви також можете продумати нову форму зачіски: деякі чоловіки божеволіють при вигляді поголених статевих органів жінок. Інші ж збудяться від легкого дотику, наприклад, ножиць і бритви. Насправді жінки також можуть збудитися при вигляді поголених геніталій чоловіки. Видалення волосся на статевих органах жінки надає їй перед-пубертатний вигляд; у чоловіка візуально збільшує розмір.

Макіяж також може послужити запрошенням до сексу.

Косметикою люди користуються протягом вже п'яти тисяч років. Кожне суспільство розробляло свої власні методи вдосконалення людської природи. Стародавні греки, наприклад, використовували свинцеві білила, сурму і екстракти морських водоростей, тоді як жінки Риму накладали фарбу на основі оленячого рогу і меду. У стародавньому Єгипті у жінок були навіть спеціальні подушечки, що гарантували збереження макіяжу.

Колірна гамма

У косметики існує дуже довга історія використання її як індикатора сексуальних намірів користується нею. Ви можете здивуватися, дізнавшись, що яскраво-червона помада у Римі часів Нерона була формою реклами. Про вас би сказали, що ваша основна спеціалізація оральний секс. Більшість не замислюється про причини того, навіщо ми фарбуємо повіки, губи і рум'яний щоки. Це не тільки для того, щоб зробити пас красивіше. Подивіться на себе в дзеркало в наступний раз, коли ви будете порушені, і ви зрозумієте справжню причину. Коли ви сексуально схвильовані, то з вашим тілом та обличчям відбуваються деякі зміни: зіниці збільшуються, роблячи очі більше і темніше; до обличчя приливає кров, що робить щоки рум'яними, а губи і мочки вух рожевими і припухлості. Використання парфуму, що наслідує запаху розпаленого тіла, який ваш партнер відчує, порушить його. Макіяж не тільки робить його власника сексуально привабливим, але також збуджує і того, хто це бачить. Ось чому, коли ви бачите людину, яка збуджується через вас, ви й самі починаєте заводитися. Якщо своїм макіяжем ви хочете справити враження, подивіться на себе в дзеркало, коли ви схвильовані, і спробуйте домогтися того ж ефекту за допомогою косметичних засобів. Спробуйте використовувати косметику на незвичайних місцях: нанесіть рум'яна на соски, вушні мочки і зовнішню частину ніздрів і грудей, щоб показати партнеру, що він вас розігрів і схвилював.Ця рада не тільки для жінок, по і для чоловіків, у яких при сексуальному збудженні відбуваються певні фізичні зміни, і використання косметики може творити чудеса і з ними теж. Косметичні засоби завжди використовувалися як чоловіками, так і жінками. Нерон активно дотримувався порад Камасутри і щедро використовував тіні для повік. В описі ранкової церемонії він пропонує: Нанесіть невелику кількість мазей і парфуму на своє тіло, нанесіть тіні на повіки і під очі і подкрасьте губи алактакой. У XVIII-XIX століттях напудрені перуки і напахчені носові хусточки були чи не винятковим привілеєм панянки. Подібно павичеві, розпускається чудовий хвіст, чоловіки використовували прикраси, щоб продемонструвати свої достоїнства і залучити жінку. І не забудьте про духів, коли будете готуватися до сексу. Пам'ятайте, Мерлін Монро, яку запитали, що вона вдягає, коли лягає в ліжко, відповіла: Шанель № 5. Одеколон, туалетна вода або лосьйон після гоління можуть додати збудження. Кращий спосіб дізнатися, який запах допоможе досягти потрібного результату, попросити, щоб партнер сам вибрав запах з усіх наявних у вас в наявності. І ви напевно виявите, що саме той аромат, який обраний партнером, дуже схожий з запахом вашого тіла в стадії порушення.

І тут дуже важливо не переборщити. Наприклад, солодкий запах може відштовхувати, і це не найкращий вибір в якості збудника, але, змішаний з 1,5 пінти (1 пінта = 0,47 л рідини) феромонів, тобто хімічних речовин, які посилають сексуальні сигнали потенційному коханцю і виробляються кожен день нормальним людським тілом, він може бути чудовий.

Тому спробуйте найдешевше засіб по залученню партнера. Пахнути треба завжди свіжістю - несвіжий запах огидний, - але не намагайтеся маскувати феромони за допомогою дезодорантів, духів або лосьйонів після гоління. Ваш справжній запах набагато привабливіше того, що ви виллє на себе з дорогої пляшечки.

Косметика - тимчасове і змінюване явище, тоді як татуювання значно більш довгострокове прикрасу. Добре намальована і грамотно розташована татуювання може бути одним: з еротичних способів прикраси свого тіла. Метелик або пташка на сідниці або стегні або прямо над лобком буде видно тільки тоді, коли ви роздягнетеся, і це буде виглядати надзвичайно збудливо. Якщо ви вирішите зробити тату, переконайтеся в тому, що людина, яка вам буде робити наколку, володіє доброю репутацією. І пам'ятайте, що результат залишиться з вами назавжди і навіть сучасні лазерні технології не зможуть повністю видалити татуювання. Одного разу обраний малюнок залишиться вашим навіки, тому добре подумайте!

Боді-арт-мистецтво прикрашати тіло

Ще однією формою прикраси є ювелірні вироби. Ми носимо сережки, щоб привернути увагу до дуже ніжною сексуальної області - мочці вуха, в якій знаходиться велика кількість нервових закінчень, і багатьом приносить велике задоволення, коли мочки цілують, покусують або дмуть на них. Багато чоловіків вважають, що довгі і майстерно зроблені сережки - це вельми еротично. Обережно потягуйте сережку - інакше це може призвести до драматичних наслідків для їхнього господаря. А як ви поставитеся до пірсингу в інших частинах тіла, більш чутливих? Кільця і ​​гвоздики в брови, носі і пупку можуть зараз вважатися старомодними. А як щодо пірсингу в соску, крайньої плоті (жіночої або чоловічої), пенісі або кліторі, малих статевих губах або мошонці? Звучить екстремально, але ті, хто носить, кажуть, що це підвищує чуттєвість і вони можуть бути доведені до повного збудження і навіть оргазму самі по собі або завдяки партнеру, який ніжно маніпулює колечком або цвяшком. Чоловіки і жінки також говорять, що стратегічно вірно розташований гвоздик у їх геніталіях може звести з розуму партнера при заняттях любов'ю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити