Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Створюємо своє тіло. Силікон та інше

Якщо ви відчуваєте, що ваше тіло потребує більшої, ніж просто одяг або макіяж, татуювання або пірсинг, ви завжди можете подумати про поліпшення його форми за допомогою правильного харчування і фізичних вправ. Навіть якщо ви не отримаєте бажаного результату, то можете, принаймні, підігнати свою фігуру до ідеалу за допомогою розумного вибору білизни. Обтягуючі і безкостисті корсети тепер можна знайти тільки у фахівців з фетишу, тоді як сучасні матеріали, такі як нейлон і лайкра, використовуються для утягивания без шкоди для внутрішніх органів.

Самий радикальний метод на шляху до краси вашого тіла - це пластична хірургія. Тут обмеження можуть бути тільки в тій сумі, яку ви готові заплатити за нову форму вашого тіла. Обличчя можна підтягнути, форму носа і вух можна змінити, зад зменшити і навіть геніталії можуть бути приведені в порядок. Розмір грудей можна збільшити. Це зазвичай робиться за допомогою імплантації силіконових протезів, які вставляються між грудної м'язом і молочною залозою. Така операція не впливає на здатність жінки випробовувати задоволення, але її партнер може зрозуміти: те, що красиво з боку, не завжди приємно на дотик. Тому деякі чоловіки, у чиїх подруг є силіконові вставки, описують заняття любов'ю з ними, як спробу отримати насолоду від лежання па бетонному майданчику! Груди та інші частини тіла можуть бути і зменшені, якщо ви цього захочете. Одним з методів досягнення цього є ліпосакція - висмоктування зайвого жиру з стегон, боків і т. д.

Косметична (пластична) хірургія може здатися цілющої чарівною паличкою, але вона має і свої недоліки. Йдучи на це, ви повинні мати на увазі, що не завжди результат виправдовує очікування і додає впевненості в собі, крім того, на душі і тілі у вас можуть залишитися шрами. До того ж існують практикуючі лікарі та клініки, яких більше цікавлять ваші гроші, ніж ваше фізичний і психічний стан. Неймовірно, але доктор у Великобританії може не володіти спеціальною кваліфікацією, щоб займатися пластичною хірургією. Але якщо ви все-таки зважилися вдатися до послуг пластичного хірурга (після неодноразових консультацій), обов'язково вибирайте перевіреного лікаря і надійну клініку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити