Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Привабливість в очах чоловіка

Стати привабливою в очах чоловіка істотно складніше, оскільки чоловіки оцінюють жінок суб'єктивно, і тому у кожного чоловіка свої критерії оцінки і для кожного потрібен свій індивідуальний підхід! Що годиться і безвідмовно працює для одного чоловіка, швидше за все, буде абсолютно непридатне для іншого! Можна бути красивою в очах всіх жінок. Але не можна стати привабливою абсолютно для всіх (навіть для більшості) чоловіків! Так, часто смаки різних чоловіків бувають діаметрально протилежними. Наприклад, половині чоловіків подобаються жінки з великим бюстом, тоді як друга половина воліє жінок з відверто маленькими розмірами. Одним подобаються виключно яскраві, червоні - революційні - наряди, іншим сірі мишки.

Одні вважають красивим тільки блондинок, інші - брюнеток і т.д. І це головна трудність, з якою стикаються жінки в прагненні виглядати привабливо для свого єдиного чоловіка! В цьому предметі, мистецтві привабливості у чоловіків, важко (якщо взагалі можливо) дати якісь конкретні, точні до дрібниць рекомендації, справедливі для кожного чоловіка. Їх просто не може бути, бо не може бути ніколи. Для кожного чоловіка, на жаль, потрібний індивідуальний підхід, і тому жінці доведеться трохи (або комусь і багато) поспостерігати за ним і з'ясувати його смаки і переваги. На щастя, кількість можливих критично оцінюються моментів в жінці з точки зору чоловіка не так вже й багато ...

Потрібно чітко розмежувати, які риси чоловік хотів би бачити в своїй майбутній дружині і що не суттєво чи з чим він мириться тільки в іншій жінці, подрузі. Подругу він оцінює тільки по тієї межі, яка найбільш приваблює його в ній, її найбільша гідність. Він легко мириться з її недоліками, які не будуть виявлятися при відповідному звуженні кола спілкування. У дружині ж доведеться приймати і терпіти всі її недоліки, так як доведеться спілкуватися з нею постійно і не підеш, коли поганий настрій. Тому майбутню дружину він оцінює по її недоліків, перш за все по найбільшому, з його точки зору. Якщо ви налаштовані на тривалі, серйозні стосунки, то це потрібно знати і відразу робити так, як це він хотів би бачити у своїй дружині.

По-перше, одяг. Чоловіки - консерватори в одязі. Спідниця завжди більш краща і привабливіша. Обов'язково подивіться всі ЗА спідницю, перш ніж дивитися ці сторінки далі.

Отже, ви в спідниці. Для більшої привабливості ефективно буде зосередити його погляд на якій-небудь одній частині вашого тіла, наприклад, міні або вельми привабливому декольте. І пам'ятайте, що збуджує не повна нагота, а часткова неприкрито. Дуже ефективно і спокусливо діє красива нижня білизна. У своєму зовнішньому вигляді потрібно підкреслити що-небудь одне.

Виходячи на вулицю, ви зазвичай одягаєтеся для себе або інших (товаришів по службі, відвідувачів, клієнтів і т.д.), в той же час вдома треба одягатися для чоловіка, на його смак. Наприклад, якщо він любить на вас міні, то треба носити міні, навіть якщо ви вважаєте, що у вас некрасиві ноги.

Він не повинен бачити вашу косметичну кухню, як ви стаєте красивою: в бігудях, процес накрашіванія і т.д. У вас повинні залишатися свої маленькі жіночі таємниці.

По-друге, зачіска і косметика на обличчі. Косметикою слід користуватися помірно і раціонально. Косметика повинна лише приховувати недоліки і підкреслювати достоїнства, і не повинна бути помітна. Видимі надлишки косметики на жінці сприймаються чоловіком однозначно: що вона - жінка легкої поведінки.

Довге волосся в суспільстві не повинні бути повністю розпущені, їх слід зібрати в зачіску, може бути, гладку на 90%. Взагалі зачіска повинна бути диференційована залежно від часу доби, місця перебування і одягу на вас. Якщо ви в повсякденному обличий або у вечірній сукні, то вуха слід робити відкритими, це сексуально привабливо і в той же час суворо. Волосся не повинні бути розпущені, можна зробити деяку асиметрію зачіски, будь асиметрія (у зачісці, одязі і т.д.) впадає в очі, змушує звернути на вас увагу. Якщо ви в нижній білизні, то тільки в цьому випадку можна розпустити волосся. Пам'ятайте, звідки взявся вираз розпущена жінка - це жінка з розпущеним волоссям, у порядної жінки волосся повинне бути зібрані. До того ж відкриті вуха завжди додатково сексуально привабливі. Можна відкрити принаймні одне вухо, що зробить вас досить спокусливою.

Якщо у вас фарбоване волосся, то їх колір повинен бути в природній гармонії з усім іншим вашим виглядом: не буває негрів-блондинів або світлошкірий, блакитноокою дівчата з чорним волоссям. Колір волосся повинен бути близьким до природного.

Так само тон в тон повинна бути обрана вся ваша косметика і одяг.

По-третє, куріння і алкоголь. Багато чоловіків спокійно ставляться до паління жінок, але дуже рідкісний хотів би, щоб його дружина курила. Те ж стосується алкоголю, принаймні, чоловік хоче, щоб його дружина якщо і вживала його, то дуже небагато.

По-четверте, привабливість вашого тіла, необхідно її зберегти і розвивати. Якщо ваша комплекція за час спільного життя суттєво змінилася і вийшла за рамки, які любить чоловік, швидше за все, його сексуальні почуття до вас істотно знизяться. Якщо ви схильні до повноти, а ваш чоловік - не любитель пишних форм, то про свою фігуру слід почати не тільки думати, але і вже стежити відразу ж, не допускаючи збільшення ваги навіть на 1 кг. Завжди потрібно бути не тільки у формі, але і у формах!

І взагалі, Ідеальна жінка повинна бути неприступною для світла і куртизанкою у ліжку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити