Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сексуальна привабливість жінки

Сексуальна привабливість для жінки головне, вона істотно важливіше привабливості чисто зовнішньої. Цю привабливість можна розвинути, пройшовши школу жінок-суперлюбовніц.

У будь-якій справі, щоб досягти своєї досконалості, необхідно тренуватися і насамперед тренувати свій робочий інструмент. Для скрипаля це руки, для шахіста - розум, для дегустатора вин - мова і т.д.

Для жінки в особистому житті необхідний тренінг того, що відрізняє її від чоловіків, тому все це повинно бути ідеальним. Тренування та розвиток своїх жіночих можливостей зроблять вас сексуально привабливою, від вас будуть виходити невидимі флюїди, що привертають чоловіків, це розвиток відчутно збільшить насолоду обом партнерам і, безсумнівно, тільки зміцнить взаємини з чоловіком. Необхідно розвинути свої можливості до природного максимуму і потім постійно підтримувати їх на цьому рівні. У будь-якому занятті, щоб досягти свого максимального рівня, своєї вершини в ньому, потрібно довго тренуватися. У кожного своя вершина, свою межу, свій максимально досяжний рівень, і його треба намагатися досягти. У будь-якому випадку завжди можна досягти рівня деякого середньої освіти в будь-якій області, і це необхідно зробити. Досягши ж своєї вершини, необхідно постійно тренуватися, щоб підтримувати цей високий рівень. Необхідно відточувати свій робочий інструмент, будь то рука фокусника або розум шахіста.

Можливо самоосвіта по книгах, по самовчителю, яке істотно менш ефективно, ніж з учителем. В іншому випадку всі б навчались за підручниками, самовчителях, а не вдавалися б до допомоги вчителів або репетиторів. І тут вибір за тобою, як ти хочеш вчитися. Популярні книги страждають однобокістю викладу, застосовні лише до найбільш поширених випадків і не дають відповідей на всі запитання. Їх читання викликає у мене одні питання, а у тебе - інші, і скільки людей, стільки й різних питань, адже у кожного з нас різний рівень освіти, різні організми і склад розуму. У музиці самовчитель більш застосуємо, тому інструмент однаковий чи майже однаковий, тут же у кожного свої особливості, часто сильно відрізняються один від одного.

Інтимна життя подібне музиці. Школа такої майстерності - це процес налаштування музичного інструменту: перш ніж грати, необхідно налаштувати музичний інструмент. Будь великий музикант чи коханець не зможе витягти прекрасну музику або музику любові на розладнаному, деренчливому інструменті, який викличе в ньому досаду. Для того щоб добре грати, інструмент повинен бути добре налаштований. Після того, як ви освоїте гру на інструменті, потрібні постійні тренування для підтримки її на цьому рівні і для подальшого вдосконалення. Будь-який, навіть самий відомий, музикант повинен кожен день грати і тренуватися, щоб підтримувати свій високий рівень на належній висоті.

Додати коментар


Захисний код
Оновити