Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Одяг та білизна жінки

Одяг жінки тільки тоді приваблива для чоловіка, коли вона залишає місце для роботи його уяви і домислювання, що за спідницею; коли вона майорить на вітрі або задирається, він може побачити на 1 см більше, ніж це відкрито для загального огляду. І не важливо навіть, що він добре знає цю жінку у всіх інтимних подробицях. Одяг привертає облягаючи, оголюючи, спадаючи. Білизна - це душа жінки, воно відображає її думки і настрої. Воно володіє привабливою силою, непідвладною часу. Дамська білизна викликало захоплення завжди і скрізь, у всі часи і у всіх народів. Воно багато говорить про жінку, яка його носить, і чоловіки намагаються вдивлятися в нього якомога уважніше.Білизна - це зброя жінки, воно надає їй відчуття комфорту та впевненості в собі. Сміливе, чорну білизну надає чуттєвий вигляд.

Знімаючи по вечорах ділове плаття або костюм, будьте звабливі. У цьому вам допоможе білизна. Білизна не повинно бути ні помітним, ні пересічним, воно має бути звабливим.

Якщо ти хочеш стати привабливою, то понаблюдай за чоловіками, на що вони звертають увагу в одязі у жінок. Дай волю своїй уяві і все інше візьми з книг. Ви повинні стати трішки детективом, щоб дізнатися, які саме одягу збуджують того чи іншого чоловіка, а потім пристосуватися до цього стилю, бо кругозір чоловіки в області нижньої жіночої білизни можна розширити, але ніяк не змінити.

Як можна вам, не витрачаючи стану, одягатися так, щоб постійно тримати вашого чоловіка в стані сексуального наднапруження? Можна багато чого досягти і з тим одягом, яка у вас вже є. І в цій справі будь спідниця завжди краще брюк, чоловіки - консерватори в одязі. Чоловіки збуджуються від всього, що їх дражнить, чого у них немає.

Гарний одяг нічого із себе не представляє, якщо її неправильно носять. Біда багатьох жінок в тому, що вони одягаються для того, щоб викликати заздрість у інших жінок. Так можна одягатися, якщо ви лесбіянка, але ж ви-то хочете залучити чоловіка! Перш ніж вийти на вулицю, жінка повинна подивитися в дзеркало й подумати: Якби я була чоловіком і оглядала всіх, порушила б я себе? Якщо ні - значить, щось не так у вашому платті або в тому, як воно сидить на вас. Важливо виглядати шикарно, відчувати, що на вас хороший одяг. Але настільки ж важливо виглядати сексуально.

Жінка може порушити сексуальні почуття, якщо просто не застебне гудзики на блузці. Здається, їх спеціально хтось зробив, щоб їх розстібати. При цьому важливо, щоб блузка щільно облягала тіло, інакше ви будете здаватися незграбною. Відразу привертають чоловіків і туго обтягуючі сукні, особливо з низьким вирізом. Декольте дуже збуджує чоловіків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити